Kelle uçurma yardım

Ahmetdmn

Yeni üye
Arkadaşlar iyi günler kelleleri uçurdum toprağa ekeli toplam 20 gün oldu kelleri ucurali da 4 gün oldu birtanesi gayet iyi büyürken diğerinde kellelerde büyümede sorun var gelişmiyor arkdaslar neden böyle oldu acaba
IMG_20220720_121855.jpgIMG_20220720_121835.jpg

Ahmetdmn

Yeni üye
kelle uçurma genelde çiçek 5 boğum olduğunda yapılır sen biraz erken yapmışsın çiçek sitrese girmiştir
Evet bende biraz erken yaptığımı düşünüyordum 30. günün de çiçeğe girdikleri için yetiştirmem gerektiğini düşündüm ben çiçeğe girmeden boylarını sömegin hazırlamak istedim ilk yapisim pekte tecrübem yok aslında

C

Canna

Guest
Tamam dogru yapmissin, simdi 2. resimdeki o yandaki yapraklar var ya, LST yapar gibi ac o yapraklari. Bogmasinlar bir birlerini ve daha iyi isik alsinlar

Ahmetdmn

Yeni üye
Tamam dogru yapmissin, simdi 2. resimdeki o yandaki yapraklar var ya, LST yapar gibi ac o yapraklari. Bogmasinlar bir birlerini ve daha iyi isik alsinlar
Usta rahatsız ediyorum ama doğru yaptimmi işlemi acaba ve son olarak ana Keller hariç alt yanlardan çıkan kelleler var bunları da mı uçurmak gerek yoksa onlari kendi halinemi bırakmamız gerej acaba tesekkurler
IMG_20220721_164812.jpg

C

Canna

Guest
Gayet güzel acmissin yapraklari, hepsi cok iyi isik alacak. Dolayisi ile daha iyi gelisecek. :)

Ahmetdmn

Yeni üye
Gayet güzel acmissin yapraklari, hepsi cok iyi isik alacak. Dolayisi ile daha iyi gelisecek. :)
Çok sağol ustam bol bol dolsun :) usta peki ana kelleler haric alttan kelleler var foto da gözüküyor onlarında ucuruyormuyuz acaba yoksa kendi halinemi birakmak gerek fotoya bakarken öne ve arkaya yatirdiklarim

C

Canna

Guest
Dostum ben bitkinin altini cicege verdigimde tamamen temizlerim.Acimadan sömek dallari dahil. Bu sayede bitkinin gücü üstlere gider ve üst sömekler daha iyi siser. Sanada ayni seyi yap demiyorum ama deneyebilirsin.

Ahmetdmn

Yeni üye
Dostum ben bitkinin altini cicege verdigimde tamamen temizlerim.Acimadan sömek dallari dahil. Bu sayede bitkinin gücü üstlere gider ve üst sömekler daha iyi siser. Sanada ayni seyi yap demiyorum ama deneyebilirsin.
Usta sen öyle yapıyorsan dogrusu odur bence kaçıncı grovundur Allah bilir :) bende öyle uygularım o zman

C

Canna

Guest
Dostum ama bitkiyi yolunmus tavuk gibi yapma, alttan ortaya kadar tam temizlik. Bir arkadasimin 3 bitkisi var, onlari budadim yazdigim gibi+ super crop yaptim, bir kac güne gidercegim yanina, resim ceker yüklerim nasil yaptigimi görürüsün.

Ahmetdmn

Yeni üye
Dostum ama bitkiyi yolunmus tavuk gibi yapma, alttan ortaya kadar tam temizlik. Bir arkadasimin 3 bitkisi var, onlari budadim yazdigim gibi+ super crop yaptim, bir kac güne gidercegim yanina, resim ceker yüklerim nasil yaptigimi görürüsü
Super crop uygulamasını bilimuyorum ama usta çektiğin resme göre uygularım ben sağol usta resim içinde

C

Canna

Guest
Youtube ye yaz"cannabis super cropping" cikan videolari izle, ayarlardan alt yazi seceneklerini ac, Türkce yap.Türkce alt yazili izlersin, ben ag germiyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S sharkek:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** ***** hahahaha***
  • O obeb:
    ****** ****** hahahaha*** *** *** ***** ********
    ****** ****** hahahaha*** *** *** ***** ********

****** ********* ****** **** **** ***** * ******* hahahaha*
  • S sharkek:
    ***** hahahaha ******* **** ***** ********* *** * **** ****** hahahaha** ******* ******
  • O obeb:
    ****** ****** ******** *** hahahaha* ** ******* hahahaha***
  • S sharkek:
    ***** ***** **** ********* ****** hahahaha***
  • O obeb:
    ********** ***** ****** ********** ****** **** hahahaha* ****** ****** ** *** ***** ****
  • S sharkek:
    **** *** * **** *** ********** ***** **** ***** ** ******* *** **** **** *** ********* ******** **** ********** ******** ****** **** ****** **********
    **** *** * **** *** ********** ***** **** ***** ** ******* *** **** **** *** ********* ******** **** ********** ******** ****** **** ****** ********** ** ******** ***** ******** ********** ******* *** ***** ******** ********* ******** ****** ******** **** ******** ***** ******** *********
  • S sharkek:
    +1
  • S sharkek:
    ********* *** ***** ********** *** **** ***** hahahaha ** **** *** **** **********
    * ** ********** ****** ** ** ** ****** **** hahahaha***** ****** *****
  • S sharkek:
    *** ** ******* ** ****** ****** hahahaha** ***
  • S sharkek:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • I isoT:
    ****** **
    Bandaleros Bandaleros: **