Katkılı kubar

Chuck967

Yeni üye
yeşil renk dal yaprak sap ne varsa geçiriyolar blenderdan üstünede am2201i raidi soğutucuyu kınayı vs. basıp sürüyolar piyasaya çoğunun içeriğinde peynir dahi mevcut yeni nesil masum isimli bonzai

Turkish man

Doktor
Milletin cebinde ki parayı sömürüyor içilecek bir madde değil. Kimyasalı adı ne zaman dan beri kubar oldu. Bu adi tacirleri bu işin iyice b#ku'nu çıkardı

Bluesmoke

Kıdemli Üye
dostum zaten tek bir formülüde yok bu lanetin.köfteci kafasına göre yapıyor deneysel çalışıyor çoğu elinde ne varsa onu sıkıyor üstüne götürüyo bi arkadaşına nasıl kanka hesabı olumlu geri dönüşü aldımmı o formülden devam. katkılı kubarın tek gerçeği katksıdır. büyükşehirde spreyli skoların bile pakedini 200den aşağı açmayıp harman kalan gençlerimizi bu ZEHRİ içmek zorunda bırakıyorlar içenlerin %80ide gerçekten öyle yada böyle thc içtiklerini sanıyorlar bu pisliğe koyulan masum kubar isminden dolayı.kubar adı altında grindelanmış bonzaiyi millete iteleyen bu çakalları aç aslanlara yem edeceksin ki en azından doğal sisteme bir yararları dokunsun bir işe yarasınlar. herkese iyi growlar
Haklısın kardeşim bulunduğum memlekette küçük küçük çocuklar içiyor, önceden Zararlı diye cigaraya tütün katmayan adamlar şimdi gece gündüz bu pisliğin peşinde...

tohumsuz2433

Yeni üye
sigaranın şekeri, esroin, bonzai tozunun çeşitli baharaltlar ve eroin artıklarının harmanı. kalp çarpıntısı vs yapar allah korusun kronik psikolojik rahatsızlığı olanlar uzak dursun

benridarkblue

Kıdemli Üye
insanlar kendilerini bilerek zehirliyorlar sonra da kafam güzel oldu zannediyorlar 15 20 dk sonra da geçiyor çok içtik zor zamanlar da şuan boğazımı kesseler ağzımı sürmem o zamanlar kör cahildik . yazık oluyor gençliğe miss kokulu sigaralar yerine ne olduğu belli olmayan tozları içiyorlar gerçekten yazık . insanların bunlara yönelmesinde bir sürü faktör var ama içine girdik mi çıkamayız satanda sattıranda o.cocugudur .

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Bunun adi kafa yaşamak değil emmi,bunun adi düşmüşlük emmi..başka bir adı yok,bunun bir sonraki aşaması bonzai jameika hepimiz biliyoruz..
Kafanızı yaşamak için içiyorsunuz bunu, sağlığınızdan verip piskolojinizi bozmak için değil.
Yıllarca her türlü boku püsürü denemiş,abartısız söylüyorum iki burnuma bir araba parası bırakmış biri olarak söylüyorum vazgeçin bu katkılı işlerinden,samimi söylüyorum manyak olursunuz izleriz sonra sizi bir gün haberlerde uyuşturucu içti dondu kaldı diye.Ben tasvip etmiyorum,edene de saygı duymuyorum her koyun kendi bacağından derler ben burda bir arkadasiniz olarak söylemem gerekenleri soyluyeyim de gerisi sizlerin bileceği iş tabi,burda ben dahil bir çok insan o pis ürünleri hayatınıza sokulmasin diye her grow konusuna kendi konumuz gibi sahip çıkıyor yardım ediyoruz,etmeyede devam edeceğiz,bir gün sende bu pis olaylardan vazgeçer kendi emeğini içmeye karar verirsen kapımız sanada açık gel elimizden geldiğince yardım ederiz.
Kal saglicakla.

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Bunun adi kafa yaşamak değil emmi,bunun adi düşmüşlük emmi..başka bir adı yok,bunun bir sonraki aşaması bonzai jameika hepimiz biliyoruz..
Kafanızı yaşamak için içiyorsunuz bunu, sağlığınızdan verip piskolojinizi bozmak için değil.
Yıllarca her türlü boku püsürü denemiş,abartısız söylüyorum iki burnuma bir araba parası bırakmış biri olarak söylüyorum vazgeçin bu katkılı işlerinden,samimi söylüyorum manyak olursunuz izleriz sonra sizi bir gün haberlerde uyuşturucu içti dondu kaldı diye.Ben tasvip etmiyorum,edene de saygı duymuyorum her koyun kendi bacağından derler ben burda bir arkadasiniz olarak söylemem gerekenleri soyluyeyim de gerisi sizlerin bileceği iş tabi,burda ben dahil bir çok insan o pis ürünleri hayatınıza sokulmasin diye her grow konusuna kendi konumuz gibi sahip çıkıyor yardım ediyoruz,etmeyede devam edeceğiz,bir gün sende bu pis olaylardan vazgeçer kendi emeğini içmeye karar verirsen kapımız sanada açık gel elimizden geldiğince yardım ederiz.
Kal saglicakla.
Allah razı olsun güzel açıklamışsın. Ben kendi sigaramı içiyorum fakat arkadaşlarımın çoğu bunun kurbanı ne yazık ki :(

bunları içen de ne bileyim. 15 20 dk içinde geçen, zınk diye gelip mallaştıran şeyler. bi kere birkaç gün hem aktif takılıp hem de çalışıyordum sabah da okula gidiyordum. içinde am olan kubar geldi bi arkadaştan, okulda kız arkadaşımla sigara ucu yaptık. ben de yorulmuşum o hafta epey. iki nefes aldım, 5-6 dk sonra olduğum yere bayıldım. herkes noluyo lan diye başıma geldi falan filan. zamanında allah ne verdiyse içerdim hiç böyle olmamıştım. velhasıl kafası kalitesiz ve boş iş sentetik kubar.

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Bu katkılı kubar denilen etken maddesi am olan şeye şehir dışında calisitigim için bu aralar memlekette değilim grow sigarası da bitti mecbur buna takiliyorum bir ara buna kova ya düştüm hayatımın en büyük hatası ,bir aydır bişe icmemistim hiç bişe bundan bir kapak aldım 10 saniye sonra arabaya dayandım devrilmemek için Allah'a yalvardım, önümde zeytin ağacı vardı yeminle o agac nasıl sallanıyor lan düştüm düşecem sonra yavaşça kaputtan yere comeldim 1 saat öyle oturdum yolun ortasında gözler kapalı yanımdan geçenler buna nlmus **** bu nasıl kafa ne yaşıyor bu diyenleri duyuyorum ama tepki veremiyorum adamlar kahkaha atarak geçiyorlar yanımdan bı saat kadar oturdum kalktıgim gibi kustum ama nasıl kusma öyle bir kafa yani nadir yasadigim kafalardandi tabi tam kafa da denirse işte , He mecbur kaldığında maalesef içiyorsun şaşalda sigara ucunda fena değil ama kova içilmez bozuyor adamı hele ara verdikten sonra filan yamultuyor , şuan dehşet tüketiliyor maalesef devlet esrarın önünü keserek iyi bişey yaptığını zannediyor ama insanları daha beter kimyasala düşürüyor farkında değil.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H Heisenberg01:
  • clackster clackster:
    *** ****** ** **** ********** ** ** **** **** ** *** *** **** ***** ****** ***** ***** ** *** ***** **** *******
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • clackster clackster:
    ******* hahahaha ******* ***** *** *** ***** ***** ******** ****** ***** ******* *********
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    *** **** hahahaha *********
  • H Heisenberg01:
    **** hahahaha**
  • clackster clackster:
    ***** ***** ***** **** **** ******** ****** ********* **** ***** ******** ** hahahaha***** *** hahahaha* *** *** hahahaha **** ******
  • clackster clackster:
  • H Heisenberg01:
    ******* *** ********** ***** ******* ********** ******** hahahaha** ****** ******* ****
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ******** **** hahahaha
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • D Dr.Organic:
  • NewGardener NewGardener:
  • H Heisenberg01:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha ***** ***** ********** ********** *** * ***** ***** ******* ****** ********* ********* *** *** *
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
  • H Heisenberg01:
    ******** hahahaha** ****** ******* * **********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • H Heisenberg01:
    H Heisenberg01: **** ******* ****** ******** *** *****