Koko nasıl birşeydir?

Kankalar merhabalar,

Viski, tequila ve cigara ile çok samimi olan bir kankanız olarak, hayatımda hiç ex gibi sentetikler, eroin morfin lsd gibi şeyler kullanmadım(ameliyatta hemşire acımın gitmesi için 1 doz morfin vurdu onu saymayın). sadece bi defa captagon atmıştım o da yarım saat gibi bir hızlanma yarattı bende. onun dışında hep cigara ve alkol içerim. Ama bu Kokain denilen mevzuyu hep merak etmişimdir. Deneyen arkadaşlar anlatabilir mi nasıl biz hissi ve kafası vardır? Weed türlerinden hangisine yakın bi hissiyatı var. Bazı insanlarda kolunun birini kesip verebilecek kadar bağımlılık yaptığını duydum. Kullanmaya değer mi eroin gibi sonu kötü olur mu?

Mordecai

Moderator
Dopamin; zevk, memnuniyet ve motivasyon hissetmeyi sağlayan hormon,
Bu hormonun musluğundan çok ince ince damladığını düşün, sonra da saflığından emin olduğun kokainden 2 çizgi yap.
Muslukların trip boyunca sonuna kadar açıldığını hisset.

istr

Ordinaryüs
Kendine hakim olabileceğine inanıyorsan dene, ben o eşiği atlattım, bir etkinlik varsa parti marti o güne özel alıp kullanıyorum, Bir kafa güzelliği vermesinden ziyade hype ve enerji veriyor, hoş bir dalga ama harbiden kendini bilmiyosan ocak söndürür

II.RAMSES

Yeni üye
Kankalar merhabalar,

Viski, tequila ve cigara ile çok samimi olan bir kankanız olarak, hayatımda hiç ex gibi sentetikler, eroin morfin lsd gibi şeyler kullanmadım(ameliyatta hemşire acımın gitmesi için 1 doz morfin vurdu onu saymayın). sadece bi defa captagon atmıştım o da yarım saat gibi bir hızlanma yarattı bende. onun dışında hep cigara ve alkol içerim. Ama bu Kokain denilen mevzuyu hep merak etmişimdir. Deneyen arkadaşlar anlatabilir mi nasıl biz hissi ve kafası vardır? Weed türlerinden hangisine yakın bi hissiyatı var. Bazı insanlarda kolunun birini kesip verebilecek kadar bağımlılık yaptığını duydum. Kullanmaya değer mi eroin gibi sonu kötü olur mu?
Kanka dünyada içilecek en iyi şey ama benim süperman diye bi arkadaşım var arada ondan alırsan 2-3 senede bir içersin ben artık kokoyu duyunca midem bulanıyor öğürüyorum ve ayda en az iki kere içerdim 5-6 şar gram. İstersen tlf yazim bi dene Jfjdjsk özetle bahsettiğin kadar kolunu kesecek bişe değil zaten Pahalı hiç bi weed türüyle alakası yok. Gereksiz çarpıntı bi de sürekli konuşuyorsun (beynin kontrol merkezini de yok eden bisey. Kalitelisi güzel pisliğine denk gelirsen tövbe edersin. Uykusuzluğu saymıyorum…

Kankalar merhabalar,

kanka eroin yazmışın oraya aman diyim kurban olayın.ex içinde aynısı söyleyebilirim.
kokain varya zengin olursam içeceğim tek şey.
ex içmek istiyorsan onun yerine MDMA bul ondan iç :D

Tunç

Kıdemli Üye
İraden zayıfsa hiç bulaşma iraden sağlamsa yılda bir kere en iyisi oda keyfinin yerinde olduğu bir gün olursa tadından yenmez. Ama her gün içmeye kalkarsan kafası 10 dakika bile sürmez boşa para verirsin hatta veremezsin çok pahalı gerek yok

Avare

Doktor
Hep filmlerde orda burda görüp acaba ne mennem bişi diye merak ediyordum.
Sadece zinde hissettirip motivasyonu yüksek tuttuğunu öğrendikten sonra bana hitap etmediğini farkettim.
Kullanan bir arkadaş şey dedi hatta ilk bi kaç seferde kafasını bile çözemen.
Sevene saygı duyarım ama şahsım adına benlik bir şey değil.

alpyushka

Yeni üye
Bu meret kimyasal mi organik mi?
yarı sentetik gibi bir şey, koko bitkisinin yapraklarını benzin, pişirme sodası, düşük çözelti sülfirik asit falan filan faso fiso bunlarla karıştırıp kokainin dibe çökmesini bekliyorsun (arkadaşın yaptığı bu şekil, araştırıncada pek farklı olmadığını gördüm), çökeltme yapıyorsun ama işte binbir türlü kiyasaldan geçiyor şahsen kullanmıyorum tavsiyede etmiyorum; ocak söndürür, sokakta süründürür. Siyasetçi bir zengin değilsen kullanma

Merhaba kankalarım,

Burada yazılanlar ve araştırmalarım sonucu koko'dan uzak durmam gerektiğini anladım. Uyarıcı bana göre değil kanka. Viski, tequila ve Cigara ile devam.

Ben öyle ex koko filan kullanmadım kimyasal dedin için bende kullandım bir kaç kimyasalden bas etcem düzenli kullanmadım tabi meraktan oda arkadaş ortamında o zamanlar 15 yaşındaydım, benim kullanmış oldum kimyasallar çakmak gazı bally bonzai, hepsinin kafasından bas edecek olursam
Çakmak gazının kafası, maks 2 3 dk sürüyor çekmeye başladın andan itibaren kafası 5 saniye sonra geliyor vücudun karıncalışıyor kulakta çınlama muhabbet varsa ortamda güldürür ilk defa denedim de tatmin etmişti ama sonrasında etmedi bıraktım,

Baly kafasını gelcek olursak, çakmak gazından daha iyidi, çektin andan itibaren kafası geliyor 6 saniye filan süre içinde vucudunda sıcaklık his ediyorsun ve ne kadar çok çekersen belli bir süreden sonra halilasyon görüyorsun, benim genelde gördüm halilasyonlar baly kafasında iken, bulutların üstünde belediye banklarında oturuyorum ve birden bire bank geri doğru devrilip bankla düşüyorum ve birden bire halisten uyanıyorum, bikerede halisteyken kendimi Allah olarak his etdim yanimdaki arkadaşımı da peygamberin ilan etmiştim, cidden değişik halisler gösteriyor, ve badtirp de sokuyor ölüm tribine girmiştim bikere çakmak gazı ile baly aynı anda çektim ölüyorum sanmıstm tripteyken,

Bonzai kafası, beni öyle zombi gibi yapmadı bilinçim yerindeydi, kafası her yer ağır çekimde ama sen çok hızlısın kalp deli gibi atıyor kalbini beyninde atdını his ediyorsun tarifi zor yaşamadan anlayamazsın, tabiki benim bu içtim bonzai sağlam değildi sağlam olsa zombi gibi yapardı eminim ki

Şimdi kimyasal kullanmıyorum zaten maks 1 sene kullandım bıraktım, sloganımız bu kimyasalden uzak yeşile yakın bol hasatlar herkese.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    **** ****** ** ********** ***** ***** ** *** hahahaha ***** *********
  • H Holland*:
    ******** hahahaha ******* ******** ** *** ******* **
  • Ates31 Ates31:
    ****** *** *** ** ******* ******* ****** * **** **** **** ***** ********** *******
  • içiciadam içiciadam:
    ****** hahahaha ****** hahahaha** ****** *** *** ** ******* ******* ****** * **** **** **** ***** ********** *******
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ***** **** ******* ******* ** ****** ******* *** *** ** ** ****** *** **** *** **** *********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ** ******* ******** ********* *** ****** *** *** ** ******* ******* ****** * **** **** **** ***** ********** *******
    +2
  • içiciadam içiciadam:
    ** ****** ***** ******** ********** ********* ******** hahahaha ********* *** **** ***** ***** ******** ******** ***** ** ******** ****** ***** **** ******* ******* ** ****** ******* *** *** ** ** ****** *** **** *** **** *********
  • Ates31 Ates31:
    ****** hahahaha ****** hahahaha** ****** **** ******
  • Night owl Night owl:
    **** *** ***** **** * **** ***** ** ****** ***** ******** ********** ********* ******** hahahaha ********* *** **** ***** ***** ******** ******** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Ates31 Ates31:
    ** ******* ******** ********* *** ***** ********* hahahaha***** ** *** ** **** **** hahahaha**** **** ** **** ********** ***** ** ******** ***** ********* ** ***
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ***** ****** ***** hahahaha*** **** *** ****** ***** ******* * **** ***** **** ****** **** ******
  • Night owl Night owl:
    *** ***** ***** ********* hahahaha***** ** *** ** **** **** hahahaha**** **** ** **** ********** ***** ** ******** ***** ********* ** ***
    +1
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D despotdes:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ** *** ** hahahaha* **
  • H Holland*:
    ***** ***** ********* ******* hahahaha ******* ********** **** ********* ******** ******

hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ******* * ****** hahahaha ***** ********** ***
  • H Holland*:
    ********* ***** ***** **** ***** ** **** *** **** * ******* ****** ***** ** ******** ** ********** *** ***** hahahaha* ** ******* *****
  • H Holland*:
  • D despotdes:
    hahahaha ******* ***** hahahaha
  • Emmy Emmy:
    ******** **** *** ** ***** ***** hahahaha********** ******* ***** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    NewGardener NewGardener: **** ***** **********