Led önerisi

eeren123

Yeni üye
Kankalarım 500-800 arası bütçem var led ışık bakıyorum auto yetiştiricem aynı anda 2-3 bitki düşünüyorum.
Gittigdyorda 900w filan var 600tl güvenemedim aynı şekilde sahibindende de birsürü satan var ama size bi sormak istedim. Bana tecrübesi olan bi arkadaş al şunu paşa paşa kullan diyeceği bi led önerebilir mi? (cob led filan istemiyorum bu arada). 2 bitki olucak sanırım başta ama yinede 3 bitkiyide kurtabilecek bir ışık olursa iyi olur kankalarım. Bu arada türkiyede olursa iyi olur bildiğiniz güvendiğiniz hatta satın aldığınız bir ürün vs

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Ben 900watt olarak ViperSpectra kullaniyorum knka cok iyi isik veriyor, eger onu diyorsan al derim bekleme. Ama bana kalirsa cok fazla watt 1 led icin 900. 400-500 olandan 2 tane olsun isterdim tek bi tane 900watt yerine cunku kapsadigi alan belli.

Cvp: Led önerisi

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Ben 900watt olarak ViperSpectra kullaniyorum knka cok iyi isik veriyor, eger onu diyorsan al derim bekleme. Ama bana kalirsa cok fazla watt 1 led icin 900. 400-500 olandan 2 tane olsun isterdim tek bi tane 900watt yerine cunku kapsadigi alan belli.

ne o moruk ufak ufak led'e geçiş mi yapıyorsun ? sevmezdin hid den şaşmazdın =)

eeren123

Yeni üye

TohumsuzEsrar' Alıntı:

Kankam amazonda filan var sanırım senin dediğin şimdi bunun kargosuydu gümrüğüydü zaten vergi filan getirdi ibneler ve gelmeside çok uzun sürer. Bana türkiyeden lazım 
Mesela şunu buldum ama güvenemedim şimdi bi size danışmak istedim
https://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/900-watt-bitki-yetistirme-lambasi-full-spektrum-369546862
Ne dersiniz güvenilir mi yada kullanan arkadaş varmı hiç

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici

Hunlu' Alıntı:
TohumsuzEsrar' Alıntı:

ne o moruk ufak ufak led'e geçiş mi yapıyorsun ? sevmezdin hid den şaşmazdın =)

Aynen knka ama tekrardan bi sans vermek gerekiyor Led ye, baya bi arkadasim tavsiye etti bnde aliym bi tane dedim.

eeren123

Yeni üye
Kankalar birde şunu buldum arkadaş eskişehirde satıyormuş 
wyzm dedi markasına 
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bahce-yapi-market-bahce-1000w-fullspectrum-led-bitki-yetistirme-isigi-593899571/detay
ne dersiniz alınır mı tohumsuz kanka sen anlarsın bu ışık aralıklarından vs

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Narkotik Narkotik:
    +1
  • Narkotik Narkotik:
    +1
  • I ichbinkrytpon:
    ******* ****** ** **** hahahaha
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha ** ******* *** hahahaha***** ***
  • Narkotik Narkotik:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    **** *** **** **** hahahaha*** ***** ***** ******* ********** hahahaha****
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    ****** *
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • I ichbinkrytpon:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • I ichbinkrytpon:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    ** ********* *** ***** ********** ** *** ** ** * *** *** * **** ****** ******* ******* ***** **** ******
  • I ichbinkrytpon:
  • Narkotik Narkotik:
    ********** **** ******* ***** ***** ********** **** **** hahahaha
  • I ichbinkrytpon:
  • Narkotik Narkotik:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    I ichbinkrytpon: hahahahahahahaha hahahahahahahaha