kafama takılan sorular yetiştirme??

Merhaba arkadaşlar ben ilk defa auto tohum yetiştiricem, elimde solucan gübresi ve yarasa gübresi var, ben bunları auto bitikde nasıl kullanıcam tam olarak yardımcı olursanız sevinirim ayrıca şu lamba tek bitki yetiştireceğim için yeterlimidir teşekkürler;

GENERAL ELECTRİC 250W HPS

O lamba ile 3 bitki bile yaparsın.
Gübrelere gelince yarasa gübresini çay kaşığı yarısı kadar bitkinin etrafına serp sula sonra. Solucan gübresini ise toprağa karıştırmayı tavsiye ederim bitkiyi yerleştirmeden. İyi growlar dostum

Merhaba kanka aramıza hoşgeldin.
Işığın tek auto için fazla bile onda 2 auto bakmanı öneririm alan sıkıntın yok ve lst-topping gibi şeyler yapmayı planlıyorsan.

Önce starbucks bardağı gibi bir yerde bitkiyi çimlendir. 10 gün sonra toprağın kök bölgesine gelecek kısmına solucan gübresini karıştır toprak karışımında %20 solucan gübren olsun bardaktaki bitkiyi karışım hazırladığın saksıya al.Sulama ile devam et ama takviye gerekebilir, güvercin şerbeti yapabilirsin takviye olarakda ama dikkat et tutturamazsan bitkini yakabilirsin. Forumda ararsan püf noktalarını çok güzel anlatmışlar.
Şimdi gelelim yarasa gübresine böcek yiyen yarasadan üretilen N ağırlıklı ( veg döneminde) , bitki ile beslenen yarasanın gübresi PK ağırlıklıdır ( bloom döneminde iş görür- lezzet ve kokuyu arttırır normal gübrelere göre) ona göre tercih yapmalısın.

Ben bitki ile beslenen sıvı yarasa gübresini kalorifer üzerinde suyu hafif ılıklaştırıp sonrasında litreye döneme göre 3-5 ml arasında verir 24 saat demlenip aktive olmasını beklerim ve ondan sonra sulama yolu ile kullanırım. Haftada 1 sulamada.
Ama büyük ihtimalle ilk kez kullanacaksan takviye gübreye ihtiyacın olabilir onuda unutma.
kankam hoşbuldum cok sağol sıcak karşılaman için, ben bir bitki yetiştirdim 2 tane 100watt led ampul ile köfteci genetiği 20-30 sigara çıktı, büyüme döneminde solucan gübresiyle destekledim, çiçeklenmede ve sömeklenmede yarasa gübresi verdim, sömeklenmenin sonlarına doğru keçiboynzu pekmeziyle destekledim, sulamayı toprak kurudukça yaptmı ve limon tuzuyla ph ayarladm verdim çok sağlıklı büyüdü hasat ettim ama ışıktan dolayı sömekler hep seyrek çıktı malesef ama ilk growuma göre memnun oldum ayrıca curring yaptım 15 gün kavonazda.

2MoreWeeks

Doktor
kankam hoşbuldum cok sağol sıcak karşılaman için, ben bir bitki yetiştirdim 2 tane 100watt led ampul ile köfteci genetiği 20-30 sigara çıktı, büyüme döneminde solucan gübresiyle destekledim, çiçeklenmede ve sömeklenmede yarasa gübresi verdim, sömeklenmenin sonlarına doğru keçiboynzu pekmeziyle destekledim, sulamayı toprak kurudukça yaptmı ve limon tuzuyla ph ayarladm verdim çok sağlıklı büyüdü hasat ettim ama ışıktan dolayı sömekler hep seyrek çıktı malesef ama ilk growuma göre memnun oldum ayrıca curring yaptım 15 gün kavonazda.

Senin bitkiyi kurtlar yetiştirmiş resmen kankacım =) helal sana. Sigara güzel görünüyor çok haksızlık etme :) Tohum çıktı mı hiç kanka?

Afiyet olsun biladerim. Kafa raporu nasıl?
bro elimden geldiği kadar baktım ama acayip kafası vardı, ortama göre kafa yapıyor diyeyim, gülme krizlerimiz çok oldu hatta bir ara birşey anlatırken bir kelime bulamadık saatlerce aradık ama farkında degiliz zamann nasıl geçtiğini en son sabah 4 flandı :D ama tatmin etti arkadaşlarım beğendi tek sorun ışıktan dolayı sömekler cok seyrekti 20-25 joint çıktı :)

Senin bitkiyi kurtlar yetiştirmiş resmen kankacım =) helal sana. Sigara güzel görünüyor çok haksızlık etme :) Tohum çıktı mı hiç kanka?
haahhah, kanka sıfır tohum :)

Son düzenleme:
Degenetica dan söyleyeceksen 2fast4buds genetiği mexican airlines var. Hiç yetiştirmedim ama tohum bankası 9-11 haftada tamamlanan tohumları ve yüksek hasatları ile övünüyor. Kabin ölçüsü kaç kanka?
kanka bruce banner ve north lights genetiği istiyoruz belki og kushda alabiliriz kabin ölçmedim kanka ama bir saksı için süper bizde zaten auto alıcaz 1 tohum ekicez kurutucaz içicez flan derken bitmesine yakn 2. ektiğimiz tohumu hasat edicez sürekli böyle devam edicek biz aşırı içici değiliz haftasonları bazen aydar bir kaç kere :) genelde yazın ağır takılıyoruz kışın iş güç yoğun tempoda çalışıyoruz.

Altnts

Yeni üye
Merhabalar ilk defa yetistirecegim gerekli tum malzemelerin listesi lazim isik, ph cihizi vs. Yardimci olurmusunuz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****