Kenevir mi değil mi

Emre77

Yeni üye
İlk defa ekim yaptım yerli tohum aldım filiz çıktı ilk yapragi iki adet minik verdi,ikinciyi verdi simdide ancak ikinci yapraklar tırtıkli kenevir yaprağına benzemiyor çok küçük olduğu için mi acaba boyu da çok kısa toprakta kalan başka bir otun tohumu çıkmış olabilir mi acaba.

Tohum bulamıyorum ki 1 aydır arıyorum mahvetti beni
Kanka yukarda reklamda sponsor site var ordan tohum alabilirsin sana tavsiyem daha yumuşak bi toprakla çicek topragi ile yap tarla topragi pişmanliktir ve tohumları peçetede falan patlatirsan daha erken sonuç alirsin tarla topragi nerden baksan 3 hafta da anca filizleniyo

Disjointed

Kıdemli Üye
Kaç tane yapicanki yani balkonda yerin varsa sıkıntı olmaz tabi yapabilirsin kaç saat ışık alıyor balkon

Disjointed

Kıdemli Üye
İyi ozaman bence bitane deneme zaten hepsini balkonda yapı can 4 tane güzel olur auto zaten hem okadar büyümezde.

Disjointed

Kıdemli Üye
Tabi uzun dönem yapıcan sonuçta tohumu bulucanda patlatican ekicen haziranın başını bulur heralde abi?

auto tohum al olur zaten elektrık derdın yok kı 2 3 tane at suyla kendı kendıne buyur zaten benım oyle balkon olacak oooo .. etrafına dıkkat et sadece balkonun goruluyormu yanındakı daırelerden şurdan burdan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********