Koku sorununa çözüm bulundu

Anthony7

Üye
Evet kankalar çalıştığım iş sayesinde kazandığım bilgiler sayesinde koku sorununa çözüm buldum. Koku okadar etkiliki motorun altında motoru parkederken evin içindekiler bu koku nerden geliyo diye soylendiler.

İçindekiler;
Kekik ekstresi yağı
Okaliptüs yağı
Cam agaci yağı
Kuru Şeftali yağı
Ardıç katran yağı
Limon kabuğu yağı
Coco sıvısı

Hepsinden beşer damla yeterli oluyor

Yapmak isteyenler için şimdiden yağları bulmak için kolay gelsin diliyorum

Evet kankalar çalıştığım iş sayesinde kazandığım bilgiler sayesinde koku sorununa çözüm buldum. Koku okadar etkiliki motorun altında motoru parkederken evin içindekiler bu koku nerden geliyo diye soylendiler.

İçindekiler;
Kekik ekstresi yağı
Okaliptüs yağı
Cam agaci yağı
Kuru Şeftali yağı
Ardıç katran yağı
Limon kabuğu yağı
Coco sıvısı

Hepsinden beşer damla yeterli oluyor

Yapmak isteyenler için şimdiden yağları bulmak için kolay gelsin diliyorum
kullanım şeklini bende merak ettim kanka, bir şişeye koyup kapağını açık mı bırakıyoruz, suyla karıştırıp arasıra bulunduğu odaya parfüm niyetinde mi sıkıyoruz?

higthead

Jolly Green
@Anthony7 dostum bu tarz yaglarla veya tutsu veya koku gıderıcı jellerle koku hapsolmaz sadece anlık olarak sıze kullandıgınız yag vs kokusu gelır ve sız koku gelmıyor zannedersınız , burun koku reseptörleri alışır koku yok zannedersınız ama yıne 10-20mt uzaklıktan kokuyu alırlar.

Dostum karbon filtresiz iş yapma ve bu denli koku üzerine olan önerileri tavsiyelerde bulunmayınız öneri yazdığınız şeyleri bir başkası dener ve kokudan sıkıntı yaşayabilir.

Anthony7

Üye
kullanım şeklini bende merak ettim kanka, bir şişeye koyup kapağını açık mı bırakıyoruz, suyla karıştırıp arasıra bulunduğu odaya parfüm niyetinde mi sıkıyoruz?
İster kapağı açık bırak ister kabin içine ve dışına sur farketmez her türlü koku alırsın ama kapağı açık şekilde kabın içine bıraksan bile odanın obur ucundan rahat şekilde duyulur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
    T Tropikal.MR: ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****