Kizlarim egildi sorun ne olabilir? Yardim

berkeogz

Yeni üye
Kankalar tek saksida outdoor buyuttugum uc auto bitkim var biliyorum hatali ama tasirken boyle bir sey yapmak durumunda kalmistim. Gordugunuz gibi bitkiler ozellikle ust taraftaki yapraklardan egilmisler kusmusler. Su an ~25. gundeler. Biobizz gubre kullaniyorum. En son litre basi 3ml grow, 1ml bloom verdim. Tahminimce ya o fazla geldi, ya da guneste cok kaldilar diye oldu gece duzelmelerini umuyorum. Sizce sorunlari nedir? Ne yapabilirim? Bitki hakkinda baska yorumlariniz var midir? Simdiden tesekkurler kankalar hepinizin hasati bol olsun.

M

MalrukLord

Guest
bu aşırı sulama bro suyu azalt biraz saksı dibine delik aç ekstra ama dibine alt yan taraflara

berkeogz

Yeni üye
bu aşırı sulama bro suyu azalt biraz saksı dibine delik aç ekstra ama dibine alt yan taraflara
kanka valla delik fazlasiyla var hatta ilk insanlara sordugumda aptallik etmissin cok fazla acmissin dediler. delik az olmadigina eminim yani. saksi 12 litre, dortte bir diye okumustum bazi kaynaklarda, ihtiyaca gore 3-4 gunde bir 2 veya 3 litre su veriyorum. hatali midir? son sefer galiba 3 litre vermistim bundan sonra 2ye devam o zaman.

berkeogz

Yeni üye
kanka bu yavrucakları ne zaman birbnirinden ayıracaksın .d
kanka ayirmaktan kastin direk baska saksiya ekmek mi yoksa iple baglamak hafif egmek mi? cunku bu boya ulastiktan sonra baska saksiya ekebilecegimi sanmiyorum hem koklere zarar verecek hem de bitki soka girecek duracak buyumesi zaten soguklar geliyor gec ekim yapmistim daha da geciktiremem. egmek diyor isen onu da yakinda yapacagim. sadece zarar vermek de istemiyorum egeyim derken bitkileri.

M

MalrukLord

Guest
tabandaki deliklerden bahsetmiyorum tabana yakın yan taraflar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • L Levrekbaz45:
    * ****** ****** ** hahahaha
  • L Levrekbaz45:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha***
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • psychdelicman psychdelicman:
    ******** ***** ****** **** ** hahahaha ***** hahahaha ****** hahahaha* ****** hahahaha
  • A acemiöğrenci12:
    ********* ******* ******* hahahaha hahahaha **** ****** ******** **** *** ***
    +1
  • A active661:
    ***** ****** ***** ****** hahahaha******** ******* ******* hahahaha hahahaha **** ****** ******** **** *** ***
  • psychdelicman psychdelicman:
  • A active661:
    ***** ******** ********** ********** hahahaha*
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha*** hahahaha **
  • A active661:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    *** *** *** ******** *** **** hahahaha **
    +1
  • O obeb:
    ****** ********* ** ****** ********* ** ***** ******** ** *** hahahahahahahaha
  • A acemiöğrenci12:
    *** * ******** hahahaha*** ******* **
    A acemiöğrenci12: *** * ******** hahahaha*** ******* **