Kankalar kızlara bir şeyler oldu bakabilir misiniz?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 19667
  • Başlangıç tarihi

anonim591

Yeni üye
4 sefer köfteci grow yaptim zamanimda paramda bosa gitti yuksek gramlar aldim ama sifir kafa umarim guzel sonuclar elde edersiniz

Sokolov

Yeni üye
moruk yüksek ısı etkilerini bilmiyorum ama gübre yanığı başlangıcı var yaprakların ucunda sararmalar yanmalar oluyor hangi ışığı kullanıyorsun link atar mısın

Besin yanması değil ama doğru tespit için fotoğrafları çadırın dışında düzgün bir ışıkla çekersen tam teşhiş konulabilir.

A

atlantis89

Guest
Ben sana soyliyeyim azot,fosfor,potasyum 3-15 gubre dersen 5 tl lik alsan sana yeter gubre siparisi vermissen bile cok bile kalir 5 tl lik.Toprak fide satan yerlerde bulabilirsin

Ü

Üye silindi 19667

Guest
Ben sana soyliyeyim azot,fosfor,potasyum 3-15 gubre dersen 5 tl lik alsan sana yeter gubre siparisi vermissen bile cok bile kalir 5 tl lik.Toprak fide satan yerlerde bulabilirsin
Aynen başkan dediğin gibiymiş dün gübre verdim bugün toparlamaya başladılar, evvelsi gün flush atmıştım dün de gübreli su verdim toprak baya yaş yani sence ne yapayım bugün gübreli su vermeden beklemeye mi alayım knk

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **