Kurutmadan esrar içmek

Horozkent

Yeni üye
folyoda ateşte kurutanlar var.
Mikro dalgada kurutanlar var
Lambaya saranlar var. Sende bu gibi bir iki içimlik kurutma yapabilirsin harmanlığını alırsın.

Somek27

Yeni üye
Cvp: Kurutmadan esrar içmek

Horozkent' Alıntı:
folyoda ateşte kurutanlar var.
Mikro dalgada kurutanlar var
Lambaya saranlar var. Sende bu gibi bir iki içimlik kurutma yapabilirsin harmanlığını alırsın.

Kanka onlar kafasını alıyor sigaranın az sabır la tatını alırsın içtiğinin:)

kumarbaz

Yeni üye
belli ki senin duymak istediğin cevap: "bir şey olmaz, iç." ama bu cevabı alamazsın.
seninki maçın 60. dakikasında sahadan ayrılmak gibi bir şey. daha yarım saat var maçın bitmesine. önde bile olsan o maçı tamamlamalısın.  

kurutma işlemlerini hallettikten sonra iç. ayrıntı istiyorsan forumda konular var, bakabilirsin.

Efexx

Yeni üye

Dostum malzemen coksa bir iki içimlik parcala tavaya at kurut iç %50 ye yakın düşüyor kafası malzemeyi mundar etme kendisi karanlık havadar bir yerde kurusun

İmkanın yoksa 1 2 mum al bi tanede kola veya bira tenekesi bul başını  mumu yak  içine oturtur göcük yerinde kurut aldığı kadar

Vedoo

Kıdemli Üye

Efexx' Alıntı:
Dostum malzemen coksa bir iki içimlik parcala tavaya at kurut iç %50 ye yakın düşüyor kafası malzemeyi mundar etme kendisi karanlık havadar bir yerde kurusun

İmkanın yoksa 1 2 mum al bi tanede kola veya bira tenekesi bul başını  mumu yak  içine oturtur göcük yerinde kurut aldığı kadar

Genetik iyi ise Miss gibi kafa yaşatıyor... Bu sıralar hep öyle içtim ben. Tabiii Kuru Sömeğin halı başka o ayrı konu. Demlikte Tava da kıyıp kurutmak yoksunluk alameti kuru yookk olmayınca yapacak tek şey budur. yaprak bike kafa yapıyor fakat Yoruyor insanı

Ksk1912

Yeni üye

120 130 derece fırında 20 30 dk da kuruyor kanka. Kuru haliyle tabiki fark var ama kafanı kırıyor harmanligi alıyor..

Grow Muhabbetleri
Help Users
    D despacito: ***** ******* hahahaha ********* ****** ********