Kolloidal gümüş uygulanan sömekler

canniko

Üye
Merhabalar. Bir somekte koloidal gümüş uygulamaya çalışıyorum. Ama sanki kesecik olusmayacak gibi. En güzel sömek de spreyleme yaptığım oluyor. Polen vermezse bunu kullanmamın yolu yok mu? Yani bir yerde yüksek ısıda çok toksik etki gösterdiğini okudum. Acaba cannabutter yapıldığında da toksik mi olur? En fazla 120 santigrat derece maruziyeti olacak

Ü

Üye silindi 22139

Guest
Kaç ppm gümüş suyu kullanıyorsun kanka? Uygulamaya başlayalı 14 gün oldumu?

canniko

Üye
31 ekimden beri günde 2 defa (3-4 gün es geçtim) 60 ppm leaf action kolloidal gümüş kullanıyorum. Hâlâ devam kanka

canniko

Üye
Yabancı sitelerden de bakmaya çalışıyorum da hep sigara yapıp kullanmayın diyorlar sanki. Başka türlü kullanımla ilgili bir şey bulamadım

canniko

Üye
Bir sitede de biraz ışığa maruz kalınca koloidal gümüşün özelliğini kaybettiğini yazmış. Çok çabuk mu kaybediyor acaba:rolleyes:

Hoca666

Müptezel
Kolay gelsin kanka. Ben de ilerde bu kolodial i denemeyi dusunuyorum. Elimde auto oldugundan yapamiyorum simdilik. Forumdaki yazida 100 ppm daha iyi yaziyodu. Ayrica dallara da uygulanmali falan deniyodu. Umarim basarirsin kanka

Ü

Üye silindi 22139

Guest
Kolay gelsin kanka. Ben de ilerde bu kolodial i denemeyi dusunuyorum. Elimde auto oldugundan yapamiyorum simdilik. Forumdaki yazida 100 ppm daha iyi yaziyodu. Ayrica dallara da uygulanmali falan deniyodu. Umarim basarirsin kanka
Kanka autoya neden yapılamıyor??

Ü

Üye silindi 22139

Guest
Eyvallah kanka. İşte acaba cannabutter yapsam, çikolata olarak falan yiyebilirim o zaman. Max 120 derece. Hatta 115. Onda da sıkıntı olur mu diye araştırıyorum esas olarak.
Kanka ne söylesem bilemiyorum. Gümüş suyu sağlık açısından içenler var fakat thc ile birlikte alınırsa ne olabileceği konusunda hiçbir fikrim yok. Sağlığın daha önemli derim

Hoca666

Müptezel
Bir auto ve bir fotoyu döllemeyi düşünüyordum acaba nasıl bir genetik olur diye kanka
kanka bu autolarla ilgili bi yazı okumuştum. bu autoların atası sibirya taraflarında ömrü kısa olan bi bitkiden geliyomuş. şuanki autoların hepsi de o bitkiyle yapılan melezlermiş. bence olur. sonuçta bu autoların tohumu da bi yerden geliyo elbet

Ü

Üye silindi 22139

Guest
kanka bu autolarla ilgili bi yazı okumuştum. bu autoların atası sibirya taraflarında ömrü kısa olan bi bitkiden geliyomuş. şuanki autoların hepsi de o bitkiyle yapılan melezlermiş. bence olur. sonuçta bu autoların tohumu da bi yerden geliyo elbet
Aynen kanka elbet bir şekilde tohum olduğuna göre vardır bi şekli. Kaynak aklında mi kanka yada aklına gelince paylaşabilirmisin

canniko

Üye
ruderails' tan bahsediyorsun sanırım kanka?

Hoca666

Müptezel

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ********* *** **** hahahaha ***** ******** ******** ***** ***** ******** ******** ** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • New Rookie New Rookie:
    ** ******** hahahaha* hahahaha**** *******
  • kkush kkush:
  • New Rookie New Rookie:
    ******** ***** hahahaha ****** ********* *** **** hahahaha ***** ******** ******** ***** ***** ******** ******** **
    +1
  • New Rookie New Rookie:
    ***** ****** hahahaha** *****
  • New Rookie New Rookie:
  • kkush kkush:
    ****** ** **** ********* hahahaha***** ****** hahahaha** *****
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha* hahahaha* *** hahahaha**
  • kkush kkush:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • kkush kkush:
    ********* **** hahahaha* ****
  • kkush kkush:
    ***** **** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    ***** ***** hahahaha ******
  • New Rookie New Rookie:
  • kkush kkush:
  • New Rookie New Rookie:
    ** ***** **** ** ***** ** ******* ***** ********* **** *** hahahaha ********* *****
  • T Tewbek:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • T Tewbek:
  • R RainGrow:
    R RainGrow: ***** ********