Klon hakkında...

MasterOf

Kıdemli Üye
Selamın aleyküm beyler bi kac sorum var, begendigim l bi agactan klon alıp klonu buyuturken tekrar klon alarak devam etsek herhangi bi problem olurmu ? Agacin yasi buyudukce verim, thc veya 12 12 den sonraki ciceklenme suresi gibi degerlerde iyi yads kotu degisme olurmu ?

MasterOf

Kıdemli Üye
Mesela suan 3 farkli agacim var 12 12 den once ucundende 2 ser klon aldim 20 4 te 2 haftadir devam ediyolar, buyukleri 40 gun sonra hasat edicem, hasattan sonra da cikan sigaralarin durumuna gore en iyi agactan 2 klonla devam edicem ve surekli klon alarak olumsuzlugu bulmak istiyorum beyler

Denizbey

Üye
süper olur hemde süper yeterki her klonda kuşak atlarken yüzde 5 gübre ve besin takviyesini arttır ilk 3 ve 4 küşakta farkedemezsin belkide ama 8 9 cu kuşak tamamen senin geliştirilmiş bitkin olur daha fazla boy kilo sömek iktiyacını karsılar sadece her küşakta yüzde 5 arttırman yeterli kanka 10 cu kusakta bitki yüzde 50 hasat boy kilo gelişim ve sağlıklı olma eğiliminde olucaktır aynı suanki amerikalılar gibi domuz gibi olacaklar domuz

MasterOf

Kıdemli Üye
Kanka her seferinde gubre arttirmayi anlamadim, suan tohumdan 20 gunluk gibiler, aynen tohumdan cikmislara davrandigim gibi davraniyorum

MasterOf

Kıdemli Üye
Kanka neden ölsünlerki yarın 3,5l saksiya aliyorum, 3 5 gune de toping yapicam foto atarim buraya

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
    hahahaha*** ******** ** ***** ***** ******* ******* ********* hahahaha*** ** ******* ****** ***** ** ****** ******
  • Didrug Didrug:
    +1
  • istr istr:
  • içiciadam içiciadam:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Almora Almora:
    hahahaha ********* **** ****** *** ** *****
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Almora Almora:
    ********* *** **** **** ** ***** ******* ********** **
  • ROCCO ROCCO:
    ****** hahahaha** ****** ****** ***** ******
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** *****
  • istr istr:
    ** **** ****** hahahaha* ** ***** **** ***** *** *** ***** **
  • istr istr:
    **** ****** ********* *** ** ****** hahahaha** ****** ****** ***** ******
  • Almora Almora:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ****** ***** ** ***** ***** *** ***** ******* hahahaha ********* **** ****** *** ** *****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** **** ** *** ******** ***** ******** ******* ** hahahaha* ****
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
    ** ******* ** **** ****** ********* *** **
  • istr istr:
    ****** ****** **** ********** ***** ****** ***** ********** hahahaha ********** ******* **** ****** hahahaha* hahahaha*** ****** ***** **** ***** ** ** ** ****
  • Almora Almora:
    ****** ****** **** ********** ***** ****** ***** ********** hahahaha ********** ******* **** ****** hahahaha* hahahaha*** ****** ***** **** ***** **
  • Almora Almora:
    ******* *** ***** ***** hahahaha*
  • istr istr:
  • istr istr:
    **** ********* ***** ******* hahahaha** ***** ********** **
    istr istr: **** ********* ***** ******* hahahaha** ***** ********** **