KANKALAR NEYE İHTİYACIM VAR?

selami1313

Yeni üye
Selam kankalar,

Ben yeni heveslendim bu işe ve blue dream auto seed siparişi verdim. Ev içinde yetiştireceğim ama evin içinde saklamak gibi bir kaygım yok. 2 tane ekmeyi düşünüyorum. Nelere ihtiyacım olacak ışık, ortam sıcaklığı, gübre vs. bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Bol dumanlar herkese :D

raxon

Yeni üye
Bro öncelikle hoş geldin aramıza.
Bu tek başlık altında anlatılacak birşey değil malesef çok sayıda yöntem ve çözüm var.
Forumu bi kaç gün araştır arayış kısmına istediklerini yaz zaten çıkar yada forum başlıklarından ilerleye bilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despacito:
    *** hahahaha***** **** ****** ***** *** hahahaha hahahaha* ***** ******* ****** ** hahahaha** ****** **** *****
  • G ganjasevdalısı:
  • kkush kkush:
    ***** ***** ****** ****** *** ******** ***** ** ***** *** hahahaha hahahaha* ***** ******* ****** ** hahahaha** ****** **** *****
  • D despacito:
  • Sleepless Sleepless:
  • D despacito:
    ********* *** ***** ******** hahahaha** ***
  • kkush kkush:
    ** ** *** ** ******** *** ******* *** ********* * ***** * *** ********* ******* * **********
    +1
  • D despacito:
    ******* ******* ***** ****** ****** ***** ***** ***** hahahaha ***** *** ********** ******** ****** ****** * **** hahahaha***** ***** *** **** ********** ****** ****** ** ****** ********
  • D despacito:
    ** ** *** ** ******** *** ******* *** ********* * ***** * *** ********* ******* * hahahaha**** **** ***** *** *** ***** ********* hahahaha
  • Sleepless Sleepless:
    ********** ********** **
  • G ganjasevdalısı:
    **** ******** ********* **** ******** ********** ******** *** ***** **** ****** ********** hahahaha ********* ***** ****** ****** ***** ***** ***** hahahaha ***** *** ********** ******** ****** ****** * **** hahahaha***** ***** *** **** ********** ****** ****** ** ****** ********
  • kkush kkush:
  • G ganjasevdalısı:
    ****** ***** ********* ******* ********* ********* **** ********** ** ****** ******** *******
  • D despacito:
    ********** ********** **** ****** **** **** ******** *** ****** ********* ** ****** ********** *****
  • Rioo Rioo:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** hahahaha ****** ********** ******* ** hahahaha*** hahahaha
  • kkush kkush:
  • D despacito:
    ** ******* ** *** hahahaha ** *** **** ********* ********** *** ****** ** ** ********* **********
  • D despacito:
    *** ** ******** **** ** ******* *** * ****** *** *** ******** ****** ** ****** *** **** ******* **** hahahaha
  • Sleepless Sleepless:
  • D despacito:
    *** ** ******** **** ** ******* *** * ****** *** *** ******** ****** ** ****** *** **** ******* **** hahahaha***** *** *** ***** ****** *******
  • kkush kkush:
    *** ******** hahahaha*** ******* ******* hahahaha* *** hahahaha* *** *** ***** ****** *******
    kkush kkush: *** ******** hahahaha*** ******* ******* hahahaha* *** hahahaha* *** *** ***** ******...