Kankalar Yardım Lütfen

anilsaran

Yeni üye
Tohumları pamuk ta çimlendirdim sonra toprağa geçirdim bu hale geldiler 4-5 gündür bu haldeler size noldu yoksa normal mi büyürler mi ?

Organik

Kıdemli Üye
Arkadaşlar yeni başlık açmak istemedim https://imgur.com/a/UYYX4H5 kedim yaprakların canına okuyunca bende kestim yaprakları bir sıkıntı olurmu büyümesinde acaba yardımcı olursanız cok sevinirim bitki 13 günlük

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Cvp: Kankalar Yardım Lütfen

Sayko14' Alıntı:
Arkadaşlar yeni başlık açmak istemedim https://imgur.com/a/UYYX4H5 kedim yaprakların canına okuyunca bende kestim yaprakları bir sıkıntı olurmu büyümesinde acaba yardımcı olursanız cok sevinirim bitki 13 günlük

13 gunluk bitki icin biraz ufak. Suyun ph ini duzgun vermiyorsun sanirim. Bu arada bitki kendini toparliyabilir ama kedinin biraz bitkiyi rahat birakmasi lazim. Ayrica bitki acayip kuru duruyor yani nem orani cok dusuk gibi duruyor. Yavas buyumesinin sebebi oda olabilir. Konuyu acan arkadasta adam gibi bir toprak kullanmasi gerekiyor. Camur olmayan toprak turu makuldur.

anilsaran

Yeni üye
https://imgyukle.com/i/JueuNq
https://imgyukle.com/i/JueSRP

Bitkiler bu haldeler 5 gündür kemreli ince toprağa bugün geçirdim inşallah gelişirler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
  • Narkotik Narkotik:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ***** ********** ******** *** ******** ********** **** ******* **** ***** *** **** hahahaha** ******* ******* ****** ***** ****** **** ******
  • B Bboy:
    +1
  • B Bboy:
    ***** hahahaha ***** ***** **** ***** hahahaha*** ******* ******** ** *** *** ******** hahahaha* *****
  • kkush kkush:
    ******** hahahaha**** hahahaha********* ********* hahahaha* *** ***** ********** ***** **** *** ******* *******
    ****** ***** ********* ****** **** ** *** ********* **** hahahaha hahahaha* ***** *** ********** **** ****** **** ** ***** **** ********* ****** ******* hahahaha ***
  • kkush kkush:
    ** ***** ***** *** *** ***** hahahaha ***** ***** **** ***** hahahaha*** ******* ******** ** *** *** ******** hahahaha* *****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ********* ********** ******* ******* ****** hahahaha ****** ***** hahahaha* ***
  • ax-b ax-b:
    **
  • Narkotik Narkotik:
    **** ****** ********* ***** ******* ******* ****** **** ****** ********* ***** ********** ******** *** ******** ********** **** ******* **** ***** *** **** hahahaha** ******* **
  • Narkotik Narkotik:
    ********* hahahaha ****
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ******** *** ********* *** ******** ******* **** ******** ******* ******* ** ** **** ****** ********* ***** ****** **** *** hahahaha** * hahahaha ******* ******** *** ** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** *** ***** hahahaha ***** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ** ** ******* ***** ** ***** ******** **** ***** ***** ****** * ******* *** **** **** ***** ****** ******* ******* ****** ******** ********* *** ******* * ***** ********* *** **** **** ****** * ******* * ***** hahahaha***** *******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* **** ** ****** ******** **** **** **** ***** **** ******* *** *** **** ***
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ******* ** ******* ***** ** ***** *** ****** ****