Kankalar selam bakarmisiniz

Nemesis4

Kıdemli Üye
Kankalar sizce her genetiğin kafasi farklimi bludream yapmistim bitirdim yeni genetikler bakicam yani her genetik farkli kafalarami sahip yoksa sadece sativa indica mi

Weedseed93

Kıdemli Üye
Evet kanka her genetiğin kafasi tadı herseyi farklı, sativalar da indicalar da kendi içlerinde farklılar, bu iki tür birbirinden çok zıt zaten. Başka lezzetler tatmak istiyorsan iki türden de yetiştir farklı olsun bitkilerin hep, farklarını anlarsın zaten

(tutku)

Üye
Kanka şimdi iki farklı gen ama normal sativa aynı kafamı demek istiyorsun ? .
Hibritlerde evet iki farklı gen indica ve sativa iki özellikte var bitkide ama bazisinda sativa %70 veya 60..%30 veya 40 indica yarı yarıya olanda var ..tam tersi olanda var tohum bankalarında zaten gerekli bilgi verilmiş indica seven indica ağırlıklı sativa seven sativa ağırlıklı alabiliyor sponsordada var sanırm

Weedseed93

Kıdemli Üye
Var öyle sigaralar insanın kalbi elinde gezdirir:) ben çok töbe eden gördüm:))
Kanka doğru söylüyorsun, bir keresinde arkadas yanında kuzenini getirdi , bende icicem içiyorum ayakları yaptı bi kapak yaptım çocuk bana sen şeytanın oğlusun diye bağırıp kaçmaya başladı felan görecen karıştırdı ortalığı en son ölüyorum diye bağırıyordu kovdum ikisini de :D

(tutku)

Üye
Kanka doğru söylüyorsun, bir keresinde arkadas yanında kuzenini getirdi , bende icicem içiyorum ayakları yaptı bi kapak yaptım çocuk bana sen şeytanın oğlusun diye bağırıp kaçmaya başladı felan görecen karıştırdı ortalığı en son ölüyorum diye bağırıyordu kovdum ikisini de :D
Bak samimi söylüyorum 3 kişi bi sigara içtik arkadaşın kalbi durdu hastaneye yetiştirmesek yanımızda can vermişti demek istedigim ben terslemek için değil var oyle sigaralar demek için söyledim gerçi benim bahs ettiğim 8 9 sene önceydi nerde şimdi eski sigaralar:)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
    hahahaha*** ******** ** ***** ***** ******* ******* ********* hahahaha*** ** ******* ****** ***** ** ****** ******
  • Didrug Didrug:
    +1
  • istr istr:
  • içiciadam içiciadam:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Almora Almora:
    hahahaha ********* **** ****** *** ** *****
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Almora Almora:
    ********* *** **** **** ** ***** ******* ********** **
  • ROCCO ROCCO:
    ****** hahahaha** ****** ****** ***** ******
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** *****
  • istr istr:
    ** **** ****** hahahaha* ** ***** **** ***** *** *** ***** **
  • istr istr:
    **** ****** ********* *** ** ****** hahahaha** ****** ****** ***** ******
  • Almora Almora:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ****** ***** ** ***** ***** *** ***** ******* hahahaha ********* **** ****** *** ** *****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** **** ** *** ******** ***** ******** ******* ** hahahaha* ****
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
    ** ******* ** **** ****** ********* *** **
  • istr istr:
    ****** ****** **** ********** ***** ****** ***** ********** hahahaha ********** ******* **** ****** hahahaha* hahahaha*** ****** ***** **** ***** ** ** ** ****
  • Almora Almora:
    ****** ****** **** ********** ***** ****** ***** ********** hahahaha ********** ******* **** ****** hahahaha* hahahaha*** ****** ***** **** ***** **
  • Almora Almora:
    ******* *** ***** ***** hahahaha*
  • istr istr:
  • istr istr:
    **** ********* ***** ******* hahahaha** ***** ********** **
    istr istr: **** ********* ***** ******* hahahaha** ***** ********** **