ketamine deneyimi

Evet yazarken bile kafam hala güzel beyler, çok saçmalamam umarım. Toz halinde çektik burundan 1-2 dk içerisinde geldi kafası. Absürt saçma garip bi kafası var ve anlatması gerçekten çok zor. Kendimi çizgi filmde gibi hissettim. 3 boyut algım kalmadı. 1-1.30 saat sürüyo kafası, ben bitmesini istedim hemen (badtripten değil) çünkü hiç bilmediğiniz bişey gibi. Vücudunuzda hiç bişey hissetmiyosunuz ve gerçeklilten kopuyosunuz. Ben peak noktasında hiçbirşey gerçek değilmiş gibi hissettim.

Evet yazarken bile kafam hala güzel beyler, çok saçmalamam umarım. Toz halinde çektik burundan 1-2 dk içerisinde geldi kafası. Absürt saçma garip bi kafası var ve anlatması gerçekten çok zor. Kendimi çizgi filmde gibi hissettim. 3 boyut algım kalmadı. 1-1.30 saat sürüyo kafası, ben bitmesini istedim hemen (badtripten değil) çünkü hiç bilmediğiniz bişey gibi. Vücudunuzda hiç bişey hissetmiyosunuz ve gerçeklilten kopuyosunuz. Ben peak noktasında hiçbirşey gerçek değilmiş gibi hissettim.
:D:D dostum ketamının kafası 1.1.5 saat sürmez 20 25 dakıkada kendıne gelmen lazım. hole girmişssin ? baş dönmesi yasamıssın ayaga kalktıgında . gecmıs olsun . tam ayarlı pişirememiş olabilirsin .

obscurum

Yeni üye
hole bagımlı olmayın ta kanka ben kendi adıma konuşuyorum hastaneden calmadıgım ilaç kalmadı medikal bagımlısıyız ketamin hole sıkıntı dissosiyatif etkisi var ketamın sağolsun psikoz yaptı bende dikkat edin

LSD ile en iyi meskalin karışıyor ikisi bir araya geldiğinde hiçbir şeyden alamayacağınız farklı bir kafa yaşıyorsunuz

Bedotodor

Yeni üye
Baş dönmesi ve çok çekilirse mide bulantısı yapabiliyor alkolü çok kaçırınca çekilen pisliği gibi bir kafası var o yüzden burada uçtum kaçtım yorumlarını ciddiye almamanızı öneririm :)

pilaki

Kıdemli Üye
Veterinerlerin lokal anestezi de kullandığı ketaları alan bağımlısı kardeşler uzun zaman kuşlarını kaldıramamaktan yakındı. Yüksek dozda file bile anestezi yaparsın bununla. En bariz etkisi haraket edince nesnelerin üstüne gelmesidir, 20 km hızla giden arabayı, çok hızlı diye sağa çektirir. Sesler de ağır çekim gelir ×0,5 hızında. Bonzai gibi bu da başka 1 pislik çeşidi işte.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ***** ****** ***** * ***** ********** ******* *** **** ********* **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******** * ********** *** **
    ** **** **** *** ***** * ***** **
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    ********* ******** ***** **
    ********* *** ***** **** **** **** hahahaha****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ******* ****** ******* ** hahahaha** ***** **** **** ***** **
    +1
    *** ****** ******* * ***** ********* ******** ********* ********* ***** ******** **
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******* **** hahahaha **
    ***** ***** ** **** ******* *** ****** *** **
  • L Lew4nd0w5k1:
    hahahaha**** ** ******** ****** * ***** **** *** **** ***
  • L Lew4nd0w5k1:
    * ******* ***** ***** ***** ***** **** *** ******** ****** ***** ****** ****** hahahaha
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ***** ** **** ******* *** ****** *** ** *** ********* ***** ***** ** **** ******** **
    Lemonhazelover Lemonhazelover: ***** ***** ** **** ******* *** ****** *** ** *** ********* ***** ***** ** **** ******** **