LED IŞIK NASIL OLMALI

Cloudx

Kıdemli Üye
Herkese selamlar , sizden ricam herkes buraya led aydınlatmalarda ŞİKAYET ve İSTEKLERİNİ yazabilir mi ?
Otonom istekler , fiziki tasarım , içerin özellikleri vb

Kanka

Administrator
Yönetici
@wolferic kanka spider olayını bende cok kafa yoruyorum finalde vardığım sonuc her bıtkı eşıt uzarsa spider geçerli yoksa en uzuna göre şekıl alman gerekıcek alttakıler yetım kalıcak , ondan ayrı ayrı 240 qb panellerı ıstedıgın yere ıstedıgın kadar verebılme ımkanı sağladığı ıcın hep daha avantajlı geliyor

Night owl

Müptezel
@wolferic kanka spider olayını bende cok kafa yoruyorum finalde vardığım sonuc her bıtkı eşıt uzarsa spider geçerli yoksa en uzuna göre şekıl alman gerekıcek alttakıler yetım kalıcak , ondan ayrı ayrı 240 qb panellerı ıstedıgın yere ıstedıgın kadar verebılme ımkanı sağladığı ıcın hep daha avantajlı geliyor
Quantum board 301h v5 evo deler takar hepsine sonrasında orjinal bava green bulabilirsen oda iyi ama abdde harika ışıklar var bir kaç bildiğim kadarıyla california Led

wolferic

Müptezel
benim hayalim ya spider her noktaya ışık vermesi bir noktaya çok vermesinden kat kat iyidir aralardan köşelerden enine boyuna .yine bi fark oluyor tam ortayla kenar arasinda ama yanlardada yansitici olacak sonucta o ölçümler yansiticisiz yani .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********