karbon ısıtıcı & halı altı ısıtıcı

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Knk peki çalıştırmadıgında ne kadar oluyor ısı burada arkadaşlar fayda etmiyor felan yazmıstıda. Birde link paylaşsan iyi olur illaki lazım olan birileri çıkar.
kankacıım iyi olmadığını ben söylemiştim ama bendeki arkadaşımızın tavsiye ettiğinden değildi. arabaların arka camlarındaki teller gibi bir muhavvanın içinden geçiyordu tel,üstünde de şeffaf bir tabaka vardı aldığım, onda randıman alamadım. ama bu paylaştığını ilk kez gördüm çok daha prof bir görüntüsü var etkili olabilir, yanıltmış olmayayım kimseyi..

ancak benin dediğimden uzak durun tamamen para kaybı ve kısa ömürlü

Kankalar ışık açıkken pek bi şey değişmedi ama ışık kapalıyken 17.7 kere kadar düşmüş ısı. Benim ısıtıcı açıkken ve ışık söndüğünde 22yi geçiyor. Isıtıcının ayarı 25 in üstünde ve 40 a kadar dönüyor ayar anahtarı

GlockGen5

Müptezel
Bro ben 2 katını aramıyorum sen 80x100 dedin ya onu arıyorum,attigin linke tıkladım o fiyata yok,100 tl ye bulsam bende 2 adet alicam, eğer link varsa paylaş bende alayım

ELON KUSH

Kıdemli Üye
kankam fanlı ısıtıcının oksijeni ve nemi ciddi şekilde düşürdüğünü göz ardı etme yine de olar mı
kank elektrik zamından sonra fanlı ısıtıcıyı zaten hidroflorik asite attım. 14-15 derecelerde seyrediyor ışık kapalıyken. karbon ısıtıcı hakkında kararsız kaldım yüzde 50 işe yaramıyor diyor öbür kesim yarıyor diyor. bugün sipariş verdim. almayı düşünen arkadaşlara bu konuya ürün hakkında olumlu ya da olumsuz cevap yazarım

kank elektrik zamından sonra fanlı ısıtıcıyı zaten hidroflorik asite attım. 14-15 derecelerde seyrediyor ışık kapalıyken. karbon ısıtıcı hakkında kararsız kaldım yüzde 50 işe yaramıyor diyor öbür kesim yarıyor diyor. bugün sipariş verdim. almayı düşünen arkadaşlara bu konuya ürün hakkında olumlu ya da olumsuz cevap yazarım
Ben bu işe nokta koyucam diyosun yani

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Avare Avare:
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** ******** ****** hahahaha* ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T Tropikal.MR:
  • Bandaleros Bandaleros: