Kankalar durumu nasıl

OttoMan347

√SEFİR√
Yarasa gübresinde çok az var fosfor zenginidir yarasa gübresi, çiçeğe girer girmez verilir. Kavanoz tarifi de var azot bir de aloe vera eklersin arada işini görür. Son fotoda net göremedim ama pistil mi çıkmış

niceboy1211

Yeni üye
Yarasa gübresinde çok az var fosfor zenginidir yarasa gübresi, çiçeğe girer girmez verilir. Kavanoz tarifi de var azot bir de aloe vera eklersin arada işini görür. Son fotoda net göremedim ama pistil mi çıkmış
usta birde satın su alıyordum ph ölcerım yok zaten musluk suyu içilmiyor o derece pis bende dısardan kaynak suyu aldım dun artık onu versemdaha iyi olur dimi

niceboy1211

Yeni üye
bitkinin durumuna göre tepkisine göre hareket ediyorum zaten sence ne zaman hasat olur ağustos gibimi konu burda kalsın gelişmeleri takip edelim yardımcı olursan

OttoMan347

√SEFİR√
bitkinin durumuna göre tepkisine göre hareket ediyorum zaten sence ne zaman hasat olur ağustos gibimi konu burda kalsın gelişmeleri takip edelim yardımcı olursan
Olabilir kanka. Kendim bakmadığım için tam net zamanı kestiremem ama hemen hemen olur. Ben burdayım hep, kafana takılan en ufak şeyi benle paylaşabilirsin. Bildiklerinin yettiği kadar yardım ederim yetemediğim yerde birini bulurum merak etme

niceboy1211

Yeni üye
Olabilir kanka. Kendim bakmadığım için tam net zamanı kestiremem ama hemen hemen olur. Ben burdayım hep, kafana takılan en ufak şeyi benle paylaşabilirsin. Bildiklerinin yettiği kadar yardım ederim yetemediğim yerde birini bulurum merak etme
saolasın ta nisan basında ektim büyük olanı ama gelişmedi sadece boya verdı yeni yeni beyaz iplikller var yeni giriyor demekki

barann

Yeni üye
aga ilk resimdeki gibi nasıl ayırıyorsun onu. daha ilk cıkar cıkmaz mı bir şey yapmak lazım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********