Kankalar merhaba tavsiyelerinize ihtiyacım olucak

Tohumsuzsero

Yeni üye
5 auto bakıcağım odanın icinde nasıl bir tavsiyeleriniz var kabin kullanmıcam biliyorsunuz malum fiyatlar cok uçuk ülke şartlarımızda
ustadlardan yorum bekliyorum
ts1000 ısık sıstemi kullanıcagım
11lt bez saksı
nem makinaım ve vantilatörler mevcut
elimde biobizz ürünleri var diğer dönemlerde advanced ürünlerine geçiş yapıcağım ikisi arasında farklar nelerdir hasat tad olarak
karbon filtrem mevcut
kokuda cok problem yaşarmıyım en üst katta oturuyorum cam hafif aralık olucak dışarıya kokunun sızıp sıkıntı cıkarma durumları olabilir mi

JAPANESE

Üye
Ben bez dolap kullanıyorum. İçini de arabaların ön camına serilen güneş yansıtıcısı ile döşedim max 400 lira harcamışımdır. Sen max 800 harcarsın yine profesyonel kabine gore bedava gelir.

JAPANESE

Üye
2-3 tane bez dolap alıp birleştiricekmiyim kanka cünkü bez dolapların ölcüleri kücük
Benim kabinde 3 tane kullandım. 2 yan yana 1 ini de yan yatırıp üstüne diktim. Ölçüler 100x100x150. Birleştiğinde kare oluyor. Üstüne kat çıkarsan dikdörtgen dolap gibi oluyor. Sen kendi yetiştirme alanına gore 5-6 neyse ihtiyacın ölçümü planını yapar öyle alırsın. Ben fiyat performansa bakarım genelde kankam. :)

Tohumsuzsero

Yeni üye
Benim kabinde 3 tane kullandım. 2 yan yana 1 ini de yan yatırıp üstüne diktim. Ölçüler 100x100x150. Birleştiğinde kare oluyor. Üstüne kat çıkarsan dikdörtgen dolap gibi oluyor. Sen kendi yetiştirme alanına gore 5-6 neyse ihtiyacın ölçümü planını yapar öyle alırsın. Ben fiyat performansa bakarım genelde kankam. :)
mükemmel detay oldugunu söylemişmiydi kimse :D

Tohumsuzsero

Yeni üye
söylemedilerse ben söylüyorum mükemmel detaysın notlarıma ekledim kankam denicem kokuda ne gibi sorunlar yaşarım yukarda anlattıklarıma göre onun icinde bilgi verir misin

JAPANESE

Üye
söylemedilerse ben söylüyorum mükemmel detaysın notlarıma ekledim kankam denicem kokuda ne gibi sorunlar yaşarım yukarda anlattıklarıma göre onun icinde bilgi verir misin
Koku sorunu yaşarsın. Auto veya photo çiçeğe girdiklerinde koku yapmaya başlarlar. Giriş çıkış fanları veg dönemi için yeterli olacaktır. Koku başladığı zaman çıkış fanina karbon filtre eklersin koku problemin de kalmaz. :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********