Kabin bulmama yardım !

Merhaba hobidaşlar, bütün eşyalarımı az çok tamamladım ama kabinler çok pahalı. Rica etsem uygun bir kabin önerisi verebilir misiniz ? Ya da elinde fazla olan varsa, iletişime geçebilir miyiz ? 500w light ve 2 saksı için olacak. Hayırlı growlar.

pineappleexpress

Kıdemli Üye
bez dolap alıp içini yansıtıcı kaplayabilirsin 250-300 tl'ye mal olur. yada ölçülerinle bi marangoz mdf veya osb den dolap yaptırıp içini kaplayabilirsin yine. 800-850 tl'y mal olur max. 700tl dolabı yaparım demişti bir marangoz. çadırları da malum yetiştirme siteleri yerine amazon ve aliden araştırırsan daha uygun bulabilirsin kank ama yine kafadan 1000-1200'den başlar 2 tane bakbileceğin boyutlar.

bez dolap alıp içini yansıtıcı kaplayabilirsin 250-300 tl'ye mal olur. yada ölçülerinle bi marangoz mdf veya osb den dolap yaptırıp içini kaplayabilirsin yine. 800-850 tl'y mal olur max. 700tl dolabı yaparım demişti bir marangoz. çadırları da malum yetiştirme siteleri yerine amazon ve aliden araştırırsan daha uygun bulabilirsin kank ama yine kafadan 1000-1200'den başlar 2 tane bakbileceğin boyutlar.
Teşekkür ediyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********