Kabinim hazir hangi genetigi secmeliyim

Acemi4647

Yeni üye
600 w hps mh lumatek parabiyotik reflektor 100×100 kabinim hazir vaziyette white widow auto mu blue dream mi yoksa super lemon haze auto mu ekmeliyim ilk ekimim tang cizelgesi gubrelerin hepsini alacagim lutfen acil bilgii

s1rtlan

Kıdemli Üye
kankacım o senin ağız tadına kalmış birşey. Ama benım de ilk growum olduğu için bluedream aldım çünkü genetik sağlam dediler duvara vursan bile 30 40 g alırsın dediler bizde aldık ektik bakalım :)

higthead

Jolly Green
Benım suan photomun bıtmesıne 10 gun kaldı yaklasık 3 hafta once auto blue dream stoklara geldı dıye ılk alanlardanım kavanozda buz dolabında beklemede 10-15 gun sonra hemen auto blue dream e baslıcam 3x veya 4 x

Bu arada kabınlerımız aynı ve 600w lumatek hps cooltube mevcut cok memnunum.

Ü

Üye silindi 24905

Guest
İlk tecrübense edinebilirsen black cream auto veya photo öneririm.

Acemi4647

Yeni üye
Benım suan photomun bıtmesıne 10 gun kaldı yaklasık 3 hafta once auto blue dream stoklara geldı dıye ılk alanlardanım kavanozda buz dolabında beklemede 10-15 gun sonra hemen auto blue dream e baslıcam 3x veya 4 x

Bu arada kabınlerımız aynı ve 600w lumatek hps cooltube mevcut cok memnunum.
Kac tane atayim altina

higthead

Jolly Green
Bro cok sıkıstırmaya gerek yok sıkısık oldugu zaman atıyorum 5 attın 3 ten alıcagın hasatı verır. ben olsam 3 max 4 atarım 4 te ıyı egıtım yapman lazım. Akvaryum gıbı dusun buyuk balıgı kucuk akvaryuma at bulundugu ortamdakı akvaryuma gore buyur.

Acemi4647

Yeni üye
Bro cok sıkıstırmaya gerek yok sıkısık oldugu zaman atıyorum 5 attın 3 ten alıcagın hasatı verır. ben olsam 3 max 4 atarım 4 te ıyı egıtım yapman lazım. Akvaryum gıbı dusun buyuk balıgı kucuk akvaryuma at bulundugu ortamdakı akvaryuma gore buyur.
Kabin boyutum buyuk bide reflektorum 100 e 100 semsiye gibi olan varya ondan aldim

higthead

Jolly Green
Photo tecrubem yok auto eken arkadaslarim var cevremde bide cok bekletiyi

Bro benım ılkım photo auto bende yenı tecrube edıcem ama photo ınanılmaz zevklı her stressı kaldırıyor autoyu deneme amaclı yapıcam bılıyorumkı photo yıne favorım olucak.Autoyu zaman kısa dıye secılıyor.

Keske cooltube tercıh etseydın.

Acemi4647

Yeni üye
Bro benım ılkım photo auto bende yenı tecrube edıcem ama photo ınanılmaz zevklı her stressı kaldırıyor autoyu deneme amaclı yapıcam bılıyorumkı photo yıne favorım olucak.Autoyu zaman kısa dıye secılıyor.

Keske cooltube tercıh etseydın.
Photodan ne kadar hasat aldin bide hangi genetik

600 w hps mh lumatek parabiyotik reflektor 100×100 kabinim hazir vaziyette white widow auto mu blue dream mi yoksa super lemon haze auto mu ekmeliyim ilk ekimim tang cizelgesi gubrelerin hepsini alacagim lutfen acil bilgii
Kardeşceğizim benimde ilk growum umarım başarılı olursun.Ben mexican airlines auto ektim tang çizelgesi için sana şunu söyleyebilirim naçizane birçok makalede erken çiçeklenmeye girdiğini gördüm bende ona göre alışveriş yaptım sonra fikrimi değiştirdim.Sen yine istersen dene;)

Ü

Üye silindi 23638

Guest
kanka ilk growmu?

kabinimde 2 tane white widow auto var. 56. gündeyim
600w super hps cooling hood hepsi mevcut.
2015 güncel tang cizelgesi kullandım grow boyunca destek atarım bu konuda.

600w hps yaz aylarında sıcaklık sorunu yaratır. mutlaka cooling hood almalısın(cooling tube degil) kabin 100*100 oldugu için en az 400m3 bi cıkıs fanı alırsan ömürlük olur.

600w super hps ise acayip verim alıcaksın. 50gr falan alırsan üyeligi sil kankam=)
lst ve scrog seceneklerini mutlaka düsün full lst yaptım suan scrog takılı 28 tane bud site var bitkimde.

blue dream sativa dominant
ww 60 sativa 40 indica. bu senin aradıgın etkiye baglı.
ww tadı kokusuda cok güzel.

vantilatörü hafife alma. mutlaka birtane olsun

sorun olursa bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Acemi4647

Yeni üye
kanka ilk growmu?

kabinimde 2 tane white widow auto var. 56. gündeyim
600w super hps cooling hood hepsi mevcut.
2015 güncel tang cizelgesi kullandım grow boyunca destek atarım bu konuda.

600w hps yaz aylarında sıcaklık sorunu yaratır. mutlaka cooling hood almalısın(cooling tube degil) kabin 100*100 oldugu için en az 400m3 bi cıkıs fanı alırsan ömürlük olur.

600w super hps ise acayip verim alıcaksın. 50gr falan alırsan üyeligi sil kankam=)
lst ve scrog seceneklerini mutlaka düsün full lst yaptım suan scrog takılı 28 tane bud site var bitkimde.

blue dream sativa dominant
ww 60 sativa 40 indica. bu senin aradıgın etkiye baglı.
ww tadı kokusuda cok güzel.

vantilatörü hafife alma. mutlaka birtane olsun

sorun olursa bekliyorum
Tamamdir kankam 4 tane atmayi dusunuyorum

Ü

Üye silindi 23638

Guest
Tamamdir kankam 4 tane atmayi dusunuyorum
kanka ilk growda 4 le baslama bence.
her bitkiye günde 30 dk ayırıyorum minimum. kaldı ki bazı dönemler bu artıcak.

ekipmanların ve ortamın üzerinde tam kontrol saglıyana kadar acemi sayılırsın kanka.
kabini kur bos calıstır. nem sıcaklık ve havalandırma sistemini oturt.
ilk growu 2 taneyle basla benim tavsiyem. hatta ikisi arasında 1 hafta bosluk bırakırsan. hem hatalarını ögrenme sansın olur. hemde bitkiyi daha iyi anlarsın

koala

tembel hayvan
tang uygulama lütfen be kardesim 5 yil önce cikmis bi cizelge adam yıllardır grow yapmıyor perisan ediceksin kendini o kadar karışık bisi degil gubre kullanmak tek marka uzerinden git lumatek lamba yapmışsın deger ver

Ü

Üye silindi 23638

Guest
tang uygulama lütfen be kardesim 5 yil önce cikmis bi cizelge adam yıllardır grow yapmıyor perisan ediceksin kendini o kadar karışık bisi degil gubre kullanmak tek marka uzerinden git lumatek lamba yapmışsın deger ver
kanka haklısın tang cizelgesinde ciddi acıklar bulunuyor. ama yeni baslayan birisi için ortalama sonuc alabilecegi kolay bir cizelge.

tang kullanıldı diye erken ciceklenme söz konusu olamaz. özellikle autoysa

Ü

Üye silindi 20768

Guest
ilk grow için indica baskın photo öneririm kanka. ben ilk 6 growumu auto yaptım. açık konuşmak gerekirse hiç biri tatmin etmedi beni. kafasına göre çiçeğe giriyo autolar. eğer ilk 30 gün doğru büyütemezsen bitkiyi 10 gr hasat alır, growa küsersin. 3 ay(auto) bekleyip 40gr hasat alacağıma 4,5 ay (photo) beklerim 100gr alırım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
    *** * ******* *** ******* ***** **** ****** ********* ****** ** ******* ** *** *** **** **** ***** ******* ******** hahahaha **** **
  • istr istr:
    ******** ******* ***** *** ********** ****** ******** hahahaha ****** ***** ****** ***** ********* **** ********* ****** ***** ***** **** ****** ******** *******
  • istr istr:
    ** hahahaha* ***** **** ******** ****
  • istr istr:
    *** ****** ******* ***** ***** ********** ****** ****** **
  • universesingularity universesingularity:
  • istr istr:
    ***** ********* *** ** **** **
  • istr istr:
  • NewGardener NewGardener:
    **** ***** **** *** hahahaha* ****** ********* ***** **** *******
    *** ***** ****** **
    *** *** ****** ********* ***** ****** **** hahahaha*****
  • istr istr:
  • istr istr:
    ******** **
  • istr istr:
  • istr istr:
    hahahaha *** ******** ****** **
    +1
    ** ******** *** ***** *** ** ****** ***** ***** ***** ********* ****** ** **** ***** ** ****** ****** *****
  • S stdnt18:
    +1
    *** hahahaha ******* *** ******* ***** **********
  • istr istr:
    *** ******* ****** *** hahahaha ******* *** ******* ***** **********
  • istr istr:
    **** ***** ****** *** ******** **** *** hahahaha*** hahahaha* ********* * ******* ****** ***** ****** *** *** ***** ********* ********* ****
  • B bropalar:
    hahahaha ********* hahahaha* ******* ********** ***** *** ***** **** **** * ***** ***** **** ****** * *****
  • S stoner189:
    ***** ***** hahahaha*** ******
  • S stoner189:
    ***** ***** ***** ******* ****** hahahaha*** **********
  • S stoner189:
    S stoner189: *** **********