korkuyorum kankalar

Adobe123

Yeni üye
yıllardır antidepresan kullanıyorum en son lanet ettim bıraktım. son bi yıldır ne yaptığımı bilmiyorum kankalar. bırakınca bilincim yerine döndü. diyorum ben neyaptım mk. tohum almışım falan daha ağzıma sürmedim  dalgayı . satmak özendirmek falan hiç yanına bile yanaşmam.şimdi de bi yusuf sardı beceremezsem kokarsa. biri görürse falan diye. dünya kadar hastalığım var tedavide bulamıyorum. cigaranında bi faydasını göremezsem ne yapıcam bilmiyorum. alkolden de bıktım karaciğeri yağladık iyice.günler bi saniyede geçiyor sanki. yabancı forumlarda faydasını gördüm diyen çok gördüm. bizim buralarda millet  takılmaya ilgileniyorda. neyse kankalar içimi döktüm. seviyorum sizi

Kralkatil

Yeni üye
Knka antidepresan kullaniyosunda ot icme cannabis belki iyi gelebilir genetigini okuyarak al senin icin olanlarida var dostum ama ne kadar duman o kadar randuman ot yuzune sevgilimden ayrildim cok uzulmustum ama iyikide ayrilmisim bu cannabis bambaska bissy dostum benim simdi bussuru manitam varr hahaha??

Adobe123

Yeni üye
Cvp: korkuyorum kankalar

Kralkatil' Alıntı:
Knka antidepresan kullaniyosunda ot icme cannabis belki iyi gelebilir genetigini okuyarak al senin icin olanlarida var dostum ama ne kadar duman o kadar randuman ot yuzune sevgilimden ayrildim cok uzulmustum ama iyikide ayrilmisim bu cannabis bambaska bissy dostum benim simdi bussuru manitam varr hahaha??

kanka öyle . antidepresan falan yalan asıl uyuşturucu bunlar. kuş bile ötmüyordu yeni canlandım zaten. Allahın bitirdiği ot kadar olmayan ilaçlarla milleti zehirliyorlar sadece.

Ü

Üye silindi 7637

Guest

1.5 senedir antidepresan kullaniyom eski sıkıntılarımı giderdi suan 10 mg iciyorum 30 mg dan dusurdum, herkesin bi sorunu var kardes emin ol bende de takintilik var **** anksiyete ve obsesyon yasim 20 takmamayi daha yeni yeni kafamda oturtabildim eskisi gibi cekingen vs degilim ama, su aralar ise ic sıkıntım bas gosteriyor kendi kendimi bunalima sokuyorum, surekli dusunuyom **** mesguliyet bulamadigimiz icin mi bilmiyorum ama bi ara 1.5 sene spor yaptim ve body sporu benim ozguvenimi asiri miktarda arttirmisti ve kafami rahatlatiyordu suan ise biraktim ve isten eve evden ise gidip geliyorum izin gunlerinde evdeyim cok sıkılıyorum be kanka harbi sıkılıyorum **** imkansizliktan mi baska biseyden mi bilmiyorum ama bilemiyorum habire bunalimdayim **** bi motorum olsa da uzaklara gitmek istiyorum sen de ne rahatsizliklar var anlat kardesim

Kralkatil

Yeni üye
Knka onlar seni uyutur dostum **** et of sen benim yanimda olcaktin 2 seker yuvarlardik 2 ser bira bide bizim cuaralardan anassni *** kendini dunyanin sahibi gorurdun kalmazdi biseyin

Halimiz sarabcilardan beter keyfimiz sosyetelerde yok?

Ü

Üye silindi 7637

Guest

Sanirim bi yol arkadasi bi sevgili bulmam gerek kanka ama sanki ona da yorulmus gibiyim he, ne eski ortamlarim kaldi ne herhangi bisey kaldi cocukluk bitti hayat sarmamaya basladi sanki sorumluluk pek almayan belki almaktan kacinan biriyim belki de kendimizi bi silkelememiz lazim he sen ne dusunuyorsun bu konuda

Adobe123

Yeni üye

desert101' Alıntı:
1.5 senedir antidepresan kullaniyom eski sıkıntılarımı giderdi suan 10 mg iciyorum 30 mg dan dusurdum, herkesin bi sorunu var kardes emin ol bende de takintilik var **** anksiyete ve obsesyon yasim 20 takmamayi daha yeni yeni kafamda oturtabildim eskisi gibi cekingen vs degilim ama, su aralar ise ic sıkıntım bas gosteriyor kendi kendimi bunalima sokuyorum, surekli dusunuyom **** mesguliyet bulamadigimiz icin mi bilmiyorum ama bi ara 1.5 sene spor yaptim ve body sporu benim ozguvenimi asiri miktarda arttirmisti ve kafami rahatlatiyordu suan ise biraktim ve isten eve evden ise gidip geliyorum izin gunlerinde evdeyim cok sıkılıyorum be kanka harbi sıkılıyorum **** imkansizliktan mi baska biseyden mi bilmiyorum ama bilemiyorum habire bunalimdayim **** bi motorum olsa da uzaklara gitmek istiyorum sen de ne rahatsizliklar var anlat kardesim

Kanka birebir ayni seyleri yasamisiz. Ne bok yiycez ben bilmiyom artik.

Asapsound06

Yeni üye

Allah şifa versin Kanka yurt dışında kanser için bile cigara öneriyolar doğru yoldasın haplar çağre olmaz sana

lebowski

Yeni üye
Merhaba..Şimdi nerden nasıl başlıyacağımı tam bilemedim ama düşüncelerimi söylemek istedim..1999 senesi benim için tam bir yıkım oldu...Evlenmek istediğim kadın beni terk etti..Sınıfta kaldım,arkasından deprem oldu,arkadaşlarımla aram açıldı,sınıfta kaldığım için de ailemle aram açıldı..Haklarını yiyemem hep arkamdaydılar..İnsan gençken delikanlı oluyor adı üzerinde deli kan!..O kelimenin anlamını bu yaşımda anlamaya başladım.Profil yaşıma bakma 43 yaşındayım..Kendimce önlemler almaya çalışmışım.Yaşımdan bahsetmek istemezdim ama ne diyor bu 19 yaşında tafralar falan dememen için :)...Neyse hayatımın en b.ktan yıllarıydı..Depremler,ayrılıklar,hayattan kopmalar..Deliriyorum sandım.Nefret,üzüntü,öfke herşey vardı.Bu böyle olmayacaktı..Başa çıkamıyorumdum..Ben ağzıma alkol bile koyamazdım,içemezdim..Esrar mı? benim için eroinden,kokainden farkı yoktu,kimyasaldı bikere..Ailelerimiz nasıl bakıyorsa bu olaya ben de öyle bakıyordum..Korkunç bişeydi esrar ama gençliğimizin verdiği gururla (çok aptalcaydı)psikolağa falan da gidemiyordum...Aman bana deli derler,aman okuldakiler duymasın..Hep bastırılmış bi toplum olmamızdan gelen endişelerdi bunlar..Kimse duymasın görmesin..Lafı uzattım ama yazdıklarını okurken 20 yıl öncelerim aklıma geldi..Çok ama çok şey değişti hayatımda herşeyden önce bakışım değişti..Çok uzattım biliyorum ama bence esrar içmemelisin içiyorsanda dertlerinden dolayı değil keyif almak için içmelisin çünkü tam aksine mutsuzluğunu tetikleyebilirde.Antidepresa'nın işine yaramıyorsa doktorunla konuş ilacı değiştirin..Bu kadar ümitsiz olma,kendi içinde hep çözümler ara..Çözümlerinde karalara bağlama hiç bişeyin sonunda ölüm yok..Hayata güzel yönlerinden bak. Pollyanacılık oyna demiyorum olma ama farklı görmeye çalış hayatı..Burdaki salak yorumlara bakma..Herkes çok emin bişeyler söylemiş sonuçlarını bile düşünmeden..Dostum kısaca geçtiğin tüm yollardan geçtim..Ümitsizlik insanın en büyük düşmanlarından biridir bunu kaybetmiyceksin..Esrar çok güzel gelebilir ama şunu unutma hayatını cehenneme'de çevirebilir..Olumsuz yazmıyorum sadece çözümün bu mudur? emin ol...Doktorun'a git ve ortak kararlar alın..Antidepresan kullanma cigara iç demek cahilce zırvalıktan başka bişey değildir..Sert yazdım ama gösterilen yol çok yanlış..Sonuçları umulmadık yerlere götürür..Hayatımdaki ilk panikatağımı esrarlıyken geçirdim..Detayları anlatmıycam ama hayatım karardı o gün..Hastanelere gidip serumlar yedim.Tüm arkadaşlarımın gecesi'nin içine ettim..Esrarı mutluyken için arkadaşlar,mutsuzken içer ve alışırsanız zorlanırsınız..En büyük şifanız kendiniz olun..Ölüm olmadıkça herşeyin çaresi var..O yüzden düşüncelerinde mutlu et kendini..Uzun yazdım biraz kusura bakma,içimden geldide yazdım..1 2 güne silerim yazımı..

lebowski ye katılıyorum morali bozuk olan, ruhsal çöküntü içinde olanlar esrar içmesin kardeşim. inanın tamiratı mümkün olmayan ruh halina girersiniz, ucu intihara kadar uzar gider. esrar içiyorsan mutluluktan içeceksin.
lebowski reyiz ne oldu cigarayı hasat ettin mi

lebowski' Alıntı:
Merhaba..Şimdi nerden nasıl başlıyacağımı tam bilemedim ama düşüncelerimi söylemek istedim..1999 senesi benim için tam bir yıkım oldu...Evlenmek istediğim kadın beni terk etti..Sınıfta kaldım,arkasından deprem oldu,arkadaşlarımla aram açıldı,sınıfta kaldığım için de ailemle aram açıldı..Haklarını yiyemem hep arkamdaydılar..İnsan gençken delikanlı oluyor adı üzerinde deli kan!..O kelimenin anlamını bu yaşımda anlamaya başladım.Profil yaşıma bakma 43 yaşındayım..Kendimce önlemler almaya çalışmışım.Yaşımdan bahsetmek istemezdim ama ne diyor bu 19 yaşında tafralar falan dememen için :)...Neyse hayatımın en b.ktan yıllarıydı..Depremler,ayrılıklar,hayattan kopmalar..Deliriyorum sandım.Nefret,üzüntü,öfke herşey vardı.Bu böyle olmayacaktı..Başa çıkamıyorumdum..Ben ağzıma alkol bile koyamazdım,içemezdim..Esrar mı? benim için eroinden,kokainden farkı yoktu,kimyasaldı bikere..Ailelerimiz nasıl bakıyorsa bu olaya ben de öyle bakıyordum..Korkunç bişeydi esrar ama gençliğimizin verdiği gururla (çok aptalcaydı)psikolağa falan da gidemiyordum...Aman bana deli derler,aman okuldakiler duymasın..Hep bastırılmış bi toplum olmamızdan gelen endişelerdi bunlar..Kimse duymasın görmesin..Lafı uzattım ama yazdıklarını okurken 20 yıl öncelerim aklıma geldi..Çok ama çok şey değişti hayatımda herşeyden önce bakışım değişti..Çok uzattım biliyorum ama bence esrar içmemelisin içiyorsanda dertlerinden dolayı değil keyif almak için içmelisin çünkü tam aksine mutsuzluğunu tetikleyebilirde.Antidepresa'nın işine yaramıyorsa doktorunla konuş ilacı değiştirin..Bu kadar ümitsiz olma,kendi içinde hep çözümler ara..Çözümlerinde karalara bağlama hiç bişeyin sonunda ölüm yok..Hayata güzel yönlerinden bak. Pollyanacılık oyna demiyorum olma ama farklı görmeye çalış hayatı..Burdaki salak yorumlara bakma..Herkes çok emin bişeyler söylemiş sonuçlarını bile düşünmeden..Dostum kısaca geçtiğin tüm yollardan geçtim..Ümitsizlik insanın en büyük düşmanlarından biridir bunu kaybetmiyceksin..Esrar çok güzel gelebilir ama şunu unutma hayatını cehenneme'de çevirebilir..Olumsuz yazmıyorum sadece çözümün bu mudur? emin ol...Doktorun'a git ve ortak kararlar alın..Antidepresan kullanma cigara iç demek cahilce zırvalıktan başka bişey değildir..Sert yazdım ama gösterilen yol çok yanlış..Sonuçları umulmadık yerlere babuşürür..Hayatımdaki ilk panikatağımı esrarlıyken geçirdim..Detayları anlatmıycam ama hayatım karardı o gün..Hastanelere gidip serumlar yedim.Tüm arkadaşlarımın gecesi'nin içine ettim..Esrarı mutluyken için arkadaşlar,mutsuzken içer ve alışırsanız zorlanırsınız..En büyük şifanız kendiniz olun..Ölüm olmadıkça herşeyin çaresi var..O yüzden düşüncelerinde mutlu et kendini..Uzun yazdım biraz kusura bakma,içimden geldide yazdım..1 2 güne silerim yazımı..

Yazı kalmalı herkes okuyup ders almalı bence. Esrar sizi ele gecirmesin siz esrarı ele geçirin kafanızda yaşadığınız kurdugunuz ne varsa tamamen sızın kafanızın ıcınde tamamen psikolojik. Ot u mutsuzken içmek sizi mutlu yapmaz. Otu mutluyken içmek sizi mod'asokar. Girdiğiniz mod yapay bi mod 45 dk 1 saat veya bünyen kaç saatlikse. Buna izin vermeyin.

lebowski

Yeni üye
Hunlu merhaba..Arkadaşın konusunun altında yazmak istemezdim,kirletmeyelim adına ama madem sordun kısaca söyleyim..Benim kızların konusunu artık ikide bir açmayım istedim.Palazlandılar ama tricomlar hala saydam..Çok yeniler..Ben tadını çıkarıyorum artık çünkü 97. gündeyim..:) gecikti hasat dahada gecikicekmiş gibide duruyor..Konuyu kirletmemek adına bi konu açarsam ordan sana bi kaç soru sorabilir miyim?Senin görüşler önemli benim için..Nasıl büyütürüm nasıl geliştiririm gibi bilgiler değilde teknik bi kaç soru sorabilir miyim?

elbette kanka bildiğim kadarıyla cevaplarım. varsın uzasın abi boşver, sonu muhteşem olacak. ağacını trim ederken mutluluktan kikir kikir gülersin artık =)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H Heisenberg01:
  • yoqyaa yoqyaa:
    ******** ******* ******* * ****** *** * ****** ********* ******** ****** hahahaha* ****** **** hahahaha* hahahaha ******** ****** ********** ********* ******** ****** hahahaha ******** hahahaha **** ****** *** ** ****** hahahaha*** ******* ****** **** ***** * * hahahaha*
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** hahahaha******* *********
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ****** ******* *** ********** ***** hahahaha**** hahahaha* *** ******* *** ***
  • B bongalov:
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha***
  • S Sentouin:
    ****** ** ******** hahahaha*** hahahaha* **** *** *** ****** **** ******
  • yoqyaa yoqyaa:
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
    ****** ****** ** hahahaha***** **********
  • S Sentouin:
    hahahaha *****
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
    ********* ******* **
  • yoqyaa yoqyaa:
  • B bongalov:
    hahahahahahahaha***
  • B bongalov:
  • Houp53 Houp53:
    ********* ***** hahahaha******* ***** ******** ****** *** ***** ******* ******* **** *** ******* ****** ***** ***** **** *** ****
  • B bongalov:
    hahahahahahahaha ***** ******* ****** *** *** *** ******
    B bongalov: hahahahahahahaha ***** ******* ****** *** *** *** ******