Karpuza Kenevir Aşıladım

esrarii

Müptezel
Denemek amaçlı değil , elim alışsın diye yaptım , kullandığın malzemeler ikinci el gibi darbeli bitkiler , sağlıklı bitkiler kullanmadığım için , büyük ihtimal tutmayacak , aşı macunu da kullanmıycam , yaralar açık kalacak , nem desen 50 den aşşada olacaktır , atıyom benden uzağa , su vermeyi unutmasam yeter. Gerçek bi aşı denemesini bal kabağında yapmayı düşünürüm belki çok vahşi büyüyen bi bitki kabak . kısaca 'Ya tutarsa' ? diye düşünmedim

Screenshot_2023-07-30-12-54-25-342.jpeg

convik

Doktor
Denemek amaçlı değil , elim alışsın diye yaptım , kullandığın malzemeler ikinci el gibi darbeli bitkiler , sağlıklı bitkiler kullanmadığım için , büyük ihtimal tutmayacak , aşı macunu da kullanmıycam , yaralar açık kalacak , nem desen 50 den aşşada olacaktır , atıyom benden uzağa , su vermeyi unutmasam yeter. Gerçek bi aşı denemesini bal kabağında yapmayı düşünürüm belki çok vahşi büyüyen bi bitki kabak . kısaca 'Ya tutarsa' ? diye düşünmedim

Ekli dosyayı görüntüle 17735
oo güzel deney frenkeştayn dostum :D
sonuçları bekliyoruz. gerçi sen sanki bir düello gibi yaklaşmışsın denemeye. bari yaralarını sarıp bir kaç yaprağı budasaydın.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Şahane bir deney umarım tutar.
Düşünsene kanka kabaktan 4 sömek, karpuzdan 4 sömek,kavundan 4 sömek alıyon tek bitkiyi dağıtıyon 10 tane bitkiye ve hepsinin tadı da farklı oluyor :D

Ü

Üye silindi 34638

Guest
knk ne yiyon ne içiyon bana da ver nolur seni anlayabildiğim gün ermiş insan olcam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • B biggie34_:
    +1
    B biggie34_: ******** +1