KESEYİM Mİ ZAMANI GELMİŞ Mİ

KEŞBOSS

Üye
kankam sormuşken tam öğreniyim yormuyorumdur umarım senı hakkını helal et kush seed mı degenetıca mı
Estafirullah kardeşim ne yorması . Genetica reis ama ben güvenmiyorum niye dersen söyle güvenmiyorum tohumlar iki si beyaz geldi patlamadı 4 tanesi ise yaradı oda istediğim beklediğim kalitede olmadı suan stoklarında ne var bilmem alacak olsam tekrar sponsordan almam

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Son bi hafta on günü var çiçeğin, fan yaprakları iyice morarıp sararır o zamana, ben olsam şuan son gübreli sulamamı yapar sonra iyice kuruyunca flush atar oda iyice kuruyunca keserim

KEŞBOSS

Üye
Son bi hafta on günü var çiçeğin, fan yaprakları iyice morarıp sararır o zamana, ben olsam şuan son gübreli sulamamı yapar sonra iyice kuruyunca flush atar oda iyice kuruyunca keserim
Evet bende o düşüncedeyim lakin yer sıkıntısı var o yüzden daha kurutma aşaması falan olduğu için süre uymuyor reis . Cumartesi karanlığa alıp pazartesi Salı kesmeyi düşünüyorum yine orda 4 5 gün oluyir yine ilerler

ThisİsTheWay

Yeni üye
Estafirullah kardeşim ne yorması . Genetica reis ama ben güvenmiyorum niye dersen söyle güvenmiyorum tohumlar iki si beyaz geldi patlamadı 4 tanesi ise yaradı oda istediğim beklediğim kalitede olmadı suan stoklarında ne var bilmem alacak olsam tekrar sponsordan almam
bilgilendirme için sağ olasın üstat valla şüphelerime biraz daha somutluk getirmiş oldun sağ olasın
genel olarak burası orası farketmiyor sponsor tohumları bildiğin gibi az cok deneyımlerımden bunu gordum
bakalım ... farm veya royal queen seeds den cozmeye calısıyom bı sekıl de her sey hazır tohum yok sadece bu bankaların orjinal suşlarına ulaşırsam demesın kımse keyfıme

G_man

Kıdemli Üye
Kabka muhtemelen cumatesi karanlığa alıcam 72 saat te öyle dursa 5 gün var kesime o güne kadar da olan olur artk
kanka yok sakın alma. Daha bunun en az 1 haftası var. Tricomların en az %40 kahverengi olmadan kesme. Bu son zamanları sömekler daha çok şişecek, erken kesersen hasattın daha az çıkar ve thc oranı daha düşük olduğu için daha zayıf bir kafa yaşarsın. Bekle anlıyorum seni hemen almak istiyorsun. Çok harmansan alt dallardan kes bir sömek, çevir tavada kurut iç hem kafasını da görürsün. 1 Hafta sonra hasat dan önce yine aynı işlemi yap aradaki farkı görünce iyiki kesmemişim diyeceksin ama dediğim gibi en az %40 en fazla %70. Üstü cbd üretip bayıltan sıgara dönüşür %70 maks thc maks kafayı yaşayacağın oran. Benim tavsiyem %50 kahverengin görünce flush at al karanlığa ne kadar sürerse sürsün bekle sende bembeyaz olmuş yazık edersin sıgaraya

Son düzenleme:

KEŞBOSS

Üye
kanka yok sakın alma. Daha bunun en az 1 haftası var. Tricomların en az %40 kahverengi olmadan kesme. Bu son zamanları sömekler daha çok şişecek, erken kesersen hasattın daha az çıkar ve thc oranı daha düşük olduğu için daha zayıf bir kafa yaşarsın. Bekle anlıyorum seni hemen almak istiyorsun. Çok harmansan alt dallardan kes bir sömek, çevir tavada kurut iç hem kafasını da görürsün. 1 Hafta sonra hasat dan önce yine aynı işlemi yap aradaki farkı görünce iyiki kesmemişim diyeceksin ama dediğim gibi en az %40 en fazla %70. Üstü cbd üretip bayıltan sıgara dönüşür %70 maks thc maks kafayı yaşayacağın oran. Benim tavsiyem %50 kahverengini görünce flush at al karanlığa ne kadar sürerse sürsün bekle sende bembeyaz olmuş yazık edersin sıgaraya
Kanka dediğin gibi yapacağım en son flus şeklinde bol sulama yapmıştım suan toprak kurudu .elimde OVERDRİVE harici bisey kalmadı suan o zaman over mu veriym sadece

KEŞBOSS

Üye
kanka yok sakın alma. Daha bunun en az 1 haftası var. Tricomların en az %40 kahverengi olmadan kesme. Bu son zamanları sömekler daha çok şişecek, erken kesersen hasattın daha az çıkar ve thc oranı daha düşük olduğu için daha zayıf bir kafa yaşarsın. Bekle anlıyorum seni hemen almak istiyorsun. Çok harmansan alt dallardan kes bir sömek, çevir tavada kurut iç hem kafasını da görürsün. 1 Hafta sonra hasat dan önce yine aynı işlemi yap aradaki farkı görünce iyiki kesmemişim diyeceksin ama dediğim gibi en az %40 en fazla %70. Üstü cbd üretip bayıltan sıgara dönüşür %70 maks thc maks kafayı yaşayacağın oran. Benim tavsiyem %50 kahverengini görünce flush at al karanlığa ne kadar sürerse sürsün bekle sende bembeyaz olmuş yazık edersin sıgaraya
Veya keçi boynuzu ile mi sulama yapiym

G_man

Kıdemli Üye
Veya keçi boynuzu ile mi sulama yapiym
gübreleme konusunda bir şey diyemem ben sadece biobizz kullanıyorum. Overdrive kullanım tablosuna göre veriliyorsa ver. O tablolarda min. hasat vaktine göre hazırlanıyor en son miktarlar neyse onu vermeye devam et. flush attın diye endişelenme sıkıntı olmaz

KEŞBOSS

Üye
bilgilendirme için sağ olasın üstat valla şüphelerime biraz daha somutluk getirmiş oldun sağ olasın
genel olarak burası orası farketmiyor sponsor tohumları bildiğin gibi az cok deneyımlerımden bunu gordum
bakalım ... farm veya royal queen seeds den cozmeye calısıyom bı sekıl de her sey hazır tohum yok sadece bu bankaların orjinal suşlarına ulaşırsam demesın kımse
bakalım ... farm veya royal queen seeds den cozmeye calısıyom bı sekıl de her sey hazır tohum yok sadece bu bankaların orjinal suşlarına ulaşırsam demesın kımse keyfıme

gübreleme konusunda bir şey diyemem ben sadece biobizz kullanıyorum. Overdrive kullanım tablosuna göre veriliyorsa ver. O tablolarda min. hasat vaktine göre hazırlanıyor en son miktarlar neyse onu vermeye devam et. flush attın diye endişelenme sıkıntı olmaz
Tamam kral o zaman bi çağresine bakacam dedin gibi olmuş ama tam değil çünkü tirtik dan baktım tam tadı oturmamış lezzeti belli değil tam

DarthVader

Yeni üye
Bro görünüşte bitkilerin olmuş ama büyüteç ile trikom bakmadan bunu anlayamayız, sana verebileceğim en iyi tavsiye telefona takılan büyüteçlerden almandır mini AVM’lere satılıyor. Bitkiyi kestikten sonra trikomlar gelişmeye 2-3 gün devam eder bu sebeble trikomlar amberleşirse yani (THC’nin CBD olması durumu) denir bitkinin kafası istediğinden düşün olmaya sebebiyet verebilir bu sebeple bir an önce hızlı davranak opak lens almalısın trikomların başı süt beyazı alt tarafı şeffaf ise kes eğer tamamen süt beyazı ise yine kesebilirsin ama eğer kahverengi olmuşsa geçmiş olsun bitkin artık amberleşmeye başlamış (CBD).

Hayırlı Grow’lar dilerim.

G_man

Kıdemli Üye
Bro görünüşte bitkilerin olmuş ama büyüteç ile trikom bakmadan bunu anlayamayız, sana verebileceğim en iyi tavsiye telefona takılan büyüteçlerden almandır mini AVM’lere satılıyor. Bitkiyi kestikten sonra trikomlar gelişmeye 2-3 gün devam eder bu sebeble trikomlar amberleşirse yani (THC’nin CBD olması durumu) denir bitkinin kafası istediğinden düşün olmaya sebebiyet verebilir bu sebeple bir an önce hızlı davranak opak lens almalısın trikomların başı süt beyazı alt tarafı şeffaf ise kes eğer tamamen süt beyazı ise yine kesebilirsin ama eğer kahverengi olmuşsa geçmiş olsun bitkin artık amberleşmeye başlamış (CBD).

Hayırlı Grow’lar dilerim.
ingilizcen varsa:
yoksa hasat, kurutma başlığı altına bir göz at isterim

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
kanka yok sakın alma. Daha bunun en az 1 haftası var. Tricomların en az %40 kahverengi olmadan kesme. Bu son zamanları sömekler daha çok şişecek, erken kesersen hasattın daha az çıkar ve thc oranı daha düşük olduğu için daha zayıf bir kafa yaşarsın. Bekle anlıyorum seni hemen almak istiyorsun. Çok harmansan alt dallardan kes bir sömek, çevir tavada kurut iç hem kafasını da görürsün. 1 Hafta sonra hasat dan önce yine aynı işlemi yap aradaki farkı görünce iyiki kesmemişim diyeceksin ama dediğim gibi en az %40 en fazla %70. Üstü cbd üretip bayıltan sıgara dönüşür %70 maks thc maks kafayı yaşayacağın oran. Benim tavsiyem %50 kahverengin görünce flush at al karanlığa ne kadar sürerse sürsün bekle sende bembeyaz olmuş yazık edersin sıgaraya
Bakın bu arkadaş işi biliyor evet çok doğru sömek şişme olayı son 10gün nirvanaya ulaşır 5gün erken kessen %10-25daha az hasat alırsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ****** hahahaha** ** ** ***** hahahaha *** ****** ****** ***** ******* **** **********
  • A ax-b:
    ****** *** ***** ********** **
  • A ax-b:
    ******* ****** **** ***** **
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    hahahaha** **** **
  • zero00 zero00:
    hahahaha***** ****
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    **** *** ***** ***** hahahaha* ********
  • zero00 zero00:
    ****** ** hahahaha** ** **** hahahaha ** ******** ***** **** ******* ******** *** ***** hahahaha* ***** ****** hahahaha* ***** ******* hahahaha**
  • zero00 zero00:
    ***** ****** **** ***** ***** **** hahahaha ***** ***** ***** ***** ********* *****
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** ******* ** **** **** ****** ****** hahahaha ******** *** ********* ********* ******** **** ***** ***** ********* ******** *** ****** **********
    +1
  • xskyrex7 xskyrex7:
    ****** ******* ****** ***** ****** **** ** ****** ****** ***** **** ** **** **** ** ***** ****** ***** ******** **** ******
  • zero00 zero00:
    *** ****** *** ********* ******* ****** hahahaha
  • zero00 zero00:
    **** ** *** ****** *** ******** ****** ***** hahahaha ******* ***** ***** *******
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    *** ********* hahahaha* ** ******* ** **** **** ****** ****** hahahaha ******** *** ********* ********* ******** **** ***** ***** ********* ******** *** ****** **********
  • zero00 zero00:
    *** ** ********** hahahaha hahahaha** ********* ********* ******** ***** hahahaha* hahahaha ********* ******* ********
    ********* ******** ***** hahahaha******** ******* ****** ***** ****** **** ** ****** ****** ***** **** ** **** **** ** ***** ****** ***** ******** **** ******
    ***** *** ******* *** hahahaha****
    TroubleStyla TroubleStyla: ***** *** ******* *** hahahaha****