Kabinler çok pahalı, gardrobu kabin yapamaz mıyım?

Brkk

Yeni üye
Arkadaşlar selamlar , kabinler çok pahalı olduğu için gardropta düşünüyorum giysi dolabında sizce nasıl olur?

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Hava kaçırmayan her şey kabin olabilir. Amerikan OSB ile de yaparsın alçıpan panel ile de. Veya evde bi hurçluk varsa onun içine ilkyardım battaniyesini döşe. Tek kapağı sabitle sızıntılar İçin sünger kullan. Yeter ki yapmak iste

kezzap

Üye
Buzdolabı dahi olur kanka. Hem ışık hem ortam ısısından etkilenme hem koku için iyi olabilir. Hurdacılarda bolca mevcut. Youtube fridge grow cabinet yazarsan örnekler mevcut

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Buzdolabı dahi olur kanka. Hem ışık hem ortam ısısından etkilenme hem koku için iyi olabilir. Hurdacılarda bolca mevcut. Youtube fridge grow cabinet yazarsan örnekler mevcut
Evet çok haklı. Bende tek dwc yapacaktım bu şekilde fakat benim aklımdaki sistem farklı. Toprak da bakılabilinir buzdolabında. Özellikle tavsiye ediyorum buzdolabı düşünüyorsan eğer tek kapaklı buzdolabı bakmalısın senin için çok daha kullanışlı olur

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka bu hafta BIM de 69X69X159 bitki yetistirme kabini var. 800 tl, reklamlarda gördüm. 2 auto veya 1 photo icin yeterli.

Speed

Üye
İskeleti sanayiden demir profil şeklinde istediğin ölçülerde ayarlabilirsin ya da marangoza kestirebilirsin. Dışı için de fırınlardan un torbası al temizle ardından terziye götürüp kabinine uygun şekilde diktir bir de fermuar ayarlat. İçi için alış-veriş sitelerinde yansıtma özelliği olan acil durum battaniyeleri satılıyor ortalama 20 lira ve bir tanesi hemen hemen 2m² onlardan alıp torbanın içe gelecek kısmına terziye diktir. Hava giriş-çıkış için vs delikler açtır al sana miss gibi kabin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *