Lemon haze maksimum hasat?

Relaxx

Üye
Kankalar hepinize merhaba benim kafama takılan bir soru var lemon haze growu yapmayı düşünüyorum evladım gibi bakarsam her şeyiyle beraber 200 gr gibi bir hasat almam mümkün olur mu

szrlkrsii

Müptezel
Bence kimse bu konuda sana net bi şey diyemez kanka, bence sana bakıyo biraz en kaliteli şekilde nasıl yetiştireceğini soruyosan hps ışıkla verimi arttırsın ledlerle zor ama BENCE TABİ.

Bence iyice araştır öyle gir Işığı, tohum genetiği , gübresi , havalandırmaları hepsi ayrı ayrı konular böyle dedikleri gibi çok yardımcı olamaz kimse

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Kamka gübre önerisi isticem ya şu an biobizz in üçlü seti var ya grow bloom top onu düşünüyorum yeterli olur mu
Biobizz alacaksan fish mix bloom ve topmax 3 lüsü almanı öneririm. Koku problemin yoksa. Konumu inceleyebilirsiniz gübre kullanımı hakkında.

Kanka ben başlangıçta fish mix aldım ama fish mix outdoor yetiştiriciler için geçerli bir ürünmüş. Ben aldım 1 lt hiç kullanmadan ambalajında duruyor hala kaç aydır

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Kanka ben başlangıçta fish mix aldım ama fish mix outdoor yetiştiriciler için geçerli bir ürünmüş. Ben aldım 1 lt hiç kullanmadan ambalajında duruyor hala kaç aydır
Yok öyle bişi kokusu kötü olduğu için tercih sebebi fish mixi inn out farketmez kullanabilirsin

Kermit

Yeni üye
Kanka auto için 200 Gr uçuk rakam. Genetige bağlı tabj. Lrmondan Max 70 alırsın bence o da çok iyi bakarsan ışığın falan iyiyse. Bende de var lemon 50 alırsam suoer ok lacaj kendimi ona sartladkm

Kermit

Yeni üye
Gübre olarak grow blom topmax alırsan yeter fazla para harcamana gerek yok 250 ml olanları var onlardan al litre almana gerek yok

Boger

Yeni üye
1 metre kare 5 auto bitki 600 w hps yatiştirme medyası coco besin canna coco serisi iyi havalandırma karbondioksit sistemi = 500 gr hasat elde edersin şahsen ben alıyorum o hasadı tabi bu genetiğe göre değişkenlik gösterebilir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • A anarkokapital:
    **** **** ***** ********** **** *** ****** *** *** **** ****** * **** ***** ****** hahahaha hahahaha ********* **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    **** ****** hahahaha** *****
  • D DrNewMember:
  • A anarkokapital:
  • D DrNewMember:
    hahahaha *** ********
  • B Bacardi:
  • A anarkokapital:
    ** ** ****** hahahaha* ******* ****** ****** ******* ******** ******* hahahaha** ********** ** ******** ******** ******* **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    ********** ****** ****** ***** ******* ******* ***** ******** hahahaha ** ****** *** ***** ****** **
  • kkush kkush:
    *** ******* ********** **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
    *** ********* **
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital: