kamu davasının açılmasının ertelenmesi kararı denetimli serbestlik süreci diary

harmangenc

Kıdemli Üye
Geçmiş olsun beyler sağ salim atlatırsınız inş. Su gibi akıp geçiyo zaman nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz, benim çok çok az kaldı. Sabır...

@yowzah17 bu arada sürpriz idrar en az bir kere %100 yapılacak, kağıt da yazmıyor ama seminerler başlayınca sana söyliycektir zaten doktor.Aman diyim riske atma.

• Like
Tepkiler: 310

Paketos

Yeni üye
Kankam selam, süreç nasıl gidiyo. Beni de aradılar bugün dsden. Amatemden dosyam gitmiş, temizmiş. Program falan yapacaklarmış.

Ü

Üye silindi 36721

Guest
Beyler üstünüzde cigara yakalattiginizda nerden kimden aldın sorusuna ne cevap veriyorsunuz ?

yowzah17

Üye
Kankam selam, süreç nasıl gidiyo. Beni de aradılar bugün dsden. Amatemden dosyam gitmiş, temizmiş. Program falan yapacaklarmış.
Kanka beni daha aramadılar, ben haftada bir DS'yi arıyorum dosyam geldi mi diye, daha gelmemiş o yüzden daha Program süreci başlamadı bende o yüzden herhangi bir bilgim yok :D

Beyler üstünüzde cigara yakalattiginizda nerden kimden aldın sorusuna ne cevap veriyorsunuz ?

Ben x semtte köşebaşında duran birisinden aldım diye cevap vermiştim ifade verirken.

öncelikle teşekkür ederim yorumlarınız için. bayağıdır cigara içmiyorum, şu anda bile idrara çağırsalar bile temiz verecek kadar uzun süredir içmedim diyebilirim. ben sadece sürecin başlamamasından rahatsızım acaba kaçırdığım yapmam gereken bir şey mi oldu diye şubeye gittim, bize dosyan gelmedi dediler. gelirse de size ulaşırız, kağıt üzerinde 2. kısımda yazan takdiren kısmına dikkat çektiler, aşağıya fotoğrafını bırakıyorum. bi de ilk kağıdı aileme çaktırmadan alabildim :D ds'den sms gelmesi için ptt e tebligat sistemine kayıt oldum evde tetikte bekliyorum sürekli :D

kanka kağıdın üstünü kalemle çizdiysen sıkıntı yokta bilgisayarda yaptıysan sil senin bilgisayarda yaptığını onlar bilgisayarda kaldırıyordur
sigaradan bir süre uzak dur hiç işemeye gitmediysen 3 kereye yakın işemeye çağırıyorlar haberin olsun

yowzah17

Üye
kanka kağıdın üstünü kalemle çizdiysen sıkıntı yokta bilgisayarda yaptıysan sil senin bilgisayarda yaptığını onlar bilgisayarda kaldırıyordur
sigaradan bir süre uzak dur hiç işemeye gitmediysen 3 kereye yakın işemeye çağırıyorlar haberin olsun
kanka 5 sene bitene kadar içmem artık denetim bittikten sonra her türlü idrara çağırıyorlar eski yasadan yargilaniyorum ama herkesi pit pit çağırıyorlar. sildim bu arada fotoyu. tek merak ettiğim konu bu sürecin bitmesi, yakalanma tarihinden itibaren 5 sene içinde mi yoksa dosyanın sana tebliğ edilmesinden sonra mı onu bilmiyorum

seminerin hariç kanka seminerin bitene kadar senin kafalarına göre çağırıyorlar seminerin bittikten son 5 sene infazın oluyor 5 sene içinde yine aynı suçtan yargılanırsan infazın patlıyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
    Houp53 Houp53: hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** ****...