kankalarıma selam mücadeleye devam Northern Lights x5

Kanka aslında 12 12 ışık döngüsünde iyi olur ama hoş ile auto bakılmaz be kwsi W.2.5 şuan evin saat aralığı onrnli gece 10 ile sabah 10 arası kullancan hpsyi mesken üç zamanlı olcak elektirik o zaman baya az yakar denicem bende öyle düşünüyorum eldeki photolara
Knka bitkilerim inan hergün izliyorum tam 6 saat uyuyor ve o saati değiştirirsem bitkilerim strese girer o riske giremem şuan öğlen sonu uyur bitkim gece başlamadan uyanır . Bitkilerim de alıştı büyük risk :)

beyler selamın aleyküm öğrenciyim evde yetiştiricem kendi içimliğimi çıkarmak istiyorum lsd autoflower tohumum var sizce nasıl yetiştirmeliyim bi yardımcı olur musunuz 2 şeyi anlamadım birisi bitki çadırında ki hava kanalları ve bitkiyi havalandırma yöntemi diğer analamdığım kısım ışık çok pahalı öğrenci düzeyinde ne ışık önerirsiniz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • K kısırlıı:
  • L LPhaze:
    ********** ******* hahahaha ****** ** *** ****** * **** ***** hahahaha* ****** ********* ****** ***** ********** hahahaha* **** ******** ** ******* **** ** ***** ******* **** ****** ******* ***** *** *
  • quorthon quorthon:
    **** **** ***** **** ****** ****** hahahaha ***** ******* **** ******** hahahaha*** *** hahahaha** *** **** ** ** ** ****
  • quorthon quorthon:
    *** **** ** ******* *** ** *** **
  • 2 2008Grower:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • 2 2008Grower:
    *** ***** **** ******** *** ***** ******** ******** ** ******* ***** hahahaha*
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha** *** ********* ********** ***** **** ******** *** ***** ******** ******** ** ******* ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** ****** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha* *********
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ****** hahahaha ***** ****** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha* *********
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
    +1
  • 2 2008Grower:
  • kawinnnz kawinnnz:
    +1
  • 2 2008Grower:
    hahahaha
    2 2008Grower: hahahaha