KURUTMA HAKKINDA ..

Weedseed93

Kıdemli Üye
Pardon ya kanka sabah sabah Afyon patlamadı idrak edememişim :D kurutmadan eksisi oluyor evet ama harmanlik döneminde dalında biraz tirtiklayip mikrodalgaya atınca götürüyor kafa olarak. Mikrodalgaya atacaksan alüminyum folyo yerine peçeteye sar oyle koy kanka. Genel olarak o sekilde kurutma

Eimal

Müptezel
Pardon ya kanka sabah sabah Afyon patlamadı idrak edememişim :D kurutmadan eksisi oluyor evet ama harmanlik döneminde dalında biraz tirtiklayip mikrodalgaya atınca götürüyor kafa olarak. Mikrodalgaya atacaksan alüminyum folyo yerine peçeteye sar oyle koy kanka. Genel olarak o sekilde kurutma
Eyw. Kanka, teşekkür ederim

zehir0t

Üye
Kurumadan içilmezki kanka :) onu demedim.
Normal kurutma yapıyoruz ya karanlıkta bekletip, yerine mikro dalgada dediğin gibi kurutsam aynısı gibi oluyormu?
Yok be kardeş ne aynısı.normal kendi kuruyunca 20 kafa yapan şey fön makinesi mikro dalga yada herangi bir işlem dahilinde kurutulursa 1 kafa bile yapmaz arada uçurumlar olur kafa yapan sigara kafa yapmaz hatta pi c edersin hasati :) sakın elleme kendi kurusun 9-10 güne iç

Eimal

Müptezel
Yok be kardeş ne aynısı.normal kendi kuruyunca 20 kafa yapan şey fön makinesi mikro dalga yada herangi bir işlem dahilinde kurutulursa 1 kafa bile yapmaz arada uçurumlar olur kafa yapan sigara kafa yapmaz hatta pi c edersin hasati :) sakın elleme kendi kurusun 9-10 güne iç
5ay bekledim sıkıntı yoktu kanka, hasatta sonra duramadım, 5.gün 5 aydan zor geldi :D

Weedseed93

Kıdemli Üye
Yok be kardeş ne aynısı.normal kendi kuruyunca 20 kafa yapan şey fön makinesi mikro dalga yada herangi bir işlem dahilinde kurutulursa 1 kafa bile yapmaz arada uçurumlar olur kafa yapan sigara kafa yapmaz hatta pi c edersin hasati :) sakın elleme kendi kurusun 9-10 güne
Mikro dalgada kurutunca 1 kafa bile yapmaz derken neye dayanarak bunu söylüyorsun da beni yalancı konumuna getiriyorsun sen ? Adama hepsini o sekilde değil harmanligini alacak şekilde kopart kurut diyorum , sen beni yalanliyorsun

Son düzenleme:

zehir0t

Üye
Mikro dalgada kurutunca 1 kafa bile yapmaz derken neye dayanarak bunu söylüyorsun da beni yalancı konumuna getiriyorsun sen ? Adama hepsini o sekilde değil harmanligini alacak şekilde kopart kurut diyorum , sen beni yalanliyorsun
Estağfurullah kardeşim ne yalancı durumuna düşürmesi öncelikle böyle yalnis anlaşılmaya sebebiyet verdiğim için özür dilerim tabki de :) kast ettiğim mikro dalgada kurutcagna kafası mundar olcagina odada bir gün çekmecede biryerde sakla bol tütünle iç daha iyi demek istedim mikro dalga fön makinesi yada herangi birsey gerçekten thcyi öldürüyor ciddi oranda

Weedseed93

Kıdemli Üye
Estağfurullah kardeşim ne yalancı durumuna düşürmesi öncelikle böyle yalnis anlaşılmaya sebebiyet verdiğim için özür dilerim tabki de :) kast ettiğim mikro dalgada kurutcagna kafası mundar olcagina odada bir gün çekmecede biryerde sakla bol tütünle iç daha iyi demek istedim mikro dalga fön makinesi yada herangi birsey gerçekten thcyi öldürüyor ciddi oranda
Kanka bende o yorumu yazarken çok yüksektim tribe girmişim :D söylediklerinde haklisin normal şartlarda yapılması gereken birsey degil %75 ten fazla thc buhar oluyor, ancak harman durumlarda mikrodalga yöntemi çok hızlı ve kaliteli sonuç çıkartıyor.orada yazdığın bie cümleden tribe girmişim bende , sende kusura bakma :)

zehir0t

Üye
Kanka bende o yorumu yazarken çok yüksektim tribe girmişim :D söylediklerinde haklisin normal şartlarda yapılması gereken birsey degil %75 ten fazla thc buhar oluyor, ancak harman durumlarda mikrodalga yöntemi çok hızlı ve kaliteli sonuç çıkartıyor.orada yazdığın bie cümleden tribe girmişim bende , sende kusura bakma :)
E yani kanka :) bol dumanlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • TabldotLife TabldotLife:
    * hahahaha* ********** ***** ** ***** ****** ** *** ********** ***** ****** ******
    ****** ** *** *** **** **
    ******** *** hahahaha* ***
    +1
    ** ********* *** **
    ********** ** ****** **** ** ********* **
    ******** **
    ********* ** ******** ****** **
    ***** ********* hahahaha
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    *** ** hahahaha** * **** ******** *** ********** hahahaha*
    hahahahahahahaha
    *** ***** ** ******* ****** ***** hahahaha* ****** ********* **** ******* ***** *******
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****
    **** ** **** ****** hahahaha ****** *** **** ********* ***** *******
    NewGardener NewGardener: ******* ***** ****** ***** **********