KESEYİM Mİ ZAMANI GELMİŞ Mİ

Bir iki hafta dha bekle tek duman da bayıltan istiyosan bekle tam olgunlaşsın acele etme kanka sigara olgunlaşınca zehir oluyor bekle kardes tavsiyesi..

KEŞBOSS

Üye
Bir iki hafta dha bekle tek duman da bayıltan istiyosan bekle tam olgunlaşsın acele etme kanka sigara olgunlaşınca zehir oluyor bekle kardes tavsiyesi..
Eyvallah kardeşim öncelikle bende öyle düşünüyorum çünkü gerçekten çok güzeller ve tam zamanında en guzel şekilde olsun istiyorum bu aşamadan sonra bi katman daha kalınlaşıyor netten baya araştırdım insallah o şekli bekliyorum son gübre over verdim alttan suyunu aldım kokler kurumasi emmesi çok sağlıklı masallah ufak tirtik aldım kurusun bi bakiym zaten flus karanlık derken bi 7 8 gun olucak

KEŞBOSS

Üye

G_man

Kıdemli Üye
https://ibb.co/kqFmcDW reis gözle görünür trikom parlayanlar var baya mikroskop siparişi verdim bi kaç güne elimde olur bitkiyide bugün flus gibi sulama yaptım bol suyla
kanka sabırsızsın farkındayım normal ben ilk growu mu hasatta gelene kadar yarısını içtim. Bunu da şuan içsen kafa yaşarsın fakat tricomların en az %40 mak %70 i kahverengine dönmesi gerekiyor maks thc ve sömeklerin şişebilmesi için. Senin şuanlık bembeyaz %0 dasın yani %50 olması benim bitkimde 2 hafta sürdü genetikler arası farklılık olabilir tabi.

tricomlara bakarken dikkat etmen gereken şeker yaprakları değil sömeklerin üstündeki tricomlar ve bakarken de en üstteki bir sömeğe sonra ortalardan bir tane sömeğe birde en altdan bir sömeğe bakacaksın tabi istersen bütün sömeklere bak fark etmez

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • K kısırlıı:
  • L LPhaze:
    ********** ******* hahahaha ****** ** *** ****** * **** ***** hahahaha* ****** ********* ****** ***** ********** hahahaha* **** ******** ** ******* **** ** ***** ******* **** ****** ******* ***** *** *
  • quorthon quorthon:
    **** **** ***** **** ****** ****** hahahaha ***** ******* **** ******** hahahaha*** *** hahahaha** *** **** ** ** ** ****
  • quorthon quorthon:
    *** **** ** ******* *** ** *** **
  • 2 2008Grower:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • 2 2008Grower:
    *** ***** **** ******** *** ***** ******** ******** ** ******* ***** hahahaha*
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha** *** ********* ********** ***** **** ******** *** ***** ******** ******** ** ******* ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** ****** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha* *********
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ****** hahahaha ***** ****** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha* *********
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
    +1
  • 2 2008Grower:
  • kawinnnz kawinnnz:
    +1
  • 2 2008Grower:
    hahahaha
    2 2008Grower: hahahaha