Kati solucan gubresi Nasil kullanılır

Grow07

Yeni üye
Merhaba kankalar ilk defa kati solucan gübresi kullanıcam ve nasıl kullanma konusunda kararsız kaldım tam olarak tecrübem yok.
Aldığım gubre burda tren yoldan aldım 6 adet her biri 2.5 lt

Link )https://ty.gl/wju0dk8evc

1) 26 lt saksıya 2.5 lt yeterli olurmu
2) toprakla karma mi yapmalıyım
3) alt tabana mi yoksa üst tabana mi uygulamam lazım vs vs
Arkadaşlar konuyla tecrübesi olan kankalarimyardımlarınızı rica ediyorum teşekkürler

Uzay11

Kıdemli Üye
%20
komple toprağa karıştır
marka önerim ekosolfarm :)
Kanka solucan gübresi ile ilgili bı sorum olucak. Şuan growun veg de 40 gün oldu başlangıçta 3 saksıya 1er litreye yakın ligthmix toprakla karıştırıp doldurdum ve hiç gübre kullanmadım yakında blooma alicam kızları, sence ekledigim gübre bitki tarafından tamamen sindirilmiş mıdır, korkum bloomda gübreleme ye basliyacagim kızları yakmak istemem dün akşam sulama yaptım ve alttan ortalama 250 ser ml kadar su akti çiçeğe kadar bu şekilde gitsem bı 10 gün daha enaz 3 sulama yapar. Sence saksilardaki solucan gübresi bitmiş olurmu. Kizlar yansın istemiyorum. @Grow07 kanka senin basligada yazmış bulundum k.b ben deneyimliyim ama hiç kullanmadim bu gübreyi toprağı aldığım yer tavsiye etmişti. Şuana kadarda çok güzel geldik calmax ve ph ile sade su:)

Brother

Doktor
kanka solucan gübresini kullanmıştır tekrar üstten ekleyebilirsin
solucan gübresi yakmaz bro
ben hem solucan gübresi hem sıvı gübreler kullanıyorum

Uzay11

Kıdemli Üye
kanka solucan gübresini kullanmıştır tekrar üstten ekleyebilirsin
solucan gübresi yakmaz bro
ben hem solucan gübresi hem sıvı gübreler kullanıyorum
Kanka toprağı aldığım yer tavsiye etti general h. Gübrelerin aldım tam set. Solucan gübresi bugüne kadar getirdi halada gidicek gibi gübre istemiyor bitkiler yaprakları gayet sağlıklı 45 gün olmak üzere blooma geçmeden iyi bı flaş atıyım son suyuda gübreli veriyim diye düşünüyorum.

Uzay11

Kıdemli Üye
kanka flush atmana gerek yok solucan gübresi toprağında hep olmalı
Ok bro saol. Bu konuyu hiç arastirmamistim bilseydim ilk growlardada kullanırdım çok işe yarıyor. Şuana kadar sadece calmax ve su hiç ugrastirmiyor saol. Bundan sonra toprak yaparsam eklicem muhakkak önümüzdeki yıl 2 dwc yapmak istiyorum bakalım yabancı platformlardan dwc günlüklerini okuyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****