Kankalar iç mekan yapacam acil yardım plss

Marmara_61

Yeni üye
Selamın Aleykum Kankalar 5 tane jack herer 5 tanede blue dream siparis verdim en iyi verimi alabilmem için yapmam gerekenler nedir lütfen acil yardım ?

Ü

Üye silindi 16048

Guest
800 x 1000 w Arası Cob Led Eğer Led Kullanmazsanız Ki Kullanmanızı Tavsiye Ederim

Dışarı Giden Pis Hava İçin Sağlam Bir Kanal Tipi Sessiz Fan Odanın Boyutlarına Göre

2 Vantilatör

Sağlam Bi Ph Ölçer

Kaliteli Gübre Seti Advanced Naturels Öneririm

11 LT Bez Saksı 50x60 LT Toprak Biobizz Lightmix Öneririm

3 Zaman Saati Işıklara Takıcan Dijital Olsun Diyerleri Mekanik Olsun

2 3 Tane Isı Ölçer Odanın Belli Yerlerine Koy Farklı Yerlerde Isıyı Ölç 1 Taneyle Olmaz Önerimdir

Odaya Asıp Not Tutacağın Güzel Bi Defter Sulama Günlerini Gübre Miktarını V.b Not Et Aklında Tutmaya Çalışma Unutuyorsun

En Önemlisi Sabır İlgi Şevkat Alaka Birazda Başlarında Dur Aradabir Kontrol Et

Işık Açık Sulamayı Yaptım Oda Kendi Kendini Otomatik Çeviriyo Ben Bİ sigara Sarıp Bayılıyım Dersen Hasat Zamanı Meyva Bahçelerin Yanar :)

Önerilere Uyarsan kardeş Hasat Zamanı Neden Bukadar Az Demez Meviyve Bahçende Keyifle Hasat Yaparsın

Not Her Söylenene de İnanma :)

darkdede61

Yeni üye
800 x 1000 w Arası Cob Led Eğer Led Kullanmazsanız Ki Kullanmanızı Tavsiye Ederim

Dışarı Giden Pis Hava İçin Sağlam Bir Kanal Tipi Sessiz Fan Odanın Boyutlarına Göre

2 Vantilatör

Sağlam Bi Ph Ölçer

Kaliteli Gübre Seti Advanced Naturels Öneririm

11 LT Bez Saksı 50x60 LT Toprak Biobizz Lightmix Öneririm

3 Zaman Saati Işıklara Takıcan Dijital Olsun Diyerleri Mekanik Olsun

2 3 Tane Isı Ölçer Odanın Belli Yerlerine Koy Farklı Yerlerde Isıyı Ölç 1 Taneyle Olmaz Önerimdir

Odaya Asıp Not Tutacağın Güzel Bi Defter Sulama Günlerini Gübre Miktarını V.b Not Et Aklında Tutmaya Çalışma Unutuyorsun

En Önemlisi Sabır İlgi Şevkat Alaka Birazda Başlarında Dur Aradabir Kontrol Et

Işık Açık Sulamayı Yaptım Oda Kendi Kendini Otomatik Çeviriyo Ben Bİ sigara Sarıp Bayılıyım Dersen Hasat Zamanı Meyva Bahçelerin Yanar :)

Önerilere Uyarsan kardeş Hasat Zamanı Neden Bukadar Az Demez Meviyve Bahçende Keyifle Hasat Yaparsın

Not Her Söylenene de İnanma :)

selam @Casanova61 bende white widow tohumu sipariş ettim geldiğinde başlayacağım ağaç ekmeye nasıl bir yol izlemeliyim banada bu konu hakkında bilgi verirsen çok sevinirim. Gereken malzemeler vs. hakkında.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    * *** ** ****** **** ***** ****** **** ****** ******* *** **** ** ** ** ****** ********** ********** ****** ** ****** ** ***** ******* *******
    +1
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********* ***** ******** ***** hahahaha*
    +1
    ****** ********* ** ******** ******* **
  • T Tropikal.MR:
    *** ******** ******** hahahaha hahahaha ****** ******** *****
    +1
    hahahaha** ********** **** ******* ***** *****
    +2
  • içiciadam içiciadam:
    +1
    hahahaha ******** ******
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ******** ***** *******
    +1
    ********** ******** * **** ********* **** hahahaha ****** ***** ******** **
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ***** ******** *** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ******** ***** *******
    ********* ****** ** ******** **** ********* ****** ****** ***** ******** hahahahahahahaha******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha ******** ***** *******
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ********** **** **** ********* ******* ****** ***** ***** ********** ********** ******** * **** ********* **** hahahaha ****** ***** ******** **
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ***** ****** ******** **** ******** ********* ****** ** ******** **** ********* ****** ****** ***** ******** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    +1
    ***** hahahaha* ***** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha********* **** **** ********* ******* ****** ***** ***** **********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ***** ********* ***** ******** ***** ******** *** *****
  • S Space44:
    ********** hahahaha ********** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
    **** *** ****** *** ***** hahahaha*** *** ******* hahahaha **** ****** ******** ********** ********* ******* ****
    içiciadam içiciadam: **** *** ****** *** ***** hahahaha*** *** ******* hahahaha **** ****** ******** **********...