Kafası olmayan esrar nasıl kafa yaptırılır

Icarus

Kıdemli Üye
bong içmeyi deneyebilirsin tütünsüz ama bitkin neydi nasıl erkek bitkimiydi neden o şekilde odu tecrübelerini bize anlatır mısın ders çıkaralım ?

Avenger

Yeni üye
Bitkim dişi ama anlamadığım bı şekilde kafa yapmıyor cok ince bı kafası var Yapraklı biraz acaba o sebeb olur mu kestigimde yapraklara dokunmadım sonradan temizledim

Icarus

Kıdemli Üye
Genetik neydi son halinin resmi var mı acaba erken yada geç hasat yapmış olabilrisin türlü türlü şeyler olabilir aslında keşke bilsekte ders çıkarsak :(

harlem1

Yeni üye
aynisi geçen sene bizzat yaşadim arkadaşin cigarasi bos cikmisti bizde somekleri ufaklayip cakmak gazi teknigini uyguladik biraz ise yaradi ama tuhaf bir kafasi vardi yani zannedersem thc degilde cbd gibi birsey iceriyordu iciyorduk ne ictigimizi anlamiyorduk ama harmanligimizi hafiften aliyordu bence bu teknigi denemelisin ise yariyor fakat biraz balgam yapiyor goze alirsan

Icarus

Kıdemli Üye
Bence hiç öyle bişey yapmayın hiç birşey sağlıktan önemli değil yine yaparsın daha dikkat edersin belki genetikten dolayı oldu mutlaka bişey vardı. Çakmak gazı filan gereksiz .

Avenger

Yeni üye
Resim atamıyorum büyük geliyor acaba yeni keseceğim cigara ile yan yana koyarsam bı etki yaratır mı yada toprağın altında dinlendirsem yöntem deneyen oldu mu

Icarus

Kıdemli Üye
aga o sigarada bişey yoksa artık yoktur maalesef geçmiş olsun. Zannetmiyorum doğal yollar ile değişsin. Sigaran şuan yaş mı kuru mu nasıl ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • higthead Chat bot:
    S sonradangelıo: *****