Kankalar yardım

mutluaku123

Yeni üye
Kankalar selam outdoor bitki yetiştirmek istiyorum daha yeniyim örnek olarak elimde bu fotoğraf var bitki hasat zamanında böyle mi sömek veriyor. Renk normal mi

Ekli dosyalar

• IMG-20200404-WA0086.jpg
    IMG-20200404-WA0086.jpg
    143.5 KB · Görüntüleme: 76

mutluaku123

Yeni üye
Ya ben straini sordum bana lemon dedi bu bitkiyi almak istedim ama görüntüsü bana skank gibi geldi emin olamadım canlıda göremedin henüz skank değildir dimi bu

Ü

Üye silindi 2874

Guest
hiç kimse görüntüden hangi tür oldugunu soyleyemez kanka.yani hepsı aynı goruntu genelde.renk farklı oluyor purple mor oluyor white wıdow somek hafıf beyazımsı oluyor böyle ınce seyler var onun dısında ben farkedemıyom kendı adıma konusayım.

sendekı gen hafıf kahveremsı yogunluk var . yanı bazı genetıkler boyle olur.. topragın altında uzun sure gomersende boyle renk alıoyr genetkler.kafası nasıl onemlı olan o.

kesınlıkle skunk degıl skunk goruntusu yeşile yakın somek olur .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • T Turco:
    * *
  • New Rookie New Rookie:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ** ******* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **** ******* ********* *** hahahaha*
  • W Weed&Jess2k:
    ***** hahahaha*** ******* ********* ***** ******* ********* ******** ******* ***** hahahaha**
  • W Weed&Jess2k:
    *** ********** hahahaha ***** ***** **** ********* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • W Weed&Jess2k:
  • W Weed&Jess2k:
    ****** **** ******* ********* ****** ******* ***** ***** ***** ***** *** **** ***** *****
  • W Weed&Jess2k:
  • lavrens lavrens:
    lavrens lavrens: ******** ********