KAMERA SİSTEMİ AKİLLİ PRİZ KULLANAN VARMİ

Kulagı Kesik

Kıdemli Üye
Arkadaşlar grow yaptığımiz eve kamera sistemi artı uzaktan wifi bağlantılı priz kullanan tecrübe eden yada bilhi vericek kardeşim varmı :) camera ile akıllı priz atmayı düşünüyorum nem makinesi 2 gün gidiyor. Gözümün önünde bı tık kadar yakın olsun istiyorum kamera sistemi kuran bı arkadaş vardı forumda güvenlik açısından nasıl olur

Ü

Üye silindi 20768

Guest
wifi camera alacaksın. grow evinden internete bağlayacaksın. telefonundan istediğin yerden izleyeceksin.

Ü

Üye silindi 20768

Guest
Evet kanka forumda yapan önceden bı kaç arkadaş vardı 360 derece hareketli kamera güvenlik açısından bı size danışayım dedim ağı baskasi izleyebilirim gibisinden
kanka sistem şöyle çalışıyor. wifi camera alıp telefondan app indirip kurulumu yapıyorsun. sen telefondan kameraya her bağlanmak istediğinde kamera modem üzerinden bir servera görüntü gönderiyor sende telefondan o servera bağlanıp görüntüyü çekiyorsun. modemini patlatmazlarsa veya wifi camera üretici işini vermezse başkasının izleyebileceğini sanmıyorum.

husyn

Doktor
ısıyı nemi toprak nemi fanları ışıkları yanı herşeyi kontrol etmek istersen arduino ile bir sitem kurmalısın bu sitelerle bağlantıya geçersen onlar sana azırlarlar
http://www.robotiksistem.com/ örnek olsun diye verdim sen başka siteden de bula bilirsin

1641804012304.png

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Arkadaşlar grow yaptığımiz eve kamera sistemi artı uzaktan wifi bağlantılı priz kullanan tecrübe eden yada bilhi vericek kardeşim varmı :) camera ile akıllı priz atmayı düşünüyorum nem makinesi 2 gün gidiyor. Gözümün önünde bı tık kadar yakın olsun istiyorum kamera sistemi kuran bı arkadaş vardı forumda güvenlik açısından nasıl olur
kanka ben güvenlik paranoyağı biri olarak tavsiye etmiyorum :D:eek:

Ü

Üye silindi 22113

Guest
Ben kullanıyorum kardeşim xiaomi 360 kamera bağladım 2 tanede tuya smart uygulamalı akıllı pirizim var uzaktan izliyorum açıyorum kapıyorum çok zevkli oluyor

Ü

Üye silindi 22113

Guest
Nem makinasıda kendisi doluyor heralde
Nem makinası 3 gün götürüyor kardeşim kendisi dolmuyor 5 lt zaten sulamadan sulamaya dolduruyorum sıkıntı yok en düşükte çalıştırıyorum yetiyor gayette güzel weewell whc 730 modelide tavsiye ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********