Kesmeli miyim ?

Mercekle baksan daha iyi olur .dısardan direk bakınca olmus gibi duruyor ama yapraklarda yepyesil yani normalde hasata yaklasınca yapraklar dökülür solar , bence biraz daha vakti var gibi . Bu arada iyi iş cıkardın zehir biseye benzio
Hocam merceğim yok. Ben diğer büyük yaprakları yolmuştum. O yüzden az fan yaprağı var. Acayip kokuyor ilk bir ay evde baktım güzelliğe ama çok koku yaptı arkadaki açık balkona attım. Öyle böyle kokmuyor. Teşekkür ederim yorumun için.

Esrarettin Dede

Kıdemli Üye
İlk deneyimine göre iyi duruyor lâkin bir mercek alarak kafa ortalamana göre ayarlaman gerekiyor yani yok mercek almak istemiyorum dersen ufak bir tadım ve kafa testi alırsın olur biter.

İlk deneyimine göre iyi duruyor lâkin bir mercek alarak kafa ortalamana göre ayarlaman gerekiyor yani yok mercek almak istemiyorum dersen ufak bir tadım ve kafa testi alırsın olur biter.
Hocam bende yakın zamanda hollandaya gidicem temelli zaten masraf yapmak istemiyorum. Ben kafa deneyiminden anlamıyorum. Olmadı yarın küçük bir yerinden kesip deneyeceğim.

Selam kanka ben sizin gibi usta değilim kesip içsem ne anlarım onuda bilmiyorum en fazla geçer uyurum :) pistiller iki haftadır kahverengi ama ben belki biraz daha şişer diye bekliyorum. Şişme olmaz diyorsanız keserim.
Kanka selam , ustalık bir durum yok kurutup içicen kafan olursa kesersin ☺️. İstersen daha yakın çek kanka flashda açık olsun bi de öyle yorumlayalım.☺️

Mercekle trikom a bakmadan hasat edilmez dostum bitki etki çok düşer trendyoldan 8 x 16 x mercek al ucuz yollu birşey iyi kötü sana ip ucu verir , daha trikom çoğalmamış tam , sömeklerin şişmemiş pistillerin pişmemiş 90 rakı % 5 amber de flusss 5 gün sonra ters as knkacım , eğer bloom gübrelerin varsa bigbud Nirvana overdraver felan ver ,

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    * ***** **** ***** *** hahahaha* ** ** ****** ******* *******
  • kkush kkush:
    **** **** **
  • kkush kkush:
    *** ***** ********* *** **** hahahaha
  • kkush kkush:
    *** **** ******* ***** hahahaha
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    *** **** ******* hahahaha* ***
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    **
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    *** ********** ** ******* **
  • D despotdes:
    ****** **** hahahaha ***** ********* ****** ********* ******
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha**** ** ******** *****
  • kkush kkush:
    **** hahahaha** *********
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha ******** **** ***** ********** ******
  • kkush kkush:
    ******** ********* hahahaha
  • D despotdes:
    ***** ****** ******** ********* ***** ******** **** ********** *** **** ******** hahahaha ******
  • D despotdes:
    ***** ******** *** hahahaha ******* *****
  • kkush kkush:
    hahahaha**** ***** hahahaha hahahaha**
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    *** ***** ******** * ***** ******** ** ***** hahahaha *** ***** hahahaha **
    kkush kkush: *** ***** ******** * ***** ******** ** ***** hahahaha *** ***** hahahaha **