Kartonla başlayıp kankalardan azar işittikten sonra

Sen devam et kanka, kimse bu işe pro olarak başlamıyor. İlk başlarda çok hata yapacaksın ama bozmayacaksın moralini. Bitkiyi tanı, tepkilerini gör, sabretmeyi öğren. Ben yıllardır kendi tohumlarımı kullanıyorum, gönül ister ki; sağlam genetikler yetiştirelim ama paran yoksa köfteci tohum da işini rahat görür, sonuçta içtiğin sigara. Kafası güzel her tohumu kullanabilirsin.
çok sağ ol sabretmeyi öğretiyor bu iş insana cidden elimden geleni yapıcam kanka

Dostum zaten elinde varsa dursun kenarda. Acele etme şuan kullandığın yetiyorsa. O kabin tek bitkiye yeter dedim ama elindeki bitkilerin hangisi dişi bilmiyoruz ki. Başından eğitimi sıkı tutmak lazım. Millet pc kasasında yapıyor ama biliyor ne çıkacağını.
Beyaz ışığı henüz kullanmıyorum demişsin. Şuan o wegdeki bitkine 50w beyazın 150w fullspecteum dan daha fazla faydası olur. Çiçeklenmeye girdikten sonra beyaza ihtiyacı yok. Şuan havalandırmayı taktıysan. Küçük bir fan ilede rüzgar ver bitkiye. Sıcaklık uygunsa bırak kalsın. Fazla oynama bitkinin alıştığı düzen ile. Her yapacağın değişiklik onu strese sokar gelişim yavaşlar. Isik kaçırıyorsa kapat önüne bişey kaçırmasın. Elbise dolabında da daha çok kaçıracak.
Sıkıntı yaşadığında elbise dolabına alırsın. Zor değil o.
teşekkürler kanka dedikklerini uygulayacağım çok yardımcı oldun

Yılan Serdar

Yeni üye
Olmaz diye bir şey yok. Kesinlikle olur. Beyaz ışığı mutlaka çiçeklenme dönemine kadar kullanmalısın. Işık mesafesi 35 cm çok az 45-60 arası bir yerlere konumlandırmalısın. Nem çiçeklenmeye kadar %80 e kadar çıkabilirsin. Makine yoksa ıslak havlu koyabilirsin.

Olmaz diye bir şey yok. Kesinlikle olur. Beyaz ışığı mutlaka çiçeklenme dönemine kadar kullanmalısın. Işık mesafesi 35 cm çok az 45-60 arası bir yerlere konumlandırmalısın. Nem çiçeklenmeye kadar %80 e kadar çıkabilirsin. Makine yoksa ıslak havlu koyabilirsin.
sağ ol makina var bugün ışığı ayarlıyacağım o zaman 45 cm yapayım beyazıda cob ledin yanıına eklerim

Woppy

Ordinaryüs
Daha anlasılmaz verdigin suyun ph ayarlıyprmusun ? Evet ayarlıyorsan grow gübresi baslamalısın

Woppy

Ordinaryüs
Ph kesinlikle dikkat et pişman olursun knk gübre hakkında birşey diyemicem ama 10 mg cok gibi düşün ben grow gübresini o boyutta ki bitkiye 1lt 1ml veriyorum

Kaç günlük olduğunu bilmemekle beraber herhangi bir problem gözükmüyor. Ph ı ayarlamalısın ki kökler gübreyi işleyebilsin. normal bekletilmiş çeşme suyuna 1 kapak beyaz sirke koyup verirsen daha iyi olur.
10 günlük falan kanka bu 1 litreye 10 mg sıvı gübre ekliyorum zaten sirkeyi neden ekliyeyim kanka başka bişey için mi ph için mi

Yılan Serdar

Yeni üye
10 günlük falan kanka bu 1 litreye 10 mg sıvı gübre ekliyorum zaten sirkeyi neden ekliyeyim kanka başka bişey için mi ph için mi
evet ph ı düşürmek için. Şebeke suları ph ı genelde 7 ile 7,5 arası oluyor. Senin ihtiyacın ise 6 - 6,5 arası. Dinlenmiş çeşme suyuna sirke eklediğin vakit ph düşürmüş oluyorsun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Probis Probis:
    *** ****** *** *** ***** **** **** ***** ******* ******* hahahaha**** ******** ******* *** *** *** ********
    +1
  • GrowX GrowX:
    **
  • B bongalov:
    ******* hahahaha*** hahahaha** ***** ********** ****
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ****** **** ***** ** ***** ****** **** ****** ****** ** ******* *********
  • Night owl Night owl:
    ******* ******* ****** ****** **** **** ***** ******* ****** ** hahahaha*****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** ********* ****** ** * ******* * **** ********** *** ******** ***** ***** **** ** ******** ***** * ******* * * ****** ********** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
  • lavrens lavrens:
    ***** ****** ****** ****** hahahaha hahahaha *********
  • A active661:
  • K keyifpezevengi:
    ******** ** ******** ***** ** hahahaha***** ***** ** ***** ****** ****** ******* hahahaha
  • A active661:
  • Night owl Night owl:
    ***** *** ***** **** ******* ********** ***** ****** ****** ****** hahahaha hahahaha *********
  • Night owl Night owl:
    ***** * * ** ****** hahahaha ** ******** ***** ** hahahaha***** ***** ** ***** ****** ****** ******* hahahaha
  • A active661:
    *** ******* ****** hahahaha ********** *** ***** **** ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • A active661:
  • Night owl Night owl:
    ***** hahahaha** *** ******* ****** hahahaha *****
  • Night owl Night owl:
  • A active661:
    ***** ***** ***** *** ******* **
  • A active661:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ** ****** **** ****** ****** *** ******** ***** **** ** ****** ** hahahaha ****** *** **** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ******* ****** ******** hahahaha****** **** ****** ***** ****** ********* *********
    A active661: ******* ****** ******** hahahaha****** **** ****** ***** ****** ********* *********