LEMON / AK 47 SON HAFTA

Selam arkadaşlar bir growun daha sonuna geldik. 
Ak 47 ve Lemon Haze genetiklerimin ikiside autoflower. Ak 47 ( Uzun Olan ) 86. gününde   Lemon ise 92. gününde
İlk hafta 9 günlüklerken lemon a mainlining,lst,topping yapıldı. Ak  ise lst ve topping yapıldı sadece. Autoda eğitim olmaz hasat alamazsın diyen arkadaşlara şunu söylemlyim ki mainlining li ile mainliningsiz bitki arasındaki farkı görüyorsunuz. Normalde lemon un ak ile aynı hatta daha uzun olması gerekirdi genetiği gereği. Advanced nutrients sens,i a b overdrive carbload vooodoo juice kullanıldı. Saksılar 12 litrelik.  Lemon a ilk flushını attım 2 gün önce ( pekmezle).  ak 2 hafta önce ilk flushını  2 gün öncede 2. flushını yedı ( pekmezle )  yani 3 4 gün içinde lemon a sonbir flush daha sonrası makas. %60 65 arası rakı beyazı trikomlarım. % 75 80 olmasını bekliyorum tahminen 1 haftaya kadar kesicem ikisinide. Yılbaşına hazır olmasını bekliyordum ama yapacak birşey yok o kadar beklemiisken en yüksek thc seviyesinde en yüksek vermde içmek istedim =) hoş yılbaşı için altlardan 3 4 ufak sömek kopardım kuruyor. iyi kötü yorumlarınıza acığım sömeginiz bol cigaranız kaliteli olsun.

https://imgur.com/a/a27gcuA

TEK LİNK

mammawasdead

Yeni üye
Usta çok güzel duruyor lemon benimde ilk growum sistemi topladım kabin kaldı bir tek onada konu açtım yardımcı okurmuşum senin kabinin boyutunuda çok merak ediyorum.

Cvp: LEMON / AK 47 SON HAFTA

mammawasdead' Alıntı:
Usta çok güzel duruyor lemon benimde ilk growum sistemi topladım kabin kaldı bir tek onada konu açtım yardımcı okurmuşum senin kabinin boyutunuda çok merak ediyorum.

teşekkürler dostum kabinim 140x70x55

Hunlu' Alıntı:
ooo çıkmışsın yeniden piyasalara, yoktun moruk :)

işler yoğundu biraz bide elimde hasat yokken burada takılmak  pek bi harmanlaştırıyor beni kanka dedim gecmiyecek böyle vakit birazcık uzak kalıyım en iyisi :))

Hunlu' Alıntı:
hasatı alan sırra kadem basıyor normal de :)

misal bir saltao vardı yok oldu moruk

aynen kral o dikkatimi çekti hasatı alan yok oluyor yeni grow işine girince tık online :)

senin hsat ne alemde kaç gr cıktı kesip kurutmuşsundur sanırım

Night owl

Müptezel
Hasatın bol olsun ağa main lining yaptığına göre ışığın kaliteli heralde ismini özelliğini paylaşır mısın

Night owl' Alıntı:
Hasatın bol olsun ağa main lining yaptığına göre ışığın kaliteli heralde ismini özelliğini paylaşır mısın

250 watt hps metalhalide philips in cooltube set growkentten aldım eyvallah dostum

Ü

Üye silindi 7637

Guest

Kankam hayirli olsun sana artik ben curing yapiyorum ve her gun iciyorum cok guzel kafasi var tricomlarin 3/1 i amber benim birazda agir yani koltuga yapistirir cinsten oldu. Benim somekler asiri ciliz diyordum ama senin soldaki somekler hic gelismemis neden boyle oldu bilmiyorum  
gecmis olsun ama kar yagmis gibi thc var uzerinde bunun oda guzel .d.d keske isigin 400w olsaymis sanirim bi daha grow yapmam diyodun umarim yaparsın kanka yapmani oneririm harbiden benim emegime deydi yani ins seninde oyle olur, hatirliyosan demistim yilbasina zor yetisir diye saglik olsun bu arada senden kafa raporu bekliyorum kanka hasadin bol olsun ben hasadi aldim uzadim **** ama yine baslarim herhalde cunku buna deyiyor genetik esrar bambaska bisey

Bu arada RİSK ALMAYAN SAMPANYA PATLATAMAZZ KRALL 

desert101' Alıntı:
Kankam hayirli olsun sana artik ben curing yapiyorum ve her gun iciyorum cok guzel kafasi var tricomlarin 3/1 i amber benim birazda agir yani koltuga yapistirir cinsten oldu. Benim somekler asiri ciliz diyordum ama senin soldaki somekler hic gelismemis neden boyle oldu bilmiyorum  
gecmis olsun ama kar yagmis gibi thc var uzerinde bunun oda guzel .d.d keske isigin 400w olsaymis sanirim bi daha grow yapmam diyodun umarim yaparsın kanka yapmani oneririm harbiden benim emegime deydi yani ins seninde oyle olur, hatirliyosan demistim yilbasina zor yetisir diye saglik olsun bu arada senden kafa raporu bekliyorum kanka hasadin bol olsun ben hasadi aldim uzadim **** ama yine baslarim herhalde cunku buna deyiyor genetik esrar bambaska bisey

Bu arada RİSK ALMAYAN SAMPANYA PATLATAMAZZ KRALL 

kanka sagol ilk başta ikisinede main lining yapicaktım yani ak da lemon gibi tamamı tepe olucaktı sonrasında dedım stres sıkıntı sorun olmasın olursada en azından bır tanesınde olsun deneme yanılma yöntemiyle inceliyim bakalım autoda nasıl olucak diye foto zaten ortada kanka nasıl oldugu belli oldu su saatten sonra toppingsiz mainliningsiz lst siz auto manuel farketmez tamamına eğitim ::) ayrıca ak cılız  gözüküyor ama lemon kadar olmasada aşşağı kalır yanı yoktur kanka 115 cm suan uzun uzun sömekler her ne kadar ince olsada kafadan bi 45-65 arası var gibi bakalım kafasını tarıf bile etmiyorum kanka akıl kaçırıyor ak. Lemonu hala blerek icmedim kanka yılbasına saklıyorum cok umutluyum ondan cünkü kafasını cok seviyorum bu genetiğin ondan hic icip merakımı gidermedim bilerek kanka sabırsızlıkla beklyorum:) 400 wat konusuna gelince gönül isterki 400 yapayim600 yapayim 1200 yapayim da kanka  0.97 mt2 yerde malesef bu kadar oluyor ::) bugün lemona son bir flush atıp tahminen 5 güne kadar stone spltting teknğini uygulayip 2 gün karnlıkta bekletip makas.

kafaraporu: ak 47 nin  topraksı ve odunsu bi kokusuvar ekşimtrak bi tadı var ama kokusu kendinden kaçırtmıyo cezbediyo seni kanka kafası gayet aktif enerjik bi kafa anında mutlu ediyo mutsuzluğa yer yok hesabı ::) ben bir daha kolay kolay en azından şu 0.97 mt2 lik yerde yapmayı düşünmüyorum kanka ama yapıcaksanda sana tavsiyem hemen bugün at tohumu çatlasın anında başlat sistemini kar kış bitmeden topla

Ü

Üye silindi 7637

Guest
Afiyet olsun kardesim benim

Yaptim bende az once bi slh fennaa  :8  :p :8

Efexx

Yeni üye
kanka super lemona ne kadar sürede bu egitimleri verdin ? ne kadar süre sürdü lemona verdiğin egitim ? ışık gücün ne araştırmalarıma göre egitimi tamamlamak için güçlü bir ışıga sahip olmak gerekiyormuş sanırım senin düşüncen ne ?
5 saksı yetiştirmeyi düşünüyorum yerim cok sıkıntılı bittikce yetiştirecek durumum yok 600w hps cift spekrum ışık kulanmayı düşünüyorum [font=Arial, Helvetica, sans-serif] [/font][font=Arial, Helvetica, sans-serif]89.500[/font][font=Arial, Helvetica, sans-serif] lümen yapıyor ve bitki başına gereken 10.000 lümen ışık diye biliyorum bu hesaba göre ışık gücü yetiyor galia düşüncen nedir kanka ?[/font]

Efexx' Alıntı:
kanka super lemona ne kadar sürede bu egitimleri verdin ? ne kadar süre sürdü lemona verdiğin egitim ? ışık gücün ne araştırmalarıma göre egitimi tamamlamak için güçlü bir ışıga sahip olmak gerekiyormuş sanırım senin düşüncen ne ?
5 saksı yetiştirmeyi düşünüyorum yerim cok sıkıntılı bittikce yetiştirecek durumum yok 600w hps cift spekrum ışık kulanmayı düşünüyorum [font=Arial, Helvetica, sans-serif] [/font][font=Arial, Helvetica, sans-serif]89.500[/font][font=Arial, Helvetica, sans-serif] lümen yapıyor ve bitki başına gereken 10.000 lümen ışık diye biliyorum bu hesaba göre ışık gücü yetiyor galia düşüncen nedir kanka ?[/font]

limona daha 9 günlükken (11 12 cm ) kafa göz girdim kanka ters yatırdım düz cevirdim anlıycağın ::) bitki yaklaşık 1.5 2 hafta kadar geri attı kanka yani aslında geri atmak diyemeyiz lemonun ciceklenmesi 55-65 gün  33 günde büyümede tuttum şuanda 95. gününde baktıgında herşey ayarında yürümüş ama eğitimi vermeseydım 82. gününde yerdi makası tahminen knka. 
+
benim ışıgım cooltube 250 watt hps mh 
Kanka her btkiye miinmum 10 000 lumen gibi düşün 10 000 koydugunda o bitkiden alıcagın verim en alt düzeyde olur bitki başına 14 bin üstü lumen yarar bitkiye . risi 5 saksı  yetiştirceğinde alıcağın hasatla 3 tane eğtmli yetiştirceğin saksı arasında değişen hasat mktarı olmaz yani 5 saksı evet yapablirsin ama benım fikrimi sorucak olursan 3 tane saksı hepsine eğitim  3 ay sonrasında cok mutlu olursun

Night owl' Alıntı:
Toplam kaç gram aldın iki bitkiden

henüz almadım 4 gün sonra kesicem tahminimce 65 - 70 gram civarı lemon  45 50 gr civarıda ak  cıkıcak haber verıcem ölcüp bictikten sonra

Valla kim ne patlatır bilmiyorum ama senin gibi şampanya patlatıp tadına varamaz koko kola reklamında ki yudumdan sonraki sesin sahibi gibisin seviyorsun bu hayatı gönlünden ne geçiyorsa fazlasını alırsın umarım, eline emeğine sağlık iyi forumlar.

nightdrive

Yeni üye
Dostum bitkilerın cok guzel duruyor masallah genetıklerı degenetıcamı yoksa başka bı sitedenmı aldın şuan bende degenetıcadan ak47le blueberry varda thc oranları karsılastırıcam görselden

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • needrich10 needrich10:
  • kkush kkush:
  • needrich10 needrich10:
    **** **** ***** ********** ******** **** ** ******* *** * ** ******* **********
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ********* ********* ********** hahahaha*
  • G gardastohumlazim:
    *** * ********** ** ***** **
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha* **** hahahaha* ** **** ******* ********** ******** ** ***** ********* *********
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ****** **** ****** ** ********* ********* ******** ********** ****** ***** *** ******** ******
  • kkush kkush:
    +2
  • kkush kkush:
    +2
  • G gardastohumlazim:
    ***** ***** **** hahahaha*** *****
  • kkush kkush:
    **** ****** hahahaha ********** hahahaha** ***** ******* ********
  • kkush kkush:
    +2
  • needrich10 needrich10:
    ****** * ***** ******* ****** ******* ********* ***** hahahahahahahaha **** ********** ******
  • needrich10 needrich10:
  • kkush kkush:
    ********* ****** ****** hahahaha* * ***** ******* ****** ******* ********* ***** hahahaha***
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    +1
  • needrich10 needrich10:
  • G gardastohumlazim:
    *** ******* ******** ********** hahahaha* ** ****** ***** ********* **** hahahaha ****** ** **
  • kkush kkush:
    ****** ****** hahahaha *****
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ** hahahaha*** *********
    needrich10 needrich10: ** hahahaha*** *********