Kenevire Rakip Olabilecek Bir Yosun Türü Keşfedildi

Ü

Üye silindi 24060

Guest
20220718_210725.jpgjaponyaya özgü bir yosun muş. Kimyasal yapısı kenevir den bir tık fazla kenevir 140 ma yosun 460 ma ( Ma = kimyasal tepkime hızı imiş)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 24060

Guest
Japonya ile uygun ortam, bakteri, bitki örtüsü ve nem oranını sağlarsak neden olmasın kanka.
Evde yapamayız kanka bunu :D
O değilde kanka ne dikkatimi çekti. Aynı kafayı sağlayan ama iklim koşullarına göre değişiklik gösteren bitkiler var. Japonyada yosun dünyanın yarısında kenevir. Bilmem ne kabileleri ayahusca yı kullanıyor. Bizim burada mimoza hostilis in kök kabuğunda var DMT. Her ülkede farklı bitki ama etki aynı. Allahı bir lutfu işte. Heekez aynı kafayı yaşayabiliyor. :)

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka benimde yazıda bu dikkatimi çekti. bilmem maç milyon yıllık evrimde sadece iki bitkide bu maddeler mevcutmuş.
he üzerlik otunuda az yakmadık dmt alacaz diye :D

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Kanka benimde yazıda bu dikkatimi çekti. bilmem maç milyon yıllık evrimde sadece iki bitkide bu maddeler mevcutmuş.
he üzerlik otunuda az yakmadık dmt alacaz diye :D
Kanka üzerlik tek başına çalışan bişi değil onu bende çok denedim. Akasya türüne bağlı mimosa hostilis diye bir ağaç var kök kabuğunun pembe yerlerini dene ama üzerlikte alman lazım. Üzerlik + m. Hostilis + kargı kamışı taze yerleri kaynatıp içtim sonra mide bulantısı bibok olmadı deyip yattım ağlayarak uyandım. Rüyamda daha önce kötü davranıp unuttuğum kişileri görmüştüm. Bilinç altı sanırım. Aynı hafta içinde yolda araç ile yılanı ezmek istediğimde lütfen yapma öldürme onu diye nereden geldiğini bilmediğim birsesi net bir şekilde duyunca sadece ben ( yanımda eşimde vardı) aracı yoldan çıkardım. ertesi günde farklı bir yolda yine yılan yoldan karşıya geçerken ez onu öldür diye bir ses . bir taraflarım yemedi tekrar denemeyi. DMT olayı farklı sanırım bana göre değil. Yinede siz bilirsiniz. Açılan şeyleri nasıl kapatacağını öğrenmeden denemeyin derim. Yoksa benim gibi sabah akşam dua okuyarak gezersiniz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • kawinnnz kawinnnz:
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** hahahaha* ******** ** ****** *** **** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ********** ******** **** hahahahahahahaha****
  • Night owl Night owl:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    hahahaha* *******
  • D despotdes:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** **** hahahaha* *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** **** **** ***** ******** **** ******** ***** ****** ** **** *** ****** ***** ******* ****** **** ******** ***** ********* *** ** *** ********* ****** ******
  • D despotdes:
    ***** ********** *** ******** * * **** hahahaha** **** hahahaha***
  • kkush kkush:
    *** *** ** ** ****** ****** hahahaha*** ********* **** hahahaha* hahahaha* ********* hahahaha* **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
    D despotdes: ***** ********