LED ISIK OLAYI ACİL.

çikooo

Yeni üye
Abilerim kardeslerim bu led nasildir bilen anlayan yardımcı olursa sevinirim is gorurmu gormezmi cok yakarmi yakmazmi kac bitkiye kadar büyütür kisacasi sagliklimidir.
Screenshot_2023-02-11-02-55-16-351_com.android.chrome.jpg

Bu ışığı almak yerine bence ortalama bi bütçe söyle buradaki arkadaşlar deneyimlerine göre fikirlerini söylerler. Bu ışık bence iş yapmaz çünkü bu tarz ışıklar çoğuklukla çin malı, kalitesi düşük ışıklar oluyor, yazdıkları enerji değerlerinde olmuyorlar. Bence QB ışık kendin toplarsan 120lik bu fiyatın bir tık üstünde çıkacaktır ama daha kaliteli bir ışık almış olacaksın.

çikooo

Yeni üye
Bu ışığı almak yerine bence ortalama bi bütçe söyle buradaki arkadaşlar deneyimlerine göre fikirlerini söylerler. Bu ışık bence iş yapmaz çünkü bu tarz ışıklar çoğuklukla çin malı, kalitesi düşük ışıklar oluyor, yazdıkları enerji değerlerinde olmuyorlar. Bence QB ışık kendin toplarsan 120lik bu fiyatın bir tık üstünde çıkacaktır ama daha kaliteli bir ışık almış olacaksın.
Nasil yapabilirim yol gosterirmisin

insomnia1903

Yeni üye
bende led var istersen gönderebilirim resim atıyorum ben sürekli cob led kullanıyorum tam spektrum
image2.jpg

insomnia1903

Yeni üye
ama soğutucu ve fan alman lazım dimmer ile de kullanılabilinir. 1 tanesi 50w ona göre dizdim ben 300w kullanıyorum tek bitki ama ikide kullanabilir ben lst yaptığım için biraz genişledi üst kısımlar yayıldı o yüzden tek kullanıyorum

Kanka

Administrator
Yönetici
kankalar satıcı hakkında bılgım yok sadece sahıbınden hakkında uyarıda bulunabılırım sahıbındenden alısverıs yapanlara baskın yapıldı kabın vb bılgınız olsun baskın yıyen kımdı tam hatırlamıyorum sanırım @wolferic veya @wardog olabılır sahıbınden alısverıslerıne dıkkat etmenızı onerırım

Ü

Üye silindi 899

Guest
Kanka bu uygun fiyatlı, samsung lm281b çipli board;

Bu da 301h çipli board,

Her ne kadar grow sitesi olmasada, tedbirli olmakta fayda var. İmkanın varsa iletişime geçip elden teslim alabilirsin ya da farklı bir adrese farklı bilgilerle kendini alışverişe katmadan yapabilirsin..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    * ******** hahahaha ******* ** ***** ********* ****** **** ******* ***** **** hahahaha****** ****** *** **** *
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
    ****** ******* ****** ***** * ** *** ** ** ** ******* *** * ******** hahahaha ******* ** ***** ********* ****** **** ******* ***** **** hahahaha****** ****** *** **** *
  • lavrens lavrens:
    ****** *** *** *** *** **** ********** ******* ***** ******** *** hahahaha **** ******* ******** *******
  • deyorke deyorke:
  • lavrens lavrens:
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
  • lavrens lavrens:
  • deyorke deyorke:
    *** **** ***** ******** ****** ***** **** *** *** ****** ****** hahahaha ** hahahaha** hahahaha****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha*****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha*****
  • deyorke deyorke:
    ** ***** hahahaha ** ****** ***
    deyorke deyorke: ** ***** hahahaha ** ****** ***