kok gubresı kac defa verıllır ?

MalrukLord

Doktor
2 hafta mikoriza için uygun. sonra 2 hafta boşluk bırakıp çiçeğin ilk 2 haftası bir daha verip çok kurcalamamak lazım. Besin alımını oldukça arttırıyor mikoriza.

Voodoo için hasattan çiçeğe her hafta 2 ml deniyor. sadece 3. ve 4. hafta boş bırakmak lazım.

Bigbut

Müptezel
@Bigbut aydınlatırmisin reis bizi
Tohum filizlendirirken pecetenize koydugunuz suya bir iki damla koyarak baslayabilirsini.
Veg doneminin ilk iki haftasi ve çiçeklenme dönrminin ilk iki haftasi 1 litre su için 2 ml seklinde uygulanır.
Yanal kok gelisimini arttirdigi icin bedin emilimi de artacaktir.
Kilit bir üründür.
Sahsen veg donemi boyunca kullaniyorum.

Mertali54

Doktor
Tohum filizlendirirken pecetenize koydugunuz suya bir iki damla koyarak baslayabilirsini.
Veg doneminin ilk iki haftasi ve çiçeklenme dönrminin ilk iki haftasi 1 litre su için 2 ml seklinde uygulanır.
Kilit bir üründür.
her sulamada mı yenı yok sa veg donemı ıcın haftada 1 kere falan mı ?

Ü

Üye silindi 18747

Guest
Kilit bir üründür.
Teşekkürler reis istediğim cevap buydu kralsin

Sonne

Kıdemli Üye
Kilit bir üründür.
Kanka çok özür dileyerek gerçekten yazışmalardan tam anlayamadım.
Tabloda grow döneminde sadece 1. Ve 2. Hafta diyor 3 ve 4 boş. Peki ben photo bitkimi 8 hafta grow dönemi geçiricem mesela 5. Haftada voodoo kullanabilir miyim yoksa sadece ve sadece grow ve bloom da 1. Ve 2. Haftalar mı kullanılılabilir. Ben solucan gübresi ve kuş gübresi ile 1.5 aylık olduktan sonra an starter pack aldım 2şer ml lt başına ile sulamaya dün başladım. 6 haftalık diye de voodoo vermedim ama zaten hiç kullanmamıştım da. Sence bi sonraki sulamada verebilir miyim? Kök gelişiminin çok iyi olduğunu düşünmüyorum.
Bir de sensi grow ab nin ph perfect özelliği yine an serisinin diğer gübrelerini koyduğumuzda da bozulmuyor dimi?

Bigbut

Müptezel
Kanka çok özür dileyerek gerçekten yazışmalardan tam anlayamadım.
Tabloda grow döneminde sadece 1. Ve 2. Hafta diyor 3 ve 4 boş. Peki ben photo bitkimi 8 hafta grow dönemi geçiricem mesela 5. Haftada voodoo kullanabilir miyim yoksa sadece ve sadece grow ve bloom da 1. Ve 2. Haftalar mı kullanılılabilir. Ben solucan gübresi ve kuş gübresi ile 1.5 aylık olduktan sonra an starter pack aldım 2şer ml lt başına ile sulamaya dün başladım. 6 haftalık diye de voodoo vermedim ama zaten hiç kullanmamıştım da. Sence bi sonraki sulamada verebilir miyim? Kök gelişiminin çok iyi olduğunu düşünmüyorum.
Bir de sensi grow ab nin ph perfect özelliği yine an serisinin diğer gübrelerini koyduğumuzda da bozulmuyor dimi?
Kullanabilirsin dostum.
Evet, advanced nutrients urunleri ph perfect uyumlu.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********