Kitap okurken Meskalini keşfetmek

asukacs

Üye
Sabah sabah azıcık kitap okuyup versionumu yükselteyim dedim karşıma san pedro, meskalin hakkında bilgiler yazılı bir kitap çıktı. Nedir bu bilen var mı reizler kısaca ya da uzunca bahsedebilecek.

Kanka bu söylediğin bir kaktüs cinsi halis etkileri olan meskakin de onun icinde bulunan işte sana halis gösteren etken madde bir iki kaktüs cinsinde daha var ama bence otunu ic işine bak derim onun dozunu falan kaçırınca sıkıntı olabilir diye biliyorum ölüme kadar yolu var

Meskalin ciddi derecede halüsinojeniktir kanka tıpkı lsd ye benzer bazı kaktüslerin içinde bulunur kaynatıp suyunu içersin etkiler hemen gelmeye başlar @Shantii burada detaylı anlatmış;

Mescaline (Peyote Kaktüsü veya Peru Meşalesi, San Pedro kaktüsü)
Peyote Kaktüsü
Evde kolaylıkla mescaline yapabilirsiniz. Bu üç çeşit kaktüsde de bulunur fakat peyote kaktüsü çok yavaş büyüyen ve nesli tükenmekte olan bir kaktüs olduğundan fiyatı çok pahalıdır. Günümüzdeki şamanlar bile bu kaktüsü kullanmayı bırakmış onun yerine peru meşalesi veya özellikle san pedro kaktüsünü kullanmaya ağırlık vermişlerdir. Peyote kaktüsünün ortalama dozu her birinin boyu avuç içi boyda olacak şekilde 3 adettir. Ülkemizde nadirde olsa bulunur fakat dediğim gibi çok pahalı olduğundan sahteside çoktur. Pahalı olması ve kolay bir şekilde bad tribe sokabildiğinden tercih etmiyorum.

San Pedro Kaktüsü
Şaman ayinlerinde ritüellerinde en çok kullanılan kaktüsdür. Bağımlılık yapmaz. Türkiyede san pedro kaktüsü olarak bilinse de bilimsel aldı trichocereus pachanoi kaktüsüdür. Yüksek doz kullanıldığında boyut değiştirmenize yarar ve yoğun görsel efektler verir. Şamanlar geleceği görmede de kullanmışlar. Etkileri daha önce içtiğiniz şeylere pek benzemez daha bi farklıdır kullandığınızda size hiç birşeyi aratmaz. Gördüğünüz renkler ve sanrılar çok güzel ve büyüleyicidir. Yüksek dozu LSD kadar güçlüdür. Ruhsal anlamda sizi terbiye eder güzel etkileri üzerinizde uzun bir süre kalır, çok daha iyimser olursunuz. Ülkemizde Peyote'ye göre daha fazla bulunur türk alışveriş sitelerinde ara sıra satışı yapılır. Bununda tıpkı Gündüz Sefasında olduğu gibi strainleri vardır yani aldıklarınızdan bazıları çalışmayabilir çünkü ülkemizdekilerin çoğu peru kökenli değildir; en güçlüsü perulu olan san pedrolardır. Yetiştirmesi çok kolay bir kaktüstür. Ben bu aylarda satın alırım yaz sonuna kadar büyütür eylül gibi hasat alırım. Ortalama doz 25-35 cm arasıdır. Hazırlanışı da çok kolaydır youtube da '' san pedro kaktüsü hazırlanışı '' şeklinde yazdığınızda karşınıza tonla video çıkacaktır izleyip öğrenebilirsiniz. Bad trip olasılığı çok çok düşüktür benim başıma hiç gelmedi gelenide duymadım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • universesingularity universesingularity:
    ***** ******* ********* hahahaha **** *****
  • istr istr:
    ******* hahahaha** ***** hahahaha ** ***** **** hahahaha * ***** **** ******* ******
    hahahaha ******** **** **
  • istr istr:
    ******* ******** hahahaha** *** ******** *********
  • istr istr:
    *** ****** **** ** ******** ******** ********* ** hahahaha ******** ******** *********
  • istr istr:
    **** ** hahahahahahahaha
    +1
  • istr istr:
    ******* ********** **
    +1
  • istr istr:
    +1
  • D Dr.Organic:
    *** ******* **** ***** ****** **** ****** ** **** *** ********* ******* ****** ********* ****** **
    +1
  • istr istr:
    **** ***** **** ***** ********* * ****** *** ********* hahahaha ****** ********* ****** ***** ****** ********* ** ***** ****** *** ******** ***** ******* **** ********
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
    *** ******** ******** ******** hahahaha ***** *******
    +1
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
    +1
  • D Dr.Organic: