KAFAMA TAKILAN SORULAR VE TEMİZ İDRAR İÇNİ TAVSİYELER

Kankalar iyi forumlar öncelikle. Sizlere 2 sorum olacak;

1. Ben 2021 de denetim yedim denetimi sıkıntısız atlattım onda bir problem yok ama askerlik için muayeneye gittiğimde geçen yıl sağlık ocağı beni psikoloğa sevk etti. Yeni yasaya göre aaskerlik içinde negatif vermen gerekiyormuş geçen sene pozitif verdim 1 yıl erteleme verdiler ve dave mahkeme savcılık gibi herhangi bir problem olmadı. 2. kez pozitif verirsem acaba muaf mı tutulurum? İleri de işe girerken karşıma çıkar mı ?

2. Bu idrarın temiz çıkması için bir kaç tüyo verebilecek var mı? cezaevinden arkadasımın anlattığı kadarıyla limon tuzunu dil altında eritip idrara tükürüyolarmış negatif çıkıyor dedi. Pek güvenemedim açıkcası.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
  • Houp53 Houp53:
    Houp53 Houp53: ***** ********** ******** ** ****** ***** * **** * ****** *** *********