LED ISIK ILE BITKI ARASINDAKI MESAFE

rotparub

Yeni üye
selam kankalar,

ledimin siparisini gectim ve heyecanli bekleyisim suruyor. asagidaki linkteki ledi siparis ettim 600w olanini.
resimlerin arasinda bakarsaniz par degerlerini aciklayan bir grafik var. bu grafige gore bitkim ile isik arasindaki mesafe ne kadar olmalidir? forumdaki benzer konulardan yola cikarsam 45cm diye okudum.

https://www.amazon.com/gp/product/B074K25WD2/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&th=1

simdiden tesekkurler iyi forumlar

ZIVANA

Yeni üye
Cvp: LED ISIK ILE BITKI ARASINDAKI MESAFE

rotparub' Alıntı:
selam kankalar,

ledimin siparisini gectim ve heyecanli bekleyisim suruyor. asagidaki linkteki ledi siparis ettim 600w olanini.
resimlerin arasinda bakarsaniz par degerlerini aciklayan bir grafik var. bu grafige gore bitkim ile isik arasindaki mesafe ne kadar olmalidir? forumdaki benzer konulardan yola cikarsam 45cm diye okudum.

https://www.amazon.com/gp/product/B074K25WD2/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&th=1

simdiden tesekkurler iyi forumlar

Viparspectra 900w kullanıyorum bitki ile arasında şuanda 40 cm var. Watt değerlerine göre konumlandırıyor.Led ısı yaymadığı için ısı,yanma sorunu ben yaşamıyorsun.Ben ışığı en iyi nasıl alır, her yerine ışık nasıl düşer şeklinde düşünerek konumlandırdım.Biraz deneyerek sende bulursun bence kanka. ?

Hasatın bol olsun.

ZIVANA

Yeni üye

Blackbalrog' Alıntı:
Knk amazondan nasıl geliyor gümrüğe giriyormu yoksa gümrük dahil fiyatımı

Amazon hallediyor onları sipariş verdiğinde ödeme bölümünde çıkıyor.

rotparub

Yeni üye

Blackbalrog' Alıntı:
Knk amazondan nasıl geliyor gümrüğe giriyormu yoksa gümrük dahil fiyatımı

siparis verirken ekstra ucret oduyorsun kanka gumruge takilmamasi icin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
  • Houp53 Houp53:
  • S SuperKafa:
    ** ***** *** ******** hahahaha ****** **** *** ******** ***** hahahaha***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ***** ***** hahahaha** ** ***** hahahaha ****** ***** **** ******** ***** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******** ******* ** **** **** ***** ***** hahahaha* ***** ********* ***** ********** ********** **** ***** ** **
  • istr istr:
    hahahaha*** ******** ******** ********* ******* ***** ******* *****
  • istr istr:
    ****** ***** **** ********** ********** ******** hahahaha** ********* ***** ********* ********* ********** ******** ********* ******* ****** hahahaha ******

• Z zanova:
    ******* ********* ** *** ***** hahahaha** ******* ******** **** *** *** **** ******* ****** ******* ***** hahahaha**** *** ******* *** ** ********
  • Z zanova:
  • S SuperKafa:
    ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******
    S SuperKafa: ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******