Koku Giderme ?

Arkadaşlar selamlar,

Ben tek bir saksıda yetiştiricilik yapmayı düşünüyorum. Bir saksı içinde karbon filtre almak istemiyorum doğrusu. Bunun ucuz yolu var mıdır ? yada herhangi başka bir ürünü ?

Teşekküler iyi forumlar.

Ona markalı bir jel var. Kokuyu gideriyor diyen var, karbon filtreye yardımcı çalışmalı diyen var. Ondan açtım konuyu zaten. bende tek bitki var. Te bitkiye yeterse karbon filtreyle uğraşmayacağım hiç.

ochizir

Üye
Ona markalı bir jel var. Kokuyu gideriyor diyen var, karbon filtreye yardımcı çalışmalı diyen var. Ondan açtım konuyu zaten. bende tek bitki var. Te bitkiye yeterse karbon filtreyle uğraşmayacağım hiç.
bendede tek bitki var glade oda spreyi mi alsam diyorum otomatikler var ya 10 15 dkda bir sıkanlardan aşırı bi koku sıkıntım yok suanlık ama 30. gündeyim ilk growumda ilersini bilmiyorum

S

silas

Guest
Selam. Northern Lights gibi az kokan genetikleri tercih edebilirsin, fakat sadece koku için değil bitkinin gelişimi ve sağlığı içinde havalandırma kullanman şart. Bitkinin asıl besini %90-95 su, ışık ve havadır, gübreler genel hacmin sadece %5-10ununu tamamlar. Malum karbonsioksiti oksijene çeviren canlılar bunlar. Havalandırma sistemi kurmak istemiyorsan havadar bir yer tercih et. Dumanın bol olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    S sonradangelıo: *****