KLIPSLI VANTILATOR ONERISI

iyzico11

Yeni üye
Herkese merhaba arkadaşlar, kabin içerisine vantilatör eklemek istiyorum bende normal masaüstü küçük vantilatör var ama kabinde yer kapladığı için pek kullanışlı olmuyor. Daha az yer kaplaması adına kabinin demirlerine tutturabileceğim klipsli vantilatör önerisi olan var mı?

Nimo

Yeni üye

Typhoon Klipsli Vantilatör 15 cm kullanıyorum 1 m2 alanda 2 Adet tavsiye ederim.​

iyzico11

Yeni üye
Biraz küçük duruyor ama emin olamadım sence 3 bitkiye 1 tanesi yeter mi birde vantilatör sağa sola dönüyor mu? Fiyatı biraz pahalı geldi 255 tl :)

Nimo

Yeni üye
Yönü ayarlanabiliyor 360 derece fakat sabit. 4 bitkiye 2 kullanıyorum. Söyle yapabilirsin. 2 bitkiye yönlendir, 3. Bitki içinde giriş fanını kullanabilirsin:)

Nimo

Yeni üye
Yan çıtalara tutturabilmek için uğraşman gerekli ve yerini değiştirmem gerektiğinde çok zorlanırsın. Kabini içine girmeyi riskli buluyorum bu sebeple uzanarak yer ve yön değiştirebiliyorum.

MalrukLord

Doktor
ya bir tane sanayi tipi al 150 lira verip tavana vurdurursun birinci ayarda gerekli hava akışını yapar içeride :D

Führer

Üye
İşte bundan 2 adet al bırını saksı dıplerinin hızasından vursun diğeride normal yukardan bıtkıye vursun. 12v adaptor al 1 amperlık bagla ve kullan sorunsuzca.

Bu ürünün aynısı bende var, fotoğraftaki gibi gelmedi dim edilmiyordu, ancak çok güçlü bir tanesi bir metrekareye rahat yeter

higthead

Jolly Green
Bu ürünün aynısı bende var, fotoğraftaki gibi gelmedi dim edilmiyordu, ancak çok güçlü bir tanesi bir metrekareye rahat yeter

Dostum valla ben 2 adet aldım ama hangi satıcı ınan hatırlamıyorum. Ürünleri almadan satıcıya msj atın. Bu arada 6 inç lik olanı alın.8-10 inçlik büyük kaçar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C coke12345:
  • C coke12345:
    **** ******* ***** ***** ******* hahahaha*** ******** *** ** ** ******* ******* ******* ***** ******* ** **** *** *** hahahaha* ****** **** ** ** ******
  • L Lew4nd0w5k1:
  • L Lew4nd0w5k1:
    +1
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • C coke12345:
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • M merto1835:
    ****** ***** hahahaha ****** ****** ****** ***** ********* **
  • C coke12345:
    *** ** *** *** ****** ********* ******** ***** **** ******* hahahaha** ******** ******** *** **** ****** ** ******* ******** ******** **** ********** hahahaha **** ******* ********* ********* *** *** ** **** ******** *** *** **** * *** ********* ****** ******** ** ********* ***** *** **** **** ****** ******** ****** *** ****** ** * **** ******** ****** *** ****** ***** **** ********* ****** ***** ****** ***** hahahaha ***
  • U umutsuzlar:
    ***** ****** ****** ** ****** ****** ***** ******** ** *** ********* **** *** ****** ***** ** **** **** *****
  • C coke12345:
    ******** **** ** *** ***** hahahaha hahahaha***** ******* * ***** ***** ** ********* ** **** ********* ** ******** ********** **** ******* *** ****** ********* **** ** *** *** **** ****** *** ** *** *** ** ******* ********* **** ********* *** ** *** ******* ***** ******* hahahaha* *** ***** ****** ******* *** hahahaha ********* ******* ********* ***** ******* ******** *** *** ***** **** ******* ** ******** *
  • C coke12345:
    ****** ** **** ******* ***** ********** ***** *** *** ******** ** ***** hahahaha***
  • NewGardener NewGardener:
  • C coke12345:
    hahahahahahahaha ********* ** ******** ***** ******
  • C coke12345:
  • A alico1907:
    ********** ******* hahahaha* hahahaha ********* hahahaha* ****** ***** ***** ********* ********* *** *** *
    A alico1907: ********** ******* hahahaha* hahahaha ********* hahahaha* ****** ***** ***** *********...