Kankalar acil yardımlarınızı rica ediyorum

GROWER_TR

Yeni üye
Selam kankalar arkadaşımın 4 adet auto critical genetiği var oda benim gibi coco yapmak istedi ilk kez beraber başladık onun bitkilerde resimlerdeki problem başladı sadece alt yapraklarda ph ısı nem hepsi olması gereken şekilde medya coco bana aşırı veya sık sulama gibi geldi ama sizce nedir problem ve çözümü ne yapmak lazım kıymetli yorumlarınızı alabilirmiyim.

nasa

Doktor
Selam kankalar arkadaşımın 4 adet auto critical genetiği var oda benim gibi coco yapmak istedi ilk kez beraber başladık onun bitkilerde resimlerdeki problem başladı sadece alt yapraklarda ph ısı nem hepsi olması gereken şekilde medya coco bana aşırı veya sık sulama gibi geldi ama sizce nedir problem ve çözümü ne yapmak lazım kıymetli yorumlarınızı alabilirmiyim.

aga derdine derman olamam ama coco çok dikkat gerektiriyor be

GROWER_TR

Yeni üye
neler uyguladın veya uygulamadın calmag ne zaman verdın mesela
Kanka cal mag haftada bir veriyorum. Advanced in sensi coco grow a b, b52, voodoo juice serilerini grow dönemi içi bunlar gerekli zaten birde cal mag düzenli olarak veriyorum kanka. Cal mag hafta da bir litre başına 1 ml veriyorum canna cal mag kullanıyorum. Ph ı 5,6- 5,7 ayarlıyorum. İlk günler ısı sitresine soktum bir hafta kadar ısı 29-30 larda gezdi sıcaklıksonra hemen fan aldım şu an içerinin ısısı 25-26 seyrediyor. 1000 w hps kullanıyorum. Bitkiler ile lambanın arasındaki mesafeyi 1 m tutuyorum. Sulamayı iki günde bir yapıyordum acaba sık sulamadan dolayımı oldu diye şimdi üç günde bir veriyorum. Nemim biraz düşük buhar makinam var ama çok işe yaramıyor nem 30-40 arası seyrediyor. Grow dönemi için düşük bir oran farkındayım. Şu anki durumlarının resimleri de bunlar

@RabbitKanka

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
    Funny1Joint Funny1Joint: hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**