Kendi arazimde ekimpansız yetiştirme şansım varmı ?

s1rtlan

Kıdemli Üye
kankacım tetikte olacaksın sürekli. bitkilerin yanına gidip gübre verip su verip döneceksin hemen. muhabbet etmicen bitkilerle. kendinden bile saklıcaksın o bitkileri. bitkinin yanına giderken fotokapan koyuyorlar dikkat et gözün etrafta olsun sürekli her zaman farklı yerlerden git bitkine etrafa ayık ol. tribe gir demiyorum sadece tedbirli olsan sıkıntı olmaz. tetikte ol sürekli.

Ü

Üye silindi 24844

Guest
kankacım tetikte olacaksın sürekli. bitkilerin yanına gidip gübre verip su verip döneceksin hemen. muhabbet etmicen bitkilerle. kendinden bile saklıcaksın o bitkileri. bitkinin yanına giderken fotokapan koyuyorlar dikkat et gözün etrafta olsun sürekli her zaman farklı yerlerden git bitkine etrafa ayık ol. tribe gir demiyorum sadece tedbirli olsan sıkıntı olmaz. tetikte ol sürekli.
Kankacım polisiyeyi bir tık azaltmalısın. Tarlan varsa belki yaparlar ama onuda sanmıyorum fotokapan falan. :D

skapix

Yeni üye
hepinizin değerli yorumları için teşekkür ederim. ancak tohumu direk ormandaki toprağamı dikeyim yoksa bez saksılara koyup saklıyayım mı

Aemili31

Müptezel
İmkanın varsa evde ilk 2 haftasını güzel şartlarda geçirsin sonra dışarıya dik tutunması garanti olur güzel sağlıklı büyür.

Vedoo

Kıdemli Üye
tohum olarak ne almamı önerirsiniz ve sulama - gübre hakkında bilgi verirmisiniz rica etsem
Abicim sen yenisin heralde konusma tarzindan oyle hissettim canim benim outdoor yapacaksan yardim ederim ama iste ben enerji harcarken Karsimdaki insanin kafasina gore is yapmasi hosuma gitmiyor.kisa net diyeyim yerin iyiyse eger elinden gelenin fazlasini yap tohum blue cinsi Secersen eger mesela blue dream bu dayanalikli guclu istikrarli buyur buyur yani ortadan kirildi benimki destek yaptim ennn ufak buyumesinde Digerlerine kiyasla ortalamaya gore yuksekti bu demk oluyorki zamnin da mudahale edersen olur sansin var cunku kirilinca oyle kalir 3 gun sonra Duzeltemezsin gunesi gorecegi icin yamuluyor yilan gibi sekil aliyor. bu genetik yemeyi icmeyi sever gayette nitrojen hastasi anasi blue cinsi Oldugundan blue cinsi cicek vakti bile nitrojen ister tamam cicek icin pek ithiyaci yok ama ayakta durmasi yasamasi icin lazim neyse bundan al iste Skunk cinsleri sativa ve sativa hybrid icin kolay bakimi afghan skunk haze gren crack ak47 48 blueberry; anlaman icin sunu diyeyim genetigin icinde Afghan varsa yaziyorsa skunk blue yaziyorsa al ama bazi blue cinslerini tirtil cekirge yiyor bocek savunmasi yok yanindakilere dokunmuyorlar bazi Blue cinslerini marul gibi yeyip bitirmeye calisiyorlar ulan hasata kadar bari olse de oldugu kar olsa dedirtir :) mesela indica olarak dream machine Var domuz gibi bitki hem ben icerim diyen insan da icemiyor bir sigarayi yariya bile gelemiyor elinde kaliyor gerci hepsi oyle de o cok fena dum duz Beyinsel bir etkisi var sonra sarmasik gibi dolaniyor fiziksel olarak deneyim adami sasirtir yani misal bunun gibi arastir dayaniklimi ozelliklerine bak Acemiler icin beginner ler olan icin iyi yazar misal oku og kush alirsin misal sicaga gelmez sicak sitresi yasar soguk da soka girer gubre toksididesine Hic gelemez nazik kendileriyle biz de anlasmak isterdik lakin olmadi zor extra ilgi istiyor Nerdeyse beni eve gotur hizmet et diyecek sandik biz bu Hergun ilgiister takip edeceksin acemiysen yaklasma uzer; hasati da az verir. Sanki resat altini veriyor kerata. chemdag in baska cocuklarini Denemeni tavsiye ederim. yoruldum sonra yazarim yine amca diger deiklerini kusura bakma bilenlere sor iste on numara yapanlar var akil al @Aemili31 Dogru demis bak adam tecrubeli belle tecrubeli growerleri abi de dayi de isini hallettir moruk :)) Yardim ederler herkes on numara burada ama iyi Bilene sor arastir bak yapis kanka cok faydalri olur :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Deex Deex:
    Deex Deex: ****** ** *** ****** ******** *** ***