KushSeed Haze

nasa

Doktor
Ver pk bombasini iyice sissin somekler bukulsun dallar siyah uzun saçlar tel tek dökülsün.
kanka pk bombası vermeyi düşünüyorum ama şimdi son 2 3 haftadayız bu bitkide de gübre konusunda çok sıkıntı çektik içine işlemiş durumda kimyasal an gübreeleri flawless finish sipariş ettim bi an önce gübreyi kesip o gübreyi temizleyip tadını hoşlaştırmayı düşünüyorum sömekler zaten bu süreçte köklerdeki ve gövdedeki besinlerle fazlasıyla besleneceğini düşünüyorum

nasa

Doktor
Dostum sana bir şey sorayım 1 tane auto çimlendirdim kökü bir parça daha büyüsün sanırım bu akşam dikerim tohumu diktikten sonra ışığın altına mı koymalıyım yoksa topraktan çıkana kadar karanlıkta mı bekleyip sonramı 20/4 başlamalıyım ?
topraktan çıktıktan sonra ışığı aç derim ben

WeedMann

Üye
kanka pk bombası vermeyi düşünüyorum ama şimdi son 2 3 haftadayız bu bitkide de gübre konusunda çok sıkıntı çektik içine işlemiş durumda kimyasal an gübreeleri flawless finish sipariş ettim bi an önce gübreyi kesip o gübreyi temizleyip tadını hoşlaştırmayı düşünüyorum sömekler zaten bu süreçte köklerdeki ve gövdedeki besinlerle fazlasıyla besleneceğini düşünüyorum
Flush yerine mi flawless kullanıcaksın kanka yoksa yine de flushunu atıp üstüne mi bunu kullanıcaksın

higthead

Jolly Green
flawless kullanıcam üstüne bir kere daha flush atıcam

Bro bende 10 gun sonra flawless ıle bıtırıcem. bro flawles kullanıp 6 saat bekletıp sonra flush yapılıyor. 1kere daha flush zarar vermesın ben sahsen 1 flawles 6 saat sonbra flush gerekırse trıcom takıbı ıle sade sulama. flawles komple kımyasalları cozucek.

nasa

Doktor
Bro bende 10 gun sonra flawless ıle bıtırıcem. bro flawles kullanıp 6 saat bekletıp sonra flush yapılıyor. 1kere daha flush zarar vermesın ben sahsen 1 flawles 6 saat sonbra flush gerekırse trıcom takıbı ıle sade sulama. flawles komple kımyasalları cozucek.
kanka bu growun mazisinde gübreden çok sıkıntı çektik ondan dolayı 2 doz flawles bir kerede normal suyla flush atıcam iyice temizlenmesi için

Hocam umarım her şey yolundadır. bir sorum olucak an serisi kullanıyorum çiçeklenmenin 6. haftasındayım şu ana kadar ana gübrelerini söyleninlenin yarısını verdim hep. ilk growum ve boğaza oturan gübre tadından nefret ettiğim için böyle yaptım. son haftasında iki kere flawless finish verip flusha geçsem olur di mi normalde 3 kere flawless vermeyi düşünüyordum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C CHaRaMBoL:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** **********
  • A acemiöğrenci12:
    hahahaha ********* ********* ******* ********** ******** ********* ***** ****** ** *** ******* *** ***
    **** *** hahahaha***
  • A acemiöğrenci12:
    ***** ****** ***** ******** ********* ******** hahahaha *** ********** hahahaha
    *** *** ****** **** ** **** **** ******** ***** **** hahahaha
  • A acemiöğrenci12:
  • A acemiöğrenci12:
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** ********** ***** ****** ** ****** ****** ****** ***** *** *** ******* ******* ******* ***** ****** **** hahahaha hahahaha* ***** *** hahahaha * *******
    ***** ******** hahahaha hahahaha**** ********** ** ****** ***** ******** hahahaha**** **** ******** ****** ***** ********* ***** ***** ******** hahahaha****
    **** ***** ***** ** ****** hahahaha ******* *** **** ********** *** ****** ***** ******* ********** ** ****** ***** ****** ********* ******* ********** ********** ******** ********* *** ***** ******* **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** ******* ******* *** ******** hahahaha* **** ********* **** ******** * ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
  • NewGardener NewGardener:
    ** ***** ****** ******* **** ********* ******** ********** ********* hahahaha** hahahaha******* **** *
    NewGardener NewGardener: ** ***** ****** ******* **** ********* ******** ********** ********* hahahaha**...